• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    SNORCHL: ja mam oboje a vklidu.

    jinac jak na thamata ?? nejak se mi nedari na to prijit. chtel bych nejaky cool vite co ;)
    SNORCHL
    SNORCHL --- ---
    REALROOK: Kamos mi doporucuje misto Cidie pustit Rock. Takze dotaz je mozne mit oba baliky soucasne a nebo to dela bordel ?

    Ja bohuzel jsem ted updatoval na 3.1.3 a obavam se ze na to cerny dest jeste neni pripraven.
    WASQ
    WASQ --- ---
    REALROOK: to už jsem bohužel zjistil. JB mám, doporuč nějakou aplikaci na SMS kterou si používal/používáš, please
    SP1T
    SP1T --- ---
    REALROOK: jako na 3.1.2 pres itunes samozrejme updatovat, jak jinak, ale to uz je pres volitelny soubor zeano... varuju nedavat nabidnuty update na 3.1.3

    vis co znamena myslet?

    dale viz.: http://blog.iphone-dev.org/
    REALROOK
    REALROOK --- ---
    SP1T: ja mam verzi 3.1.2 a slo to v poho pomoci jailbreaku na 3.1 myslim s timhle problem nebude..
    SP1T
    SP1T --- ---
    jen bacha, je verze 3.1.3 takze bych se updatum pres itunes od teto chvili vyvaroval...
    REALROOK
    REALROOK --- ---
    REALROOK: jinak ja jsem posledne delal JB takhle
    1 stahnul jsem novou verzi iTunes
    2 updatoval jsem iPhone firmware pres iTunes
    3 stahnul jsem blackrain ( http://blackra1n.com/ ) - kliknes dole na ikonku tvyho OS
    4 spustit blackrain (musis mit pripojeny iphone k PC) a pockas asi 5 min dokud telefon zase nenaskoci
    5 v iphonu se ti objevi aplikace blackrain kterou spustit a stahnes cydii
    6 spustit cydii, nechas ji updatovat a pak das manage-sources-edit-add a napises tam cydia.hackulo.us
    7 pak si v tom manage-sources kliknes na ten uplne nahore co sis tam tedka pridal a stahnes si Appsync for OS 3.1 (nebo 3.0 pokud si jailbreakoval na tuhle verzi) a Installous
    8 ????
    9 PROFIT!!! :)


    REALROOK
    REALROOK --- ---
    WASQ: sice jsem to nezkoumal ale myslim ze tohle v iphonu vubec neni, nejjednodussi je udelat JB a stahnout si nejakou aplikaci na posilani zprav ktera ti bude vyhovovat
    ONDRASEEEK: proste napis do googlu iphone jailbreak 3.0 a existujou tak blbu vzdorny navody ze uz to vic ani nejde :))
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    ONDRASEEEK: jeste musim nainstalovat instalous .
    SPARHAWK_SK
    SPARHAWK_SK --- ---
    ONDRASEEEK: Nie som si uplne isty, v inom fore sa preberalo, ze o JB zostane zapis v nejakom cipe a ze sa to da vycitat v servise...
    WASQ
    WASQ --- ---
    ONDRASEEEK: jo. po obnově továrního nastavení po něm není ani stopa.

    a dotaz ode mě (a nesmějte se mám tu mašinku pár dní :) : nikde sem nenašel žádné koncepty na zprávy. kam uložit nejčastěji posílané a vůbe kde jsou všechny složky na zprávy jako u "normálních" telefonů?
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    no kazdopadne nejake odpovedi se mi dostalo v diskuzi pro lamy a tak sem se na to vykasla a aplikace mi zustali v ifounu jak po upgrejdu na vizsi firm ware tak i po JB.
    mi tam snad zustalo jako i nastaveni wifi omg no to sou veci luxus ...
    HRAX
    HRAX --- ---
    ZABIAS: Vypada to ze nie... Mam odskusane ze ak mam kupenu app na tel, vie mi ju preniest znovu spat do itunes z telefonu, pokial ju v itunes nemam, no pokial mas JB aplikaci, do itunes ju z telefonu spat nedostanes :(
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    HRAX: no a tedy na to neni jiny figl jo ?
    HRAX
    HRAX --- ---
    ZABIAS: tak na to je len jedna odpoved... Si v prdeli, dokial tie app nedostanes do iTunes (takze ich musis znovu natahat), inak ti ich pri prvej synchronizacii iTunes zmaze z telefonu
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    HRAX: aha ale ja mam jailbreknuty aplikace zejo :)
    HRAX
    HRAX --- ---
    ZABIAS: V itunes by mala byt moznost redeem purchases, t.j. ze ti to stiahne spat aplikacie co si si kupil... Pokial tam nieco take nemas, staci si tu aplikaciu, najist na AppStore a pokial ju uz mas kupenu, tak ti ju umoznia po zadani hesla znovu zdarma stiahnut
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    hele jinej dotaz

    preinstaloval jsem comp a chci tedka novej firmware do iphonu ale nejak v itunes nevidim nainstalovane aplikace (nerad bych o ne prisel)co mam v iphonu krom novejch co sem si tam hodil po preinstalovani. tj jak je dostanu zpatky do itunes ?
    HRAX
    HRAX --- ---
    MIRAGE: Priste musis pouzit spravny vyraz ;)
    Myslim si ze to skor odpojila od kompu ked komp mal hotovu zalohu a iPod pri preruseni synchronizacie sa zmazal.

    Pozri sem:
    http://support.apple.com/kb/HT1414 - Sekcia Restoring your backup (jak restornut zo zalohy)
    http://support.apple.com/kb/HT1766 - Tu najdes kde itunes uklada defaultnu zalohu

    Najdi poslednu zalohu iPodu (ked bol este OK) a restorni ju spat na device. Potom si tam mozes v pohode nahrat novu hudbu.
    MIRAGE
    MIRAGE --- ---
    HRAX: Tou kartou jsem myslel interni 8 GB pamet.
    iPhone pripojuje jen k jednomu PC s Windows XP. Tim tam nahrala vsecyny mp3 pres iTunes a ted si chtela nejake pridat a misto toho vsechny z iPod app zmizely, ale v telefonu stale jsou. Adresarovou strukturu si ted nepamatuju.
    Mozna kvuli te zaloze se po pripojeni dlouho nic nedelo a nedockava pritelkyne telefon nekolikrat odpojila od kabelu a zase pripojila. To by ale spis melo mit vliv na spatny backup a ne na virtualni zmizeni dat z telefonu.
    Spis je mozne, ze nainstalovala nejaky skin, kter zmenil adresarovou strukturu a proto jsou ted ty mp3 jinde nez kde je iPod hleda. Proto by me zajimalo, jak tomu iPodu (nebo jinemu prehravaci) sdelit, kde ty mp3 na pameti jsou...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam