• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    TAURUSProkrastinace - výrazná a chronická tendence odkládat plnění povinností a úkolů (zejména těch nepříjemných) na pozdější
    Prokrastinace, otálení před započetím práce nebo během dokončování nějakého úkolu, je v populaci studentů vysokých škol poměrně rozšířena. Myslím, že trpící prokrastinací by měli dosáhnout společenského uznání jejich svízele. Škoda jen, že se k tomu asi nedokopeme...
    rozbalit záhlaví
    JOHNY115
    JOHNY115 --- ---
    PANTARIL: perfektni video .. dobre to vystihuje :) nejdriv sem si myslel ze prokrastinace je obycejna lenost

    CONTINUITY: thx za toto ... vse hodne sedi, souhlasim, zkusim si z toho neco vzit :)
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    PANTARIL: super, není to náhodou to, co bylo na posledním freshfilmfestu?
    PANTARIL
    PANTARIL --- ---
    k tematu mam paradni petiminutovy kratas od Johnna Kellyho

    Procrastination | titulky | imdb
    Not only did this film earn Dublinborn Johnny Kelly his MA in animation at the Royal College of Art in London and the Conran Foundation Award, it also won him the Best New Director prize at the 2007 Shark Awards ad fest which brought him to the attention of Nexus Productions who now represent him as a director. Kelly describes the film as, "an investigative and exploratory hands-on, gloves-off study into the practice of putting things off. Sometimes the only way to get something done is to do two dozen other things first. We were asked to produce a film on a topic of our choice and given a year to do it, so Procrastination came out of the struggles I was having with such an open brief."
    BURAN
    BURAN --- ---
    NAVARA: zajimava myslenka :) nikdy me nenapadlo ze zviratka prokrastinujou... furt!
    ANDREW23
    ANDREW23 --- ---
    NAVARA: dobrý načasování vzniku klubu. přišlo zkouškoví a tohle je další věc, která bude odhánět moji pozornost od školy. :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    a je to vubec nemoc? zvirata to delaji zcela bezne... spise mi jsme ziskali pocit, ze z nejakeho duvodu musime drit 160 hodin mesicne, aby jsme meli na nove porsche...
    KACHITA
    KACHITA --- ---
    a je nejaka lecba tehle "nemoci" ?:))
    XEZRETNUMF
    XEZRETNUMF --- ---
    není to jen jiný název pro "Thripshaw's Disease" ?
    KARMA
    KARMA --- ---
    Myslím, že je to také způsobeno strachem z plnění něčeho důležitého. Odkladem plnění strach opadá, následuje pocit "stejně to musim udělat" a k plnění dojde.
    KARMA
    KARMA --- ---
    Prokrastinace (z latinského pro crastinus, na zítřek) je označení pro chorobné odkládání důležitých úkolů na později. Častý psychologický problém vysokoškoláků (v němčině tzv. Studentensyndrom) a dalších, kteří nejsou vnějším prostředím nuceni organizovat si svůj čas. Postižený má ve zvyku trávit čas nepodstatnými činnostmi, jako například surfováním po internetu, přičemž důležité a podstatné úkoly odkládá na později. Z průzkumu psychologa Romana Gabrhelíka vyplývá, že více než 40% studentů českých vysokých škol je tímto problémem těžce postiženo.
    KARMA
    KARMA --- ---
    Existuje vubec nekdo, kdo touto nemoci netrpi?
    BURAN
    BURAN --- ---
    DHA: LOL :-D
    DHA
    DHA --- ---
    Tohle mám taky, do teď jsem si myslela, že je to moje lenost a neschopnost, jsem ráda, že tomu tak není, že je to prokrastinace.
    GOBERS
    GOBERS --- ---
    BURAN: Jo!!! Do toho bych také šel. :-D
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    s prokrastinací je třeba naučit se žít :)

    JASHIN
    JASHIN --- ---
    STEVIE: .D
    BULHI
    BULHI --- ---
    KHALAVERA: tenhle tyden v respektu.. konecne jsem zjistil jak se tomu co delam cely dny rika odborne :-)
    MATOM
    MATOM --- ---
    BURAN: ked zistis jak daj vediet
    STEVIE
    STEVIE --- ---
    BURAN: bych se v zivote nedokopal k tomu si to zaridit, natoz obehavat naky urady
    KHALAVERA
    KHALAVERA --- ---
    o prokrastinaci se prý psalo v reflexu nedávno, neví o tom někdo?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam