• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata
    DENNY
    DENNY --- ---
    @Jehlan
    1. na prevod mp3 do zvoneni iphona je dobrej iringer
    2. prez BT neposles nic, leda specialni aplikaci mezi dvouma iphonama.
    3. ucet si zalozis v itunes na PC, ale abys nemusel (pokud nechces) zadavat platebni kartu, najdi si nejdriv v itunes store nejakou free aplikaci, tu chctej stahnout a pak po vyskoceni prihlaseni/registrace zacni tvorit registraci. Vedle platebnich karet by se melo objevit i moznost zadnou nezadavat.
    DENNY
    DENNY --- ---
    @Dareen: co jsem ruzne vycetl, tak tim restore mas iphona opravdu zablokovaneho na operatora. iphone 2g byl blokovanej kazdej, a jelikoz se u nas neprodaval, tak na jineho, nez naseho operatora. Ani nemusel mit JB, ale jen unlock, kterej se ted tim restore zrusil, takze je potreba ho udelat znova.
    HRAX
    HRAX --- ---
    DAREEN: Aha, tak potom ma napada len jedna rada... Hodit iphone do DFU a urobit restore...
    DAREEN
    DAREEN --- ---
    HRAX: ten iphone nebyl nijak blokovany, fungovala v nem simka od tmobile i od vodafone.... navic ten iphone ani nezapnu..
    HRAX
    HRAX --- ---
    DAREEN: Moze byt ze ten telefon je zablokovany pre operatora, preto by som namiesto update cez itunes urobil rovno JB na poslednu verziu OS a odblokoval ho...
    DAREEN
    DAREEN --- ---
    HRAX: prvni typ iphone, mel tam verzi 2.1, updatoval jsem to na nejnovejsi 3.2.1, jb nebyl tusim, aspon tam nebyl anananas pri spusteni, od kad nevim ho ma a na tu simku nebyl aktivovany co ma ted, v tom bude asi problem, je pruser ze vubec nejde pustit...
    HRAX
    HRAX --- ---
    DAREEN: Aky model iPhone, aky OS, kde bol kupovany, bol pred tym JB a aktivovany na tu simku?
    DAREEN
    DAREEN --- ---
    help doctor dyck

    potreboval bych radu, updatoval sem kamosovi iphone pres itunes a ke konci instalace se sekla a telefon pise nejake sracky typu ze neni compatibilni sim a ze tam nesmi byt pin, nevim co to je za nesmysl... pomuze nekdo?
    HRAX
    HRAX --- ---
    JEHLAN: Ucet si myslim musis zalozit povinne pri aktivacii telefonu (pokial si ho nekupoval z druje ruky) Inak si stiahni iTunes a zalozis si ho tam...
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    HRAX: Tam musim mít nějakej účet.. Kde ho založim..?:)
    HRAX
    HRAX --- ---
    JEHLAN:
    1. nejde. musis si urobit iphone ringtone
    2. neviem neskusal som.. Iphone nema dostupny filesystem, takze mozno nie. UTFG
    3. Vsetko zozenies na app store
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    Zdravím..:) Iphone mám od včerejška, tak ho teprve nějak poznávám..:) A mám hnedka pár dotazů..:)

    Dá se nastavit nějaká mp3 jako vyzvánění..?
    Jak se posílá přes blootuth..?
    A poslední, kde seženu nějaké free hry..?:)

    Díky moc
    POMPO
    POMPO --- ---
    JUDAS
    JUDAS --- ---
    POMPO: zapomen na adresare a m3u.. takovy veci jsou holej nesmysl a zbytecny v apple svete. Mrkni se normalne na nejaky instruktazni video k iTunes.. at mas predstavu.
    POMPO
    POMPO --- ---
    SMALLRICCIO:
    dik, ale tohle je mi vesmes jasny.
    Spis mi jde o to: bude to umet adresare?
    bude to umet m3u (playlisty)?
    bude se ta hudba nejako konvertovat do jinyho formatu, nebo to bude zvejkat rovnou ty mp3?
    POMPO
    POMPO --- ---
    Uvazuju o ipodu, takze jdu otravovat.

    Lama dotazy:
    Mam na disku adresar rekneme:
    /hudba
    V tom je hektar podresaru s albama v mp3.
    A chci to cely dostat do ipodu. pode to nejak snadno nebo se s tim budu muset morit nejak slozite...?
    Koukam ze na ovladani ipodu je potreba nejaky itunes nebo tak nejak. existuje portable itunes? (prinesu si vedle na flashce a nemusim instalovat?
    RAGULAJA
    RAGULAJA --- ---
    Nevíte někdo, zda se někde nekutí nějaká MMO pro iPhone?
    HRAX
    HRAX --- ---
    HARIBOKACHNA: aha... skus upgrade os, zmenit heslo, alebo im napisat na support :)
    HARIBOKACHNA
    HARIBOKACHNA --- ---
    je spravne:) uz jsem s tim kupovala asi pul roku a ted to nejde:)
    HRAX
    HRAX --- ---
    HARIBOKACHNA: Tak to tam to heslo musis zadat spravne ;)) skusala si kupovat cez itunes ci to heslo funguje?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam