• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOMINTENIS, GRANDSLAM ... Nejlepší hráči tenisu ... Rafael Nadal, Novak Djokovič __kdo bude letos lepší? a co Roger?
    Australian Open 2024 (since 1905)
    Melbourne
    https://ausopen.com/







    rozbalit záhlaví
    KERB
    KERB --- ---
    NIMBUS: jj tak třeba murray se taky dá říct, že jak to dohnal na jedničku tak pak odpadl více méně
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    NIMBUS: on někde v rozhovoru tvrdil že ho to zápěstí nepustí do nějakých pohybů a musí předělat celou hru.
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    KERB: NIMBUS:
    už jsem se na to taky ptal. Na téhle úrovni jsem to takto ještě neviděl - krom Delpa, kterému se ale vazbily zranění dál. Thiem spíš pouze hodně spadnul z hrušky.
    Možná se ale také časem dozvíme, že ho dostihlo nějaké vyhoření z ATP kolotoče

    NIMBUS:
    KERB
    KERB --- ---
    NIMBUS: co s Thiemem je? proc je tak zalostnej uz dlouho?
    KERB
    KERB --- ---
    tak livesport má zprávy, dobrý .)

    Livesport.cz - Nejrychlejší sportovní zpravodajství
    https://www.livesport.cz/zpravy/tenis/Mg9H0FlhMVqVMpSO/
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    PAN_SPRCHA: Já se tomu ani nedivím. Když jsem chvíli sledoval Raducanu na Instagramu, tak tenhle život bych nechtěl. To je (asi sponzorská) akce za akcí. Dneska to fakt není tenis jak před třiceti lety, to není kolotoč kterého bych chtěl být součástí. Já už se fakt nedivím, že jsou vyhořelí některý a to už poměrně brzy na začátku kariéry.
    US Open | Ostudné představení na US Open. Moji démoni jsou zpět, přiznal tenisový hříšník - Sport.cz
    https://www.sport.cz/clanek/tenis-us-open-ostudne-predstaveni-na-us-open-moji-demoni-jsou-zpet-priznal-tenisovy-hrisnik-3587886
    Tady je otázkou, z čeho je vyhořelej tenhle kluk... Ale diagnózu dovedu stanovit i bez vzdělání.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    ZBYNEK: TOP10,.....ale dva zápasy za sebou vyhrála naposledy v únoru.
    Letos je úplně tragická, až ji zmizí body z loňského podzimu tak se neudrží ani ve stovce
    ROMI
    ROMI --- ---
    Ci voe ta Pliskova to zas byly nervy, je des fandit v zenskym sportu
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    NIMBUS: A tam bude Muguruza... Hnedka hráčka z TOP 10
    ROMI
    ROMI --- ---
    to je jak ten Lehecka, se vyhazi sama
    ROMI
    ROMI --- ---
    A Nosova uz odesla, ted ji Maruska drti
    ROMI
    ROMI --- ---
    NIMBUS: jj cumel jsem rano :) Tsitsipas dostal slusnou naloz ty prvni dva sety :D
    ROMI
    ROMI --- ---
    NIMBUS: jj dobra otocka :) a Noskova hraje moc pekne od stavu 4-2 co koukam v druhym setu, doufam, ze postoupi :) MArusku mam rad, ale nema takovej potencial jak Linda :)
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Linda do druhého kola :)
    ROMI
    ROMI --- ---
    Ten Lehe je labilni asi jeste, druhej set mel vyhrat a pak by byl na koni, dvakrat break navic, Garin hral v tu chvili nic moc a Lehe to nedopodava, kazi hodne privyhranych micu zbytecne a pak odesel. To Machac vyrovnanej zapas, skoda ho, patej set uz jsem sel spat.
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Já se omlouvám, že jsem neudělal tipovačku, mám komplikovaný životní období :-D na AO budu zpět v plné síle
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    Aha, koukám Ukrajinka, tak to je v pořádku. Nicméně Tsitsi poražen Galanem? To v pořádku není.
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    NIMBUS: Halep porazila...Snigur? Co to je, kde se to tam vzalo? :))
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Tak a máme tu zajímavý začátek. První necelé kolo a out jsou:
    Nisioka, Bautista-Agut, Basilashvili, Wawrinka, Thiem (ehm), Gaston, Fritz, Humbert a Tsitsipas! U ženských Halepka!
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    PAN_SPRCHA: Bez ztráty setu...
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    PAN_SPRCHA: a další vyhraný turnaj. Čtyři v řadě
    ZBYNEK
    ZBYNEK --- ---
    Duo Krejčíková a Siniaková odstupují, Katka má prý něco se zády...

    Budu držet palce, aby do startu US Open byla v pohodě

    Krejčíková se Siniakovou odstoupily tři dny před US Open z turnaje v Clevelandu – ČT sport – Česká televize
    https://sport.ceskatelevize.cz/clanek/tenis/krejcikova-se-siniakovou-odstoupily-tri-dny-pred-us-open-z-turnaje-v-clevelandu/6308dbe7404d1c5e72bdbcc0
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam