• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARCELLEKavárny
    BOO
    BOO --- ---
    TUILE: proc se vsichni ptaj, kde je akcent? :))
    VANOCKA
    VANOCKA --- ---
    SUPEREGO: dík to je vyčerpávající :)
    TUILE
    TUILE --- ---
    BOO: ha budejovicka. mooooc dik za tip.
    BOO
    BOO --- ---
    praha 4, budejovicka.. bitovska pet mam dojem
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    kde je akcent?
    BOO
    BOO --- ---
    ted sedim v café akcent (cekam na hodinu v akcentu.. ktera bude az za hodku..). vynikajici bila cokolada.. tricet kace! :) a wifina, no, ale kde dneska neni :))
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    VANOCKA:
    www.kafevemeste.cz viz o pár příspěvků níže...

    kolem staromáku:
    Kavárna Řetězová, Kavárna Montmartre, Týnská lit. kavárna; nouzově lze i Indigo

    kolem václaváku:
    Vesmírna, Kávovárna (trochu průchoďák) a kavárna Unijazzu

    kolem národky:
    viz níže - Rybka, 14, Jericho (tam jsem nebyl), Verlyba
    VANOCKA
    VANOCKA --- ---
    Najdu nějakou kavárnu v centru kde je levné (tak 40)a dobré Laté a je tam zajímavé prostředí ?? děkuji :)
    BOO
    BOO --- ---
    SUPEREGO: badtrip ;) ta starsi.. co je lina delat toasty
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    BOO: teď nevim kterou myslíš, jedna vypadá na goodtrip a druhá na badtrip :D
    BOO
    BOO --- ---
    SUPEREGO: .. ta druha je takova vzdycky jak zfetovana :)) kazdopadne.. vyplej proud byl skvelej, no.. lidi sli na zachod a svitili si mobilem, no :)) na romantiku jak delany :)
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    jinak k té 3+1: Mají stránky, viz [ KFF @ Co je v Praze zadarmo ]

    a tohle znáte? http://www.kafevemeste.cz/
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    BOO: vyplej proud musel bejt super!

    V Rybce mě nedávno potěšila jedna z číšnic - pokud vim střídaj se tam dvě, jedna taková s věčnym úsměvem na tváři (až chvílema vypadá jak Joker z Batmana) a druhá taková... asi ta o který mluvíš.
    Ta nepříjemnější se ptala mojí dívky, jestli si něco posledně v kavárně nezapomněla. Byli jsme tam naposled tak... měsíc předtim. Po chvilce hádání co jsme asi tak mohli zapomenout nám prozradila, že blok :) To si mě získala, nechala tam ležet obyčejnej papírovej blok měsíc jen pro případ, že bychom se ukázali znova a když nás viděla, ještě se připomněla. To je na holku, která vypadá že jí celá kavárna má vlézt na záda docela slušnej nadstandart.)
    BOO
    BOO --- ---
    SUPEREGO: mi připomíná.. včera jsem byla v rybce.. a říkám 'horkou čokoládu', mám ji tam ráda.. a číšnice se hrozně napýřila a pyšně se zeptala "kterou? teď máme totiž snad dvanáct druhů!" :D :))

    ale pak ovšem vypli proud... světlo, hudba.. nic. lidi zůstali sedět ve tmě, ok, vpoho.. ještě hodinku jsme tam byli, pak jsme šli.. a snad nikomu to nepřišlo divný :)) a na ulici nás ozářily pouliční lampy...
    ALTAIYA
    ALTAIYA --- ---
    GEISHA: taky stejna zkusenost. Uz jim sanci nedavam. Ale dalo se tam platit stravenkama, coz mi ted trochu chybi.
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    BOO: ve čtrnáctce jsem teda už tak půl roku nebyl, ale vždycky mi tam iritoval ten číšník s culíkem. pokaždý jsem měl pocit že ho obtěžuju.
    já v kavárně nejvíc dám na osobní přístup - když vim jak se jmenuje ten kdo mě obsluhuje, když se mnou ten člověk prohodí pár slov, to dělá divy. Třeba novej vedoucí fra se mi záhy představil a nabídnul tykání. To je způsob jak si udržet příznivce!
    V souvislosti s tim by stálo za to pochválit druhýho číšníka ze 14, kterej taky nikdy nezapomněl prohodit pár slov, poptat se na život a takovýty obvyklý kavárenský řeči. Super.
    BOO
    BOO --- ---
    GEISHA: prijd si do prahy do cafe 14 :))
    ZUZKAOU
    ZUZKAOU --- ---
    TESKERA:
    Mezzanine na Údolní je super. http://www.cafe-mezzanine.cz/
    Sunakashi v Perpetuu je jak kdy - záleží kdo je zrovna na barem. Je to tam docela malé.
    Caffe Avia na Botanické - úžasný a navíc s kulečníkem. http://www.aviacafe.cz/

    Byla jsem otestovat chráněnou kavárnu Anděl na Gorkého a jako dost špatný. Dostala jsem podivně zatuchlý mošt, kafe hnusný (a to i přestou,že mají výběr z platnážních káv, bylo už dlouho namletý a nějak divně udělaný) a celý takový nějaký šejdrem. Myslím že by měli povinně pořádat exkurze do Vesmírny v Praze.
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    SUPEREGO: no, ta "moje" je stredni bruneta :) nepovidava, usmevava
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    LEDWINKA: tušim že ne. z 3+1 je tu jen ta KFF


    AHASVER: myslim že ne, ta "moje" je vysoká, blonďatá, hubená a povídavá .)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam