• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    Nejaka fajn adventura na styl poldu alebo posla smrti?
    FLYBOJ
    FLYBOJ --- ---
    SP1T
    SP1T --- ---
    WASQ: jo, u driftu jsme to prestal hrat... sere me to :)))
    WASQ
    WASQ --- ---
    hosi dojel sem NFS: undercover až k těm driftům, který mi přijdou neskutečně těžký. málém sem ten telefon prohodil oknem. nějaký rady, jak na ty drifty?
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    jj presne, ja mam jinej dotaz mam uz celkem zaplacenej 16gb ip ... jak ho vycistit aniz bych aplikace musel po jednom mazat v IP tj je nejaka aplikacka do pc mam to JB a nekolikrat uz upgrejdli takze v itunes se mi nezobrazujou . thx
    FRACTAL
    FRACTAL --- ---
    asi tak...nehlede na to, ze snad kazdej iphone se ukaze normalne v systemu a odhali slozku s fotkama.
    ITISME
    ITISME --- ---
    FIFAS:
    no já to stahuji normálně jako z flash disku... :) ser na iTunes
    FIFAS
    FIFAS --- ---
    cest, potreboval bych poradit, mam v iphonu docela dost obrazku (focenych iphonem) a potreboval bych je dostat do pocitace. Itunes mi hlasi ze "Photos folder syncing has been disabled for the iPhone because the folder "Obrazky" cannot be found."

    nevite jak to rozjet? klidne posta, diik
    HARALD
    HARALD --- ---
    Potřeboval bych dostat do stanza readeru texty, které mám na počítači. Poradíte někdo postup?
    WASQ
    WASQ --- ---
    ZABIAS: no nemám koupenej rapid, mám veřejnou IP a na torrentu je prostě všechno. na rychlost si nestěžuju
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    WASQ: jo to je asi nej taky uz sem o tom premejslel. ale ty primi linky jsou preci jen tak nejak ...
    WASQ
    WASQ --- ---
    ZABIAS: torrenty
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    WASQ: odkud stahujes ?
    WASQ
    WASQ --- ---
    tak postahoval sem avatara, nfs, asphlat, hlavně heavy mach na to se těšim. do večera stáhnu red alerta a setlers, páč sem zvědavej na provedení strategie na iPhonu. Sims stahovat nebudu, to by mě pak telefon okupovala přitelkyně :))


    SP1T: jojo tenhle styl mám rád :) nahrál sem si nějakej pinbal a taky docela pohodička (i když na reálnou aladinovskou verzi to nemá:)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    FRACTAL: to existuje ne ? mam pocit ze ja to mam :)
    FRACTAL
    FRACTAL --- ---
    Ja bych ocenil predelavku z Amigy - Alien Breed :)
    FAILUR3
    FAILUR3 --- ---
    VISOPIMUS: mno Archibald mi zase pripomel System Shock s tema terminalama na vzkriseni :]

    dalsi libovka je heavy mach arkada s bojovym mechem levlovani a cca 30 misi ruzne zbrane ..

    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    SP1T: aha nahod odkaz odkud stashnout appolo nejak nefunguje nebo co
    SP1T
    SP1T --- ---
    jinak prefuruju hry od gameloftu. hero of sparta me uchvatil, pak do domakli pres assassina a ted hraju avatara, ale to je trochu nuda...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam