• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata

    začínate, nevíte si rady, nejste odbornici na HW ani SOFT
    ... ptejte se urcite se najde nejaky dobrodinec co odpovi :)
    případně mrkni na Nastěnku ;)
    dík moc. ještě že tady je to "lama friendly" .)
    CZ - manuál pro Iphone

    rozbalit záhlaví
    VITR
    VITR --- ---
    ZABIAS: aj tak to nevim. myslel jsem ze ti nejde synchro s mailem nebo tak.
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    VITR: nejde mi aby se to snychronizovalo pres kabel jakoze abych mel vsechny mail co mam v compu tak i v iphonu ... jedine bych musel nechavat na servru a to me provider zabije :)
    VITR
    VITR --- ---
    ZABIAS: a co ti nejde? posilat/ prijmat?
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    porad se mi nedari ta snyc mailu :(
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    DIE_DIE: TOP app chci rozject v [ iPhone - Appz & Warez ] ... tam to patri ...ano sem patri to co bys mel hodiny hledat na goooglu (paklize si lama jako ja)..


    tak maily vyreseno "odesilani" jak se zda aplikaci jakousi ze CYdie a to: FREEPOPS
    DIE_DIE
    DIE_DIE --- ---
    :)) skvělý audítko tady, nadějně to vypadalo že chceš rozjet jakýsi TOP APP, ale už se tady ferově bavite o blboste, GOOOOOGLE :)))

    nic ve zlem , ja vím ja vím, taky mi trvalo než mi iphone přirost k ruce
    FAILUR3
    FAILUR3 --- ---
    proste iPhone ma nativne podporovat Exchange a moc mu to nejde (to jako ze vuebec)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    FAILUR3: no todle staci :D .
    FAILUR3
    FAILUR3 --- ---
    :D ... http://en.wikipedia.org/wiki/Microsoft_Exchange_Server tady mas vycerpavajici clanek je to postovni server od microsoftu pro male a stredni firmy :]
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    a to je co ten ex ..
    FAILUR3
    FAILUR3 --- ---
    ja mam spis problemy s exchangem ... jinak gmail mi na tom slape spickove jen si to pochvaluju
    VITR
    VITR --- ---
    ZABIAS: no taky mi blbou maily. nove maily prichazeji ale kdyz chci odeslat tak mi pise neco recipient adress invalid nebo takneco. a mam ten pocit ze je to tim updatem protoze predtim mi to slapalo dobre. jo a zajmave je ze i kdyz to pise ze error lidi normal odpovidaji. no nevim. kdyz budete vedet vic sem stim.
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    ZABIAS: taky mi nefunguje odesilani mailu dost se to vsude probira ... a davaj za vinu firmware .. co vy na to ?
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    HOOLIGAN: mrknu na to dks ... fakt sem hledal ale nenasel .. holt LAMA no ..

    hmmm nejak to tam nevidim ale stranka zajimava hned davam do zahlavi...
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    nejak nemuzu prijit na to jak sync maily .. nemuzete mi prosim pomoci ? diky
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    co takhle mi pomoct . treba nejaky zakladni website o IPHONECH
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    tak nejak vybiram obrazek do zahlavi a teda to sou veci :

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam