• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARCELLEKavárny
    BOO
    BOO --- ---
    BOO: po vcerejsi navsteve ale soudim, ze maj nejlepsi bananovej dzus ;))
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    DEMONOFANARCHY: Ja som si tam prave bola sadnut na desatminutove kafe na vydrz, posedela som, precitala si nieco, mila obsluha, co sa nedivila mojej nesikovnosti, poradili, usmiali sa, predali dzem a sla som :)
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    Nejake skusenosti s Domem kavy?
    BOO
    BOO --- ---
    citarna sice hezky posezeni, deskovy hry a tak podobne, dobry obrazy.. ale strasna zima, hnusny kafe, hnusna horka cokolada, kyselej svarak ..
    KYSELINA
    KYSELINA --- ---
    Al cafetero vřele doporučuju. Moc se mi tam líbilo!
    LAVA
    LAVA --- ---
    nevíte nekdo,jestli funguje pořád taková ta trafika s kavárnou (alá turek do skla!) u náměstí v Mikulově?slyšela jsem, že ji mají zavírat..to by byla škoda
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    Ahoj chci se zeptat nebyl jste uz nekdo ve vypalenem kotatku? http://www.vypalenekotatko.cz/cs/default.aspx
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    ATOMIC: dlouho se tam chystám, chválí ji cuketka a vyhrála tuším nějakou cenu - to je všechno, co vím...
    ATOMIC
    ATOMIC --- ---
    al cafetero ( http://alcafetero.cz/ )
    byli jste?
    máte nějakou zkušenost nemám to po cestě, ale možná by stálo za to si tam cestu udělat...
    zvlášť by mě zajímalo ochutnat kafe z "Vacuum pot"

    AHASVER
    AHASVER --- ---
    1) v rozmezí 28 - 38 kč se dá sehnat kafe takřka ve všech dobrejch a neluxusních kavárnách v praze (luxusní se míní samozřejmě i imperial, orient, slavie etc.)
    2) ano, kelímek v coffee heaven je dražší, kdo to považuje za kavárnu, ať ji nepoužívá jako benchmark
    3) imho je cena do 45 kč v praze úplně normální a adekvátní
    LUCKAZ
    LUCKAZ --- ---
    BEATMAN: Je to možný, já jsem ale tady ještě na illy za tři pětky fakt nenarazila .... :) respektive takhle, nenarazila jsem na levný kafe v hazký kavárně :)
    BEATMAN
    BEATMAN --- ---
    LUCKAZ: Neboj, já do Tebe prudit nebudu, ale hláška oproti praze fakt levný je tdost zavádějící. tušim, že i v Praze si můžešdát kafe az 30, myslim, že konkrétně v Týnský, ale úplně jistý si teda nejsem. Nicméně každý tip se cení, wtz.
    LUCKAZ
    LUCKAZ --- ---
    SUPEREGO: Jak myslíš, já to tam mám prostě jenom ráda, chodíme tam při škole dennodenně ... že to vyznělo, jak to vyznělo, za to nemůžu :)
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    LUCKAZ: no offence, nechci ti nic podsouvat, ale ten tvůj sugestivní styl mi připomněl http://www.cuketka.cz/forum/topic.php?id=515

    dík z tip
    LUCKAZ
    LUCKAZ --- ---
    Pokud se někdy budete vyskytovat v Hradci, určitě jděte na kafíčko k Salimu :) (Café Salieri, téměř na masarykově náměstí). Téměř vždycky je tam příjemná obsluha, vážně milej majitel, ceny celkem nízký (normálně bydlím u Prahy, v Hradci jen studuju, takže cena 30,- za kafe si myslim, že v porovnání s Prahou je vážně nízká :))
    OPTIKUS
    OPTIKUS --- ---
    TUILE: A Kdyz ses hodne sikovnej\na tak se ti povede tou penou namalovat srdicko, nebo stromecek nebo cokoli..Capucinno art!(:
    OPTIKUS
    OPTIKUS --- ---
    AHASVER: Presne tak!(:
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    TUILE: naleješ mlíko do kafe a nakonec leješ pěnu
    TUILE
    TUILE --- ---
    a jak se ma prendavat pena na kapucino?
    OPTIKUS
    OPTIKUS --- ---
    AHASVER: Bohuzel..A jelikoz se v tom pohybuju, porad na to narazim..NEkteri lide dokonce z nekterych picovin maj zakoreneny dogma..JAko treba prendavani peny na capucino lzickou...JAko to je jedna z nejvetsich prasaren kterou u nas dela 80% veskery obsluhy...Pokud to vubec naslehaj..Je to smutny, a i kdyz u nas na firme delame celodenni skoleni pro personal dany kavarny kam dodame vsechno, stejne si to delaj po svym..A nejsou paky jak je to odnaucit!!!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam