• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata
    SHARK
    SHARK --- ---
    hele a kdyz jsme u tech dat, je nejaka app ci doplnek pro SB setings, kterej zakaze veskera data ??? GPRS/EDGE/3G, jsem byl tyden v roamingu a ucet za founa byl teda peknej, a to jsem se to snazil eliminovat a kilnout co to slo.
    WYDER
    WYDER --- ---
    K iPhone nepotrebujes navod, iPhone prece neni HTC :-)).
    GROK1
    GROK1 --- ---
    Vsem moc dekuju!!!
    SHARK
    SHARK --- ---
    FRACTAL: je ty vole 20 sec driv, ja jsem dal odeslat a pak jsem sel jinam, jsem se nekouknul ze jsi uz postnul. No a co jako do pice ? aspon to je podlozene a je videt ze nekecas :)))
    SP1T
    SP1T --- ---
    GROK1: datove pripojeni GPRS, E je Edge a 3G je 3G anebo GPRS, kdyz je E je EDGE, paj jeste je 3G a to je 3G
    FRACTAL
    FRACTAL --- ---
    jeste by se moh nekdo pridat ne? :)
    SHARK
    SHARK --- ---
    GROK1: GPRS, kdyz je E je EDGE, paj jeste je 3G a to je 3G
    FRACTAL
    FRACTAL --- ---
    GROK1: datove pripojeni GPRS, E je Edge a 3G je 3G :)
    GROK1
    GROK1 --- ---
    zdravim, mam u sebe první den iphona 3G 16gb, ale nemam k němu návod...

    co znamená takovej kroužek v levém horním rohu... následuje hned po signalu, síti.
    občas se změní na E.
    dik za odpověĎ
    FRACTAL
    FRACTAL --- ---
    DJ_JOGURT: Predpokladam, ze konktakty v iphonu obsahujou krapet vic informaci nez kontakty z nokie 5110, takze bych tomu i veril :)
    DJ_JOGURT
    DJ_JOGURT --- ---
    Dneska sem se znazil poslat kontakt pres klasickou SMS a nasel sem v menu moznost jen pres MMS a EMAIL je tomu opravdu tak ???
    SPARHAWK_SK
    SPARHAWK_SK --- ---
    FIFAS: Ziadny problem, skus vygooglit ten error alebo ho postni kompletny...
    FRACTAL
    FRACTAL --- ---
    FIFAS: Me to slape uplne v poho.
    FIFAS
    FIFAS --- ---
    funguje vam bez problemu spojeni iphone a itunes ve win7?
    na notebooku s win XP po pripojeni zadnej problem, ve win 7 mi to zahlasi ze itunes ma nejaky error se zarizenim ipod a nepripoji se, zajimave je ze kdyz to zapojim prez usb rozbocovac, kterej mi ovsem ve windows hlasi ze pracuje jenom na rychlosti USB1 tak to funguje (ale je to pomale ze..), itunes i iphone bych mel mit s aktualnima verzema
    MYJKA
    MYJKA --- ---
    Nejaka fajn adventura na styl poldu alebo posla smrti?
    FLYBOJ
    FLYBOJ --- ---
    SP1T
    SP1T --- ---
    WASQ: jo, u driftu jsme to prestal hrat... sere me to :)))
    WASQ
    WASQ --- ---
    hosi dojel sem NFS: undercover až k těm driftům, který mi přijdou neskutečně těžký. málém sem ten telefon prohodil oknem. nějaký rady, jak na ty drifty?
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    jj presne, ja mam jinej dotaz mam uz celkem zaplacenej 16gb ip ... jak ho vycistit aniz bych aplikace musel po jednom mazat v IP tj je nejaka aplikacka do pc mam to JB a nekolikrat uz upgrejdli takze v itunes se mi nezobrazujou . thx
    FRACTAL
    FRACTAL --- ---
    asi tak...nehlede na to, ze snad kazdej iphone se ukaze normalne v systemu a odhali slozku s fotkama.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam