• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata

    začínate, nevíte si rady, nejste odbornici na HW ani SOFT
    ... ptejte se urcite se najde nejaky dobrodinec co odpovi :)
    případně mrkni na Nastěnku ;)
    dík moc. ještě že tady je to "lama friendly" .)
    CZ - manuál pro Iphone

    rozbalit záhlaví
    DARKINA
    DARKINA --- ---
    MAHUTA: byt tebou zeptam se spis v tomhle auditku [ iPhone - Apple reinvented the phone .... ]
    MAHUTA
    MAHUTA --- ---
    Zdravim,snad jsem tu spravně. Iphone 4s chci propojit s Linuxem. Duvod je prostý- přesouvaní souboru z telefonu do PC- fotky,videa jsem vyřešil přes Shotwell. Jedna se mi o další soubory- ze zaznamníku, PDF atd. Zkratka cokoli. Ve windows existuje Apowersoft Phone Manager kde je možne pracovat se vším včetně sms a kontaktů,ale to nelze instalovat pře wine a vyčerpal jsem všechny své ne zrovna velké zkušenosti, ale třeba někdo ví jak,nebo jiný manager, nebo to propojit jako souborový system přes nějakou jinou aplikaci. Diky za rady
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    ONDRA_99: iMazing. Prave se v tom hrabu a vypada to presne jako reseni, jak se vyhnout idiotskym iTunes...
    Kazdopadne diky za odpoved :)
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    ZOLTAN: Ja iTunes pouzivam jen na hudbu (poslech Apple Music), jinak jsem nesyncoval s telefonem ani nepamatuju. Hudbu mam Apple Music, Fotky a kontakty v iCloud a video si posilam pres AirDrop.
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    Pouzivate nekdo neco jineho, nez iTunes?
    Potrebuju presouvat hudbu, fotky, videa, zalohovat si kontakty... Ale nechci na to pouzivat tu zkurveninu. Pouzivate nekdo neco alternativniho?
    JEDI
    JEDI --- ---
    NELDE: Jo to mas pravdu
    NELDE
    NELDE --- ---
    JEDI: Nebo ji odmítá nabíjet. V každém případě asi budeš muset do servisu.
    JEDI
    JEDI --- ---
    NELDE: nabízí to recovery mode,
    nechal jsem hodinu v tom recovery modu nabijet a stale nic.
    nechal jsem hodinu nabijet a restartovat v tom apple loop modu a take nic.
    Predpokladam, ze odesla baterka.
    NELDE
    NELDE --- ---
    JEDI: Ten restore nabízí jen plný (do továrního) nebo i částečný?
    Nabíječka obvykle dává větší proud (zejména iPadová), možná bude stačit když ho necháš delší dobu nabíjet.
    EMEKA
    EMEKA --- ---
    Nevíte, jestli jde ovládat iPhone na dálku tak, aby nebylo vidět, co se na něm právě děje?

    Nebo jde vytvořit tunel přes iPhone na připojení dalšího zařízení v síti, připojeného přes wifi?
    JEDI
    JEDI --- ---
    Mam dotaz.

    Prinesli mi sem ipad air, vybili ho do mrtva.
    Kdyz ho dam na nabijecku, tak je zaseklej na apple logo loop. Objevi se logo a restartuje se a tak porad dokola. Kdyz dam reset, tak me to hodi do restore nastaveni.

    Jenze kdyz ho bych ho chtel teda obnovit tak, kdyz ho pichnu do pocitace, tak mi vubec nenabehne, nabehne mi pouze v pripade, ze ho mam na nabijecce. (Vyzkousel jsem ruzne kabely, ruzne pocitace, ruzne usb)

    Nejaka rada? Google mlci.
    Děkuji
    GIOMIKY
    GIOMIKY --- ---
    Zapat panbuh za CopyTrans manager.
    MAHUTA
    MAHUTA --- ---
    GOUMES: tak to jsem uz videl. Mam jeden starej iphone,neznam heslo a psalo mi to to samý. Jestli nejdes nekoho kdo to rozchodi bez hesla,dej vedet- dnes uz se mi o phone se mi nejedna,rad bych z teho vytah jen nejakou muziku a data.
    MARETHCEK
    MARETHCEK --- ---
    zdravim, nejak me prestal komunikovat iphone s tabletem, kdyz me dojde imessage tak jen na jedno zarizeni, pritom sem u obou prihlasen na stejnem id, predem diky
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    SN0008102070570: To mi pak dej vědět, jak to dopadlo. Jestli to klaplo, tak snad ještě tu Q2 taky zasponzoruju... https://www.youtube.com/watch?v=MekB5ny6Els
    ERVIN
    ERVIN --- ---
    SN0008102070570: No asi takhle. Krom tohodle je vodkouřenej ještě jeden (dohledám, řešil jsem týž problém) chce to vyměnit oba. Daj se najít na Aliexpresu kažcej cca 300. V servisu ti naserou. Ofiko jsem našel nějaký profíky v Londýně (40£ poštovný plus 40 - 60£ práce),ale zvládnout by to měl každej, kdo trochu umí s horkovzduchem. Výsledek značně nejistej. Rozprodal bych to na díly a víc se s ti nevztekal bejt tebou...
    ZABICZKA
    ZABICZKA --- ---
    Jeden z lama soudku, nedaří se mi dostat z iPhonu fotky do Imacu, ať klikám ve fotkách kde chci nespustí se mi import:( nevíte kde dělám chybu prosím:(
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    EX_ESKADR: uz se prislo na duvod. Nechala jsem to proverit kolegu z IT. Nastavila jsem to spravne, milostpan zadaval spatne heslo.
    Dekuju za pomoc (a omlouvam se...)
    EX_ESKADR
    EX_ESKADR --- ---
    BERUSKA_CA: ok, tak to tim nebude. Dneska jsem to zkousel a vsechno probehlo na nejnovejsim fw a funguje
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam