• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOMINTENIS, GRANDSLAM ... Nejlepší hráči tenisu ... Rafael Nadal, Novak Djokovič __kdo bude letos lepší? a co Roger?
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Rafa tamtéž :-O!
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Medvedev out!
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    Ale tohle po ránu potěšilo :)
    Hradecka/Noskova vs. Williams/Williams Highlights | 2022 US Open Round 1
    https://youtu.be/xHTSnwnuqZc
    ROMI
    ROMI --- ---
    PAN_SPRCHA: Dej jim cas ještě
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Pořád se řeší jak máme vlnu nastupujících hraček ale pak se odehrají dvě kola Grand Slamu a zase zůstává jen Kvitová s Pliskovou.
    ROMI
    ROMI --- ---
    NIMBUS: Jj no, prestanem zminovat jmena radsi zase 😁
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    NIMBUS: no dobře tak teď vyhrála Muruguza zase po roce dva zápasy za sebou...a zrovna proti Lindě
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    ROMI: tak Coric out, tak aby to ještě nebyl ten Cilic :-D
    KERB
    KERB --- ---
    NIMBUS: jj tak třeba murray se taky dá říct, že jak to dohnal na jedničku tak pak odpadl více méně
    ROMI
    ROMI --- ---
    PAN_SPRCHA: jelikoz cekam vypadnuti v kazdym kole, tak za me dobry :) Samsonova ma formu, tam se uvidi, to mas recht
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    ROMI: vyřadit Kontaveit která letos nedošla na žádném GS ani do třetího kola....což bylo i loni její maximum pořád ještě není měřítko.

    To bude až Samsonova.
    ROMI
    ROMI --- ---
    A Draper dal Felixe, pekny
    ROMI
    ROMI --- ---
    Krejcikova je zpet tam, kde byla pred covidem to vypada postupne :) a Serena huste, to nakonec vyhraje ona jeste :D
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    PAN_SPRCHA: Aha, já měl za to, že jsem s ním viděl rozhovor, kde tvrdil, že to je stopro a že neví, ale že bude dál tvrdě trénovat a musí to přijít. Možná to ještě tehdy nechtěl říkat naplno
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    NIMBUS: on někde v rozhovoru tvrdil že ho to zápěstí nepustí do nějakých pohybů a musí předělat celou hru.
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    KERB: NIMBUS:
    už jsem se na to taky ptal. Na téhle úrovni jsem to takto ještě neviděl - krom Delpa, kterému se ale vazbily zranění dál. Thiem spíš pouze hodně spadnul z hrušky.
    Možná se ale také časem dozvíme, že ho dostihlo nějaké vyhoření z ATP kolotoče

    NIMBUS:
    KERB
    KERB --- ---
    NIMBUS: co s Thiemem je? proc je tak zalostnej uz dlouho?
    KERB
    KERB --- ---
    tak livesport má zprávy, dobrý .)

    Livesport.cz - Nejrychlejší sportovní zpravodajství
    https://www.livesport.cz/zpravy/tenis/Mg9H0FlhMVqVMpSO/
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---
    PAN_SPRCHA: Já se tomu ani nedivím. Když jsem chvíli sledoval Raducanu na Instagramu, tak tenhle život bych nechtěl. To je (asi sponzorská) akce za akcí. Dneska to fakt není tenis jak před třiceti lety, to není kolotoč kterého bych chtěl být součástí. Já už se fakt nedivím, že jsou vyhořelí některý a to už poměrně brzy na začátku kariéry.
    US Open | Ostudné představení na US Open. Moji démoni jsou zpět, přiznal tenisový hříšník - Sport.cz
    https://www.sport.cz/clanek/tenis-us-open-ostudne-predstaveni-na-us-open-moji-demoni-jsou-zpet-priznal-tenisovy-hrisnik-3587886
    Tady je otázkou, z čeho je vyhořelej tenhle kluk... Ale diagnózu dovedu stanovit i bez vzdělání.
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    ZBYNEK: TOP10,.....ale dva zápasy za sebou vyhrála naposledy v únoru.
    Letos je úplně tragická, až ji zmizí body z loňského podzimu tak se neudrží ani ve stovce
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam