• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOMINTENIS, GRANDSLAM ... Nejlepší hráči tenisu ... Rafael Nadal, Novak Djokovič __kdo bude letos lepší? a co Roger?
    Australian Open 2024 (since 1905)
    Melbourne
    https://ausopen.com/







    rozbalit záhlaví
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    SPLIFFBOY: vítězka být nemusí, mně by stačilo i semifinále:)
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    YBUKO: vyhrala dva turnaje z kategorie wta250 a porazila na niich predevsim hracky, ktery letos svou formu hledaji (ostatne proto nektere startovaly na turnajich wta250 a ne treba na petistovce v berline). nepopiram, ze je na vlne, ale projektovat si ji jako potencialni vitezku wimbledonu je za me mimo. ale tak co, je to wta, stat se muze cokoliv :)
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    ROMI: jo, to je klidně možné, třeba odpadne už teď v tom Eastbourne.
    ROMI
    ROMI --- ---
    Haddad bude utahana jak svin :)
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    NIMBUS: jasně, ale neplatí to u outsiderů s obřími kurzy, ze kterých se vyloupnou hvězdy a sázkovky zareagují pozdě. Což je tenhle případ. Dobrý byl třeba nástup Alcaraze, než všem došlo, jak se zlepšil, nebo právě teď Haddad, která může pomalu konkurovat Swiatek. Vyhrála teď dva turnaje na trávě za sebou a stejně na ni Tipsport dal na třetí turnaj kurz 20 :)
    Na Wimbledonu se ten kurz na Haddad snižuje postupně - nejdřív byl na 100 a teď slezl na 30. Pokud by se jí dařilo i teď v Eastbourne, tak to klesne před Wimbledonem na něco mezi 10 - 20.
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Já jsem se z toho sázení dopředu vyléčil, když jsem viděl, jaký kurzy jsou někdy před RG čtvrtfinále. Prakticky stejné, ne-li vyšší. Samo, na favority jsou někdy v průběhu už menší, než před, ale třebas Tsitsipase, Aliassima atp nemělo nakonec smysl sázet dřív.
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    YBUKO: kurz 30 btw. Pár dní zpátky 60.
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Máme tu novou vyzyvatelku Swiatek pro Wimbledon?

    YBUKO
    YBUKO --- ---
    "Rafael Nadal's body is literally screaming 'Stop' if he can only play in pain & with painkillers" - NADA scientist 
    https://www.sportskeeda.com/tennis/news-rafael-nadal-s-body-literally-screaming-stop-can-play-pain-painkillers-nada-scientist?ref=tennispage
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Mno nevím, antihype :))
    Wimbledon | Nadal vyléčil chodilo a chce hrát Wimbledon: Už týden jsem nekulhal | iSport.cz
    https://isport.blesk.cz/clanek/tenis-wimbledon/415716/nadal-vylecil-chodilo-a-chce-hrat-wimbledon-uz-tyden-jsem-nekulhal.html
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    YBUKO: jestli to bude mít jako Rafa, tak až za pár let ;-)
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    ROMI: Alcaraz na trávě se právě neví. Třeba nic a třeba velké překvapení.
    ROMI
    ROMI --- ---
    Djok, pak asi Berrettini a pak fakt nevim, je to tam jak jojo mi ted prijde. Co ten Alcaraz na trave?
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    YBUKO: Berrettini nevypadá špatně. Djok je asi jasnej ale taky mi v poslední době přijde že se už zdravotně rozpadá
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    YBUKO: Chvilinku jsem chtěl napsat, že Medvedeva :-D asi to aktuálně vypadá nejvíc na Djokera
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Tak kdo z pánů potencionálně vyhraje Wimbledon, kromě favorita Djoka? Zraněný Nadal? Berrettini? Cilic? Zraněný Murray?
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    YBUKO: v půlce prvního mu tekla rajská z nosu, pak jsem šel koukat na Hru o trůny, tak nevím jestli ještě i kvůli něčemu jinému
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Koukali jste na to někdo? Medveděv si myslím bral medical, bylo mu něco?
    ROMI
    ROMI --- ---
    PAN_SPRCHA: taky nechapu, ani jsem ho neznal do vcera, kdy mi zkurvil prvni tiket a dneska druhej :)
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Hmmm už přestávám rozumět mužskému tenisu

    Hráč z třetí stovky žebříčku, žádná mladá stoupající naděje ale 25 let starý Holanďan co už 8 let jezdí po Challengerech a ani na těch nikdy nic nevyhrál dostane jako domácí divokou kartu a vyhraje ATP turnaj kde cestou vyřadí Fritze,Augera a ve finále Medveděva.
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    YBUKO: má něco podobného, co můj brácha - ten měl nějaký nádorek na nervu v chodidle. Bráchovi to kuchli a vzali ten nerv rovnou, tj. přišel o větší část citlivosti ale i bolesti. Možná tu variantu má na stole celou dobu, což určitě nechce, když to může vést ke zranění. Jsem je to zvědav, ale v případě zákroku je to na tři týdny bez zátěže, který teď nemá. Tak uvidíme co udělá to "popálení".
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam