• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARCELLEKavárny
    BUTEO
    BUTEO --- ---
    AHASVER: Asi jsem měl specifikovat, že by to mělo bejt v Praze, ale díky...

    BUTEO: A co takhle alespoň kavárna, kde maj levný (ale dobrý) překapávaný kafe a dá se tam kouřit? Věděl by někdo?
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    BUTEO: před pěti lety bylo něco podobnýho v kině v lounech (byť ne dotažený do konce). bohužel nevím, zda to ještě platí...
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    BUTEO: tohle by mě taky strašně zajímalo
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    TESKERA: no... a kafe, ne? :)

    chci se zeptat, řeší se tu i kavárny mimo velká města? jakože tipy na oblíbené kavárny kdekoli?
    BUTEO
    BUTEO --- ---
    Čau,
    nevíte o nějaký kavárně v takovým tom klasickým americkým stylu? Kde dát si kávu znamená, že vám servírka na požádání dolejvá překapávaný kafe? Něco jako je na začátku Reservoir Dogs atd. Díky
    TESKERA
    TESKERA --- ---
    WIZZ: zeptala bych se v design auditkach... a imo mi tyhle spolecnosti prijdou, ze s kavarnou jak ji chapu ja maji spolecny akorat ten nazev :-/
    MANICCA
    MANICCA --- ---
    PETGRIDUS: my tam meli jednou poradu a je tam strasne prijemna pratelska obsluha a atmosfera a spousta zajimavych vychytavek v menu...kava dobra a silna a super oblozeny chlebiky. me se libilo
    MACATA_PRDELKA
    MACATA_PRDELKA --- ---
    al cafetero jsme navštívily s kamarádkou, zkopíruju její příspěvek z diskuze kafe.
    spokojenost velká

    vampiregirl: tak dneska jsme to El Cafetero testly s Macatou :-))) Musím říct, že příjemný, klidný voňavý podnik, měly jsme french press dle denní nabídky - venezuelskou a brazilskou a ta brazilská, co jsem měla já, chutnala jednoznačně líp, přestože obě měly vyšší aciditu, což mě mírně zklamalo.... Poté jsme měly capuccino s krásnými obrázky v pěně (kachnička a lísteček :-))) ) a to se vyvedlo na 100 procent, fakt výborný. Na závěr jsme měly Latté a bylo to to nejlepší Latté, co jsem kdy měla!!! Dokonce mi nevadilo ani to, že ten prostor je nekuřácký, přestože kouřím - k tomu pohodovému prostředí mi to ani nesedlo a nechybělo :-) Silně doporučuju :-)

    macatá: musím se přidat. dávám tak 9 z 10. A to jen za ten menší výběr druhů.
    Capuccino a latté špičkové, french press dobrý - jen bych v denní nabídce uvítala dva (i více) odlišné druhy kávy, nikoli velmi podobné.
    Obsluha bezchybná a nevtíravá.
    Nabídka kvalitní čokolády a nějakého toho drobného občerstvení ke kávě. Z toho jak pán obsluhoval u vedlejšího stolu se zdálo, že přiměřeně rozumí i vínu. Jo a měli ke kávičce Porto, dobrý výběr.

    BOO
    BOO --- ---
    BOO: po vcerejsi navsteve ale soudim, ze maj nejlepsi bananovej dzus ;))
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    DEMONOFANARCHY: Ja som si tam prave bola sadnut na desatminutove kafe na vydrz, posedela som, precitala si nieco, mila obsluha, co sa nedivila mojej nesikovnosti, poradili, usmiali sa, predali dzem a sla som :)
    LEON_CHAMEAU
    LEON_CHAMEAU --- ---
    Nejake skusenosti s Domem kavy?
    BOO
    BOO --- ---
    citarna sice hezky posezeni, deskovy hry a tak podobne, dobry obrazy.. ale strasna zima, hnusny kafe, hnusna horka cokolada, kyselej svarak ..
    KYSELINA
    KYSELINA --- ---
    Al cafetero vřele doporučuju. Moc se mi tam líbilo!
    LAVA
    LAVA --- ---
    nevíte nekdo,jestli funguje pořád taková ta trafika s kavárnou (alá turek do skla!) u náměstí v Mikulově?slyšela jsem, že ji mají zavírat..to by byla škoda
    PETGRIDUS
    PETGRIDUS --- ---
    Ahoj chci se zeptat nebyl jste uz nekdo ve vypalenem kotatku? http://www.vypalenekotatko.cz/cs/default.aspx
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    ATOMIC: dlouho se tam chystám, chválí ji cuketka a vyhrála tuším nějakou cenu - to je všechno, co vím...
    ATOMIC
    ATOMIC --- ---
    al cafetero ( http://alcafetero.cz/ )
    byli jste?
    máte nějakou zkušenost nemám to po cestě, ale možná by stálo za to si tam cestu udělat...
    zvlášť by mě zajímalo ochutnat kafe z "Vacuum pot"

    AHASVER
    AHASVER --- ---
    1) v rozmezí 28 - 38 kč se dá sehnat kafe takřka ve všech dobrejch a neluxusních kavárnách v praze (luxusní se míní samozřejmě i imperial, orient, slavie etc.)
    2) ano, kelímek v coffee heaven je dražší, kdo to považuje za kavárnu, ať ji nepoužívá jako benchmark
    3) imho je cena do 45 kč v praze úplně normální a adekvátní
    LUCKAZ
    LUCKAZ --- ---
    BEATMAN: Je to možný, já jsem ale tady ještě na illy za tři pětky fakt nenarazila .... :) respektive takhle, nenarazila jsem na levný kafe v hazký kavárně :)
    BEATMAN
    BEATMAN --- ---
    LUCKAZ: Neboj, já do Tebe prudit nebudu, ale hláška oproti praze fakt levný je tdost zavádějící. tušim, že i v Praze si můžešdát kafe az 30, myslim, že konkrétně v Týnský, ale úplně jistý si teda nejsem. Nicméně každý tip se cení, wtz.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam