• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata

    začínate, nevíte si rady, nejste odbornici na HW ani SOFT
    ... ptejte se urcite se najde nejaky dobrodinec co odpovi :)
    případně mrkni na Nastěnku ;)
    dík moc. ještě že tady je to "lama friendly" .)
    CZ - manuál pro Iphone

    rozbalit záhlaví
    SP1T
    SP1T --- ---
    CHIBITCH: das stahovat neco co je free a pak to preskocit lze...
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    ZABIAS: hezký a jak? přeskočit to nejde... :-/
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    me to slo
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    ahoj, lama dotaz od čerstvého majitele ajfouna - jak je to s registrací na apple store, nejde to bez kreditky? (chci si max. stahovat free věci)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    SP1T: nemam :( diky :)
    SP1T
    SP1T --- ---
    DAREEN
    DAREEN --- ---
    ZABIAS: uz je to cajk ,)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    DAREEN: tam jako nikde neni frogot your pasword a podobne ?
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    calsi lama dotaz:

    jak dostavate hudbu z IPhone nebo IPod do kompu.

    me prijde jak kdyby to slo jen jednim smerem . :/
    DAREEN
    DAREEN --- ---
    mam jeste jeden problem, pro aktivaci jailbreaknuti potrebuju stahnout jeden soubor (i free) z applestore, ale chce to po me uzivatelske jmeno a heslo, ktere nevim... kamos mi psal, ze v itunes po me chce registraci, ktera to vse vyresi... ale ja tu registraciu asi odkliknul a nikde se mi nechce zobrazit, kdyz tak moc diky za pomoc
    ZONICEK
    ZONICEK --- ---
    Nepoužíváte někdo Intelliscreen ? já tam nemůžu narvat ten kód pro Prahu pro počasí... Pro Prahu by to mělo být LKPR ale nefachá...
    DAREEN
    DAREEN --- ---
    ZABIAS: tanx ,)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    DAREEN: nastenka ! :) lol
    ZONICEK
    ZONICEK --- ---
    ZONICEK
    ZONICEK --- ---
    DAREEN:
    No po JB musíš ještě nainstalovat miPatch
    http://www.itouch-app.estranky.cz/stranka/jak-instalovat-ipa-hry-_
    DAREEN
    DAREEN --- ---
    zdarec, mam jail breakn uty iphone 3g verze 2.2.1 ale nejde mi nainstalovat zadna crack aplikace, pravdepodobne uz to tady bude nekde zodpovezene, ale hledat to bude tezke... pred diky za info
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    ZABIAS:

    KULA --- --- 7:45:06 9.5.2009 --- 23:51 :: diskuze :: Jezdíme na černo! Jaký máme názor na rev
    označitodkaz
    ZABIAS: Jestli mas win, pripojis usb do pc a do iphonu, pockas asi tak 3 sekundy a jestli tvoje pc neni nejaky mrzak, naskoci takova tabulka a ty vyberes moznost prohlizeni slozky. A hle, fotky jsou na svete. Trid si to na PC. Jestli mas MAC, pripojis to na usb. jak do PC tak do iPhonu a zapnes iPhoto a jestli nejsi slepy, v levo se udela nova polozka. Nejspis Zabias Dumbie iPhone. Pak si to zase muzes roztridit na macku....
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    achjo nejak vtom zase plavu jak dostat fotecky z iphonu do PC pls dystak dks ... nejaka app ? jaka pripadne dks
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    oboji bohuzel nefunkcni, rusti bratri maji momentalne mimo provoz registraci a tim padem i sosani, jestli dobre chapu a rs link je ko, uz jsem jich zkusil celkem dost, vsechny ko... neco jsme stahli z torrentu, ale zase problem s verifikaci pri instalaci... kazdopadne diky, to nejak vykoumame snad, kdyztak sefik zacaluje legalni gamesku... :)
    BROTHER
    BROTHER --- ---
    nebo Tris :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam