• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata
    POMPO
    POMPO --- ---
    JEHLAN:
    Jses si jistej ze to nejde nevyplnit nebo nejak "nechat na pozdeji"?
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    Lama dotaz... Chci si udělat účet u iTunes.. Chce to po mě číslo mýho účtu, ale bojim se, že když ho tam napíšu, že budu platit nějaký poplatky... Nevíte jak to je..??
    4PTO
    4PTO --- ---
    GROK1: smshelper neco z toho umi..
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    nejakej programek co mi ukaze jake aplikace zabiraji jake misto ? Pripadne nejakej promazavac.

    mam JB + takovyto jak si hazim aplikace do ruznejch foldru (tak abyhc pripadne to stoho nejdriv nemusel vydavat a a pak mazat)

    thx
    GROK1
    GROK1 --- ---
    Zdravím, existuje nějaký program, který vám počítá délku hovorů, množství odeslaných sms? Nevim, jestli jsem na applestore hledal podle správných hesel např. call counter, sms counter apod...
    WYDER
    WYDER --- ---
    VISOPIMUS: Mel sem na mysli nejak tak, abych mohl na PC s tema zpravama nejak pracovat, minimalne je tedy procitat...
    VISOPIMUS
    VISOPIMUS --- ---
    WYDER: legalni cestou ti to zazalohujou itunes v ramci celkovyho backupu
    WYDER
    WYDER --- ---
    A legalni cestou?

    Debatu o legalite nebo nelegalite jailbreaku nechame stranou. Jde mi o to, ze se stim nechci srat, tak jestli to jde pres nejakou apps v appstore?
    VISOPIMUS
    VISOPIMUS --- ---
    MADMERTIGAN: Pokud mas JB, tak v /private/var/mobile/Library mas adresar SMS, tak tam jsou :) dostanes je do kompa treba pomoci pluginu T-pot pro totalcommander
    MADMERTIGAN
    MADMERTIGAN --- ---
    zdravim... je možný prosim pěkně nějak archivovat smsky v iphonu? A pak je dostat do počítače? díky
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    ZABIAS: restartoval... nic
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    ZABIAS: pro zalozeni klubu hlasujte zde [ nyx :: kluby :: hry ]
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    hele kdo hraje http://jablickar.cz/we-rule-novy-iphone-fenomen-podobny-farmville-z-facebooku/
    super parba uz zakladam klubik na to tak pls hlasujte . je to zadaco. + pripadne sem napiste svoje NICK at mame hodne sousedu :D .. muj nick zabias-cz
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    tak mam pro legraci baseband mam zrovna ve verzi, pro kterou jeste jailbreak neeeni:)
    DRACONIK
    DRACONIK --- ---
    tak sem zkusil jailbreak na iphone 3g verzi 3.1.3 a po nekolika restartech mi nechce nabehnout vubec do site. sice se zapne atd, ale sit mi to nechce najit:/ jel jsem dle tohohle navodu, predtim jsem to uz breaknuty mel.. http://www.redmondpie.com/sn0wbreeze-3.1.3-jailbreak-iphone-3g-3gs-3.1.3/
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    MONOTYPEK: joporid JB abys mohl vycistit ramku :) btw restartoval si phone vid :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam