• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata
    ASAFA
    ASAFA --- ---
    helejdte se, jak poznáte že jste zavěšwný na netu aniž byste kdekouli brouzdali nebo sledovali počasí nebo mapy? (počítám že pro to je taky třeba bej tzavěšenej?)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    VITR: a zkousel si to co sem psal tady nekde nize taky me to delalo
    VITR
    VITR --- ---
    snychro s meilem dalo by se rict? :D jo tak to dela ted problemy me. proste pri odesilani mailu to haze neco s recipient adress. coz predtim nedelalo. ucet mam na gmailu pro odchozi. celkem me to trapi pac resim praci semtam mailem.
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    VITR: stahovani teda ne snychro :D jo to de
    VITR
    VITR --- ---
    myslel sem maily pres edge do iphonu z tve mailove schranky.
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    VITR: no dyt nejde ...nebo jak to jako myslis ?
    VITR
    VITR --- ---
    ZABIAS: aj tak to nevim. myslel jsem ze ti nejde synchro s mailem nebo tak.
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    VITR: nejde mi aby se to snychronizovalo pres kabel jakoze abych mel vsechny mail co mam v compu tak i v iphonu ... jedine bych musel nechavat na servru a to me provider zabije :)
    VITR
    VITR --- ---
    ZABIAS: a co ti nejde? posilat/ prijmat?
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    porad se mi nedari ta snyc mailu :(
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    DIE_DIE: TOP app chci rozject v [ iPhone - Appz & Warez ] ... tam to patri ...ano sem patri to co bys mel hodiny hledat na goooglu (paklize si lama jako ja)..


    tak maily vyreseno "odesilani" jak se zda aplikaci jakousi ze CYdie a to: FREEPOPS
    DIE_DIE
    DIE_DIE --- ---
    :)) skvělý audítko tady, nadějně to vypadalo že chceš rozjet jakýsi TOP APP, ale už se tady ferově bavite o blboste, GOOOOOGLE :)))

    nic ve zlem , ja vím ja vím, taky mi trvalo než mi iphone přirost k ruce
    FAILUR3
    FAILUR3 --- ---
    proste iPhone ma nativne podporovat Exchange a moc mu to nejde (to jako ze vuebec)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    FAILUR3: no todle staci :D .
    FAILUR3
    FAILUR3 --- ---
    :D ... http://en.wikipedia.org/wiki/Microsoft_Exchange_Server tady mas vycerpavajici clanek je to postovni server od microsoftu pro male a stredni firmy :]
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    a to je co ten ex ..
    FAILUR3
    FAILUR3 --- ---
    ja mam spis problemy s exchangem ... jinak gmail mi na tom slape spickove jen si to pochvaluju
    VITR
    VITR --- ---
    ZABIAS: no taky mi blbou maily. nove maily prichazeji ale kdyz chci odeslat tak mi pise neco recipient adress invalid nebo takneco. a mam ten pocit ze je to tim updatem protoze predtim mi to slapalo dobre. jo a zajmave je ze i kdyz to pise ze error lidi normal odpovidaji. no nevim. kdyz budete vedet vic sem stim.
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    ZABIAS: taky mi nefunguje odesilani mailu dost se to vsude probira ... a davaj za vinu firmware .. co vy na to ?
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    HOOLIGAN: mrknu na to dks ... fakt sem hledal ale nenasel .. holt LAMA no ..

    hmmm nejak to tam nevidim ale stranka zajimava hned davam do zahlavi...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam