• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata
    W_NOICE78
    W_NOICE78 --- ---
    BRAP242: co treba primo v O2?
    BRAP242
    BRAP242 --- ---
    cus, netusite nekdo kde se da v praze koupit iPhone 3G (nebo klidne ten starsi) aby fungoval v O2 siti?
    ASAFA
    ASAFA --- ---
    poradí někdo, co to je ssh a jak nainstalovat? klasická instalace jak je popsaná na netu mi nejde:(
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    ZABIAS: nic, klasika, prepnout na US store, najit free app, dat get app, zaregistrovat new acct a pri vyberu karty dat none... (musi to byt iTunes store acct a ne to zkouset na prevedenem uctu od AOL, tam to nejde...)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    PSYCHO: tak se podel :)
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    tak nic, pul hodka googlovani a je vyreseno :)
    PSYCHO
    PSYCHO --- ---
    hele, ted uz ase neda se regnout na appstore bez karty, co? :)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    hele nevim jak to funguje a o tom to je ... a nikdo neporadi evidentne repsp...
    ASAFA
    ASAFA --- ---
    ZABIAS: já hlavně doufám aby to nebyl net....to už se mi taky stalo, pěknej účet,)
    jesli pro mě ten foun neni zbytečnej kurna....:)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    ASAFA: modry krouzek neni to to 3G kdyz je signal ja tzo nemam mam wodafocencz a pak sviti jen E a nebo wifi
    ASAFA
    ASAFA --- ---
    ZABIAS: no máš tam O2cz, pokud máš o2 a hned vedlo toho takový modrý kroužek...
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---


    hmmm :)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    he ? vyfot to :)
    ASAFA
    ASAFA --- ---
    prosimvás, v levo nahoře mám modrý kolečko, nemůžu se ho zbavit, co s tim?:)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    ASAFA: :) jop
    ASAFA
    ASAFA --- ---
    ZABIAS: no hodně, jsem absolutní nováček. dnes jsem teprve začal číst články o tom atd atd, takže neivm skoro nic, ale tomuhle už rozumim, díky:)
    je to teda věda řekl bych ten ajfoun:)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    ASAFA: jak moc ? no zkratka pouzivam aplikaci kterou to vypinam pro jistotu :)

    ASAFA
    ASAFA --- ---
    ZABIAS: na mě musíš pomalu:)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    ASAFA: pouzivam BOSSPREF aplikaci a net vypinam ....
    ASAFA
    ASAFA --- ---
    helejdte se, jak poznáte že jste zavěšwný na netu aniž byste kdekouli brouzdali nebo sledovali počasí nebo mapy? (počítám že pro to je taky třeba bej tzavěšenej?)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam