• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    SOMINTENIS, GRANDSLAM ... Nejlepší hráči tenisu ... Rafael Nadal, Novak Djokovič __kdo bude letos lepší? a co Roger?
    BIOBOID
    BIOBOID --- ---
    SPLIFFBOY: Oh, pravda…
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    BIOBOID: Vzdyt je to jen formulace jejich prani, zadne zpravy, ne?

    Navic at uz si o podminkach vstupu do USA pro neockovane myslim cokoliv, platit by mely podle me pro vsechny stejne.
    BIOBOID
    BIOBOID --- ---
    Dobré zprávy…

    NEVADA_
    NEVADA_ --- ---
    Krejčíková včera hrála skvěle a většinu zápasu ovládla. A Šwiateková neměla svůj den.

    YBUKO: Očekávání bývají ošidná :)
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    ROMI: že chytla takovou formu, čekalo se vítězství Swiatek.
    ROMI
    ROMI --- ---
    YBUKO: Co se ti nezda?
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    "Krejčíková se stala pátou hráčkou za posledních čtyřicet let, které se podařilo na jednom turnaji porazit světovou jedničku, dvojku i trojku."
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    The fuck?
    Krejčíková slaví titul v Dubaji, světovou jedničku Šwiatekovou smetla ve dvou setech | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
    https://www.irozhlas.cz/sport/tenis/krejcikova-wta-tour_2302251812_rej
    ROMI
    ROMI --- ---
    SPLIFFBOY: Jo nasral me, skoda
    SPLIFFBOY
    SPLIFFBOY --- ---
    Fuu, tohle si Lehecka osklive prohral sam. Ale jinak peknej vykon
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    Krejčíková neskutečnej obrat proti tý siréně běloruský, ze stavu 0:6, 1:3 už zapnula turbo a po 7:6 dala v třetím krásně 6:1. Boží :))
    ROMI
    ROMI --- ---
    PAN_SPRCHA: Jsem to zapl za stavu 4:4 ve druhym setu a byla to paradni podivana
    PAN_SPRCHA
    PAN_SPRCHA --- ---
    Lehečka dobře drtí Rubleva
    FRIX211
    FRIX211 --- ---
    Každý díl je o někom jiném.
    NEVADA_
    NEVADA_ --- ---
    Viděla jsem pár minut prvního dílu a těmi "představovačkami" mě to moc neoslovilo. Jak se jako prvnímu začali věnovat debílkovi Kyrgiosovi, tak mě přešla chuť to sledovat. Je to fakt dobré? Stojí za to toho psychotika přetrpět?
    DUKON
    DUKON --- ---
    pry dobreeee
    TELVIS
    TELVIS --- ---
    BIOBOID:
    tady to je jeste detailneji





    ad novak - mam k nemu naprosto ambivalentni postoj. Nektery veci me na nem strasne serou (covid, mirny uplakanstvi, cela afera okolo Imaze, herni styl) ale na druhou stranu kdyz posloucham jeho rozhovory, debaty apod...tak mu vlastne rozumim a fandim. Treba ten projev ted po vyhranym AO byl proste skvelej. Evidentne ma dost velkej respekt od ostatnich hracu, je to naprostej profesional, umi si ze sebe udelat srandu. Kdo hral nekdy tennis tak vi jak je ten sport strasne mentalne narocnej a on v tomhle vsechny hrave predci...
    YBUKO
    YBUKO --- ---
    NIMBUS: já bych s hodnocením počkal do konce všech dob.
    NIMBUS
    NIMBUS --- ---

    Je Novak Djokovič nejlepší tenista všech dob?

    12 hlasy od 12 respondentů
    • 33.3% / 4 hlasy
    • 66.7% / 8 hlasů

    NEVADA_
    NEVADA_ --- ---
    BIOBOID: Hmm, ne!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam