• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    cuzs, tak mi iphone spadnul na zem a rozsekalo se sklo dyspleje zejo. nejaky rady kde nejlevneji opravit pls? iphone mam jail breaknutej musim ho pred danim do opravy vratit do puvodniho stavu? nekdo mi dokonce tvrdil ze iphone a jeho rozbiti vlastni vinou sklicka ze se na to stahuje zaruka ??? diky za infa uprimnou vasi soustrast.
    ZEROMICKEY
    ZEROMICKEY --- ---
    ZABIAS: ja pocitam ze pojedu na demu do os 3, kterej mms uz bude umet.
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    SP1T: je na nastence
    SP1T
    SP1T --- ---
    ZABIAS: uplne nejvetsi lama dotaz. jaky je heslo? zkousel jsem logicky co vetsinou zafunguje, tj, po zadani nazvu hry se to zacne rozbalovat, ale velikost 0...
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    ZEROMICKEY: dks asi sem to stahnul odtamtud uz sem si to i koupil .. :)

    moc teda nevim jak poznali ze jsem to koupil pprotoze jsem nemusel zadavat nic ale poho
    ZEROMICKEY
    ZEROMICKEY --- ---
    ZABIAS: Tak stahni pres Cydii, je to primo ve Featured, uplne dole nadpis Commercial Applications.
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    no akdyz sme iut toho tak sem na itunes hledal ty swirlesMMS ale nejak nenachazim ... :(
    AMBERAN
    AMBERAN --- ---
    ZABIAS: Ano, bez problemu.
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    jinac co takhle muzu mit jailbraik a jeste ktomu pouzivat koupenej soft ?
    REALROOK
    REALROOK --- ---
    1) muzes pouzivat i vodafone
    2) mms jdou
    3) s jailbreakem nejsou problemy
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    hele ma nekdo warez tech MMASek + navod jak udelat aby to chodilo ? ... thx
    FLIXONASE
    FLIXONASE --- ---
    Chtěla bych se zeptat na několik otázek před koupí iphonu.
    1) Když koupím iphone u O2 má tam nějakou customizaci která nejde odstranit ? Potřebovala bych to používat u Vodaphone.
    2) Jdou na Iphonu pomocí nějaké aplikace posílat pohodlně MMS ? četla jsem na internetu nějaké návody které vypadají pěkně, ale v diskuzi pod tím jsou nějaké divné ohlasy ohledně nutnosti resetování Iphone atd.
    3) Jsou nějaké verze Iphonu které nejdou prolomit ? Myslím tím ten jailbreak, jestli to jde u všech nebo u nějakých ne. Asi bych si to stejně nechala u někoho udělat, ale jestli náhonou nejsou nějaké verze kde to nejde.
    Děkuji za pomoc
    VISOPIMUS
    VISOPIMUS --- ---
    FRANCIMOR: ja mam 2.2.1 s JB a vpohode. stahnes si quickpwn (quickpwn.com), a sledujes instrukce na obrazovce :D Tot vse. easy :)
    FRANCIMOR
    FRANCIMOR --- ---
    Uz nikdo uspesne upgradnul na 2.2.1 with jailbrake?
    link na uspesnej postup by nebyl k zahozeni
    diky
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    FRANCIMOR: hel to praveze jeste neumim si to stahovat rovnou do iphonu ani nevim jestli to jde. je tam normalka kdyz to rozpakujes tak tam je v souboru ten IPA no a ja na nej poklikam tim se mi spusti itunes a hodi se to tam no a pak sync. kazdoúadne kdyz na to prijdes pls napis presnej postup (a pouzite programy) pripadne at i ostatni vedi kdyz nevedi ...
    FRANCIMOR
    FRANCIMOR --- ---
    ZABIAS: muzes poradit jak tu hru nainstalovat na jailbraknutej iphone?
    pouzivam "diskaid" jako prohlizec.Mam ten file presunout do jakyho adresare?nakej jednoduchej postup pro lamu jak to nainstalovat?
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---

    Hero of Sparta 1.0.1 - řežba ala Diablo super
    Hero of Sparta 1.0.1
    VISOPIMUS
    VISOPIMUS --- ---
    DIE_DIE: v poho, uz se to vyresilo :) edge tarif mam od vodaf. darek, takze to moc neresim :) Slo mi spis o to, aby mi ta porad zapla wifina nezrala baterku :)
    DIE_DIE
    DIE_DIE --- ---
    VISOPIMUS: věř mi že mnohem větši voser než zapnout wifi je učet který ti příjde za Edge :))

    doporučuji, pokud nemaš nakej pěknej tarif na data, aby sis vypnul spiš Edge a připojoval se přes wifi, popř, když bude potřeba zapnout si Edge..

    jinak tvuj dotaz jsem nepochopil.. resp. proč maš wifi jako off? když ji maš zadara tak o co jde? radši si fakt vypni Edge, přes jeden program Boss preffs, protože ta svině se ti zapne i když je "vypla" :)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    no to sem na todle zvedav vypada to roztomile



    Tower Bloxx Deluxe 3D 1.0.0 -
    Tower Bloxx Deluxe 3D 1.0.0

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam