• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    MARCELLEKavárny
    IKARIE
    IKARIE --- ---
    doporucili byste mi pls nejakou klidnejsi (!) kavarnu nekde na zizkove? ideal nekurackou, pripadne aspon nejak zasadne nezahulenou. dik :)
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    MARCELLE:
    což mi připomnělo... chtěl jsem tu doporučit k návštěvě vietnamskou restauraci hanoi ve slezské ulici kousek nad jiřího z poděbrad (pha). připravují tady tradiční vietnamskou směs kávy tradičním způsobem (v podstatě překapávanou), velmi silnou, s plnou chutí a namísto mlíka do ní přijde slazené kondenzované
    měl jsem tam kávu dvakrát, poprvé to byl vyloženě neobyčejnej zážitek (podruhé i vinou očekávání už zdaleka ne takovej - každopádně, případně jim nechte druhý pokus, bylo to poměrně nevyvážený)
    MARCELLE
    MARCELLE --- ---
    Zapomeňte na espresso | Cuketka.cz
    http://www.cuketka.cz/?p=3697
    OPTIKUS
    OPTIKUS --- ---
    I deckovy je prasarna co si budeme povidat!(: MAs pravdu dvoudeckovy maji produkty s mlikem!(: Ale proverim, kdyz uz jim drzime servis na vsechny stroje!(: S kavou to nema nic spolecnyho, ale busines je to dobrej!(:
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    OPTIKUS: pominu, že to není coffeefastfood, ale normální fastfood, ale mám dojem, že ani tam ne, tam maj tak cca deckový :D
    KATIA
    KATIA --- ---
    AHASVER: predevcirem tam byly jenom pytle s cementem ci co, tak doufam, ze si teda pohnou :-) prostor je to vybornej...
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    z fb
    NOVÁ SCÉNA Národního divadla: NOVÁ KAVÁRNA na NOVÉ SCÉNĚ: již za tři týdny!
    OPTIKUS
    OPTIKUS --- ---
    QUANTI: A co Mc¨Donalds??? (,
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    ...ale pravda, já jsem teda spíš na latté apod., ale s těma velikostma tam mám taky problém :)))
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    OPTIKUS: dvoudeckový presso jsem teda ještě v žádným coffeefastfoodu neviděla :DDD
    OPTIKUS
    OPTIKUS --- ---
    TESKERA: Spravnej pristup!!Chvalim...Dvoudeckovy kafe pro me uz neni kafe...A presso uz vubec ne!
    TESKERA
    TESKERA --- ---
    QUANTI: no, prave ze kafe ne.. :-/ ja jsem spis na maly espresso, piccolicko, macchiatko v utulny kavarne, kde se dela kafe s laskou a kavarnik to ma spis jako svuj zivotni styl nez jako business a samo kava mi tam musi chutnat.. .o)
    BUTEO
    BUTEO --- ---
    AHASVER: Asi jsem měl specifikovat, že by to mělo bejt v Praze, ale díky...

    BUTEO: A co takhle alespoň kavárna, kde maj levný (ale dobrý) překapávaný kafe a dá se tam kouřit? Věděl by někdo?
    AHASVER
    AHASVER --- ---
    BUTEO: před pěti lety bylo něco podobnýho v kině v lounech (byť ne dotažený do konce). bohužel nevím, zda to ještě platí...
    SUPEREGO
    SUPEREGO --- ---
    BUTEO: tohle by mě taky strašně zajímalo
    QUANTI
    QUANTI --- ---
    TESKERA: no... a kafe, ne? :)

    chci se zeptat, řeší se tu i kavárny mimo velká města? jakože tipy na oblíbené kavárny kdekoli?
    BUTEO
    BUTEO --- ---
    Čau,
    nevíte o nějaký kavárně v takovým tom klasickým americkým stylu? Kde dát si kávu znamená, že vám servírka na požádání dolejvá překapávaný kafe? Něco jako je na začátku Reservoir Dogs atd. Díky
    TESKERA
    TESKERA --- ---
    WIZZ: zeptala bych se v design auditkach... a imo mi tyhle spolecnosti prijdou, ze s kavarnou jak ji chapu ja maji spolecny akorat ten nazev :-/
    MANICCA
    MANICCA --- ---
    PETGRIDUS: my tam meli jednou poradu a je tam strasne prijemna pratelska obsluha a atmosfera a spousta zajimavych vychytavek v menu...kava dobra a silna a super oblozeny chlebiky. me se libilo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam