• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata
    FUMO
    FUMO --- ---
    a ještě jaký má vlastně iPhone rozlišení?
    FUMO
    FUMO --- ---
    Ahoj, chci si koupit iPhone... už zase ;-) a to jsem ještě žádnej neměl. operátor mi nabízí za 13500Kč,- což je drahý, ale ok. Nevíte jak případně sehnat nový iPhone levněji?

    Druhá věc, vyplatí se čekat na nový iPhone nebo to nemá cenu?
    SHARK
    SHARK --- ---
    SP1T: a jo uz to vidim, ale je zajimave ze u te jedne zpravy jsem to tam nemel, toho bych si vsimnul.
    SP1T
    SP1T --- ---
    SHARK: v tomhle pripade je hned v uvodu jeste pred zpravou samotnou tlacitko call a add to contacts...
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    SHARK: aha tak to sem nepochopil no tak zase no zkusit vytocit. ? tedka nevim no :(
    SHARK
    SHARK --- ---
    SP1T: ZABIAS: no to samozrejmne jde, ale to je to cislo napsane v obsahu SMS, ale kdyz neni v textu SMS a je jen v odesilateli ? Tak jak udlozit tohle cislo ?
    SP1T
    SP1T --- ---
    SHARK: jo tohle je vazne pakarna... kdyz chces obecne jakoukoliv informaci z sms, tak edit - forward a pak uz copy paste
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    SHARK: no tak cislo se objevi jakoze se da zmacknout a vytocit zejo no takze ho vytocis zavess (nenechas zvonit zejo) no a pka v historii ho capnes a vytvoris novej kontakt takhle to delam ja :) no a kdyz se nahodou cislo neobjevi podtrzene (tj neda se zmacknout a vytacet rovnou) tak ho skopiruju no :)

    SHARK
    SHARK --- ---
    Ja taky lama dotaz, ale nejak jsem to nedokazal v iphonu vymyslet ci vyresit .
    Nekdo ztrati svoji sim, ci prejde jinam a dostane nove cislo, pak vam naise SMS s tiom ze tohle je jeho nove cislo. Otazka, jak ulozim cislo odesilatel do kontaktu z prichozi SMS ?? vazne jsem to zkousel a badal a na nic jsem neprisel, mam 3G 3.1.2 JB, popripade neni nejaka aplikacka na tohle ???
    TKER
    TKER --- ---
    Kecy, tak to je super. Uz sem skoumal Blackberry.
    A bude k tomu potřeba nějakej šefing, jako nějaká aplikace nebo tak, nebo to ono samo defloutně?
    Konkrétně myslim prostě nahrát nějaký PDF nebo tak z PC a pak ho třeba někdy šoupnout jako přílohu mailu už z iphonu.
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    TKER: jde :-)
    TKER
    TKER --- ---
    Asi nej best láma lol dotaz: Chystám se asi koupit iphone.
    De mi hlavně o net. Ale je nejak mozny stahovat nejaky data do iphone z PC a pak je odesílat a naopak?
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    POMPO: Co myslíš..?:)
    POMPO
    POMPO --- ---
    JEHLAN:
    Jses si jistej ze to nejde nevyplnit nebo nejak "nechat na pozdeji"?
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    Lama dotaz... Chci si udělat účet u iTunes.. Chce to po mě číslo mýho účtu, ale bojim se, že když ho tam napíšu, že budu platit nějaký poplatky... Nevíte jak to je..??
    4PTO
    4PTO --- ---
    GROK1: smshelper neco z toho umi..
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    nejakej programek co mi ukaze jake aplikace zabiraji jake misto ? Pripadne nejakej promazavac.

    mam JB + takovyto jak si hazim aplikace do ruznejch foldru (tak abyhc pripadne to stoho nejdriv nemusel vydavat a a pak mazat)

    thx
    GROK1
    GROK1 --- ---
    Zdravím, existuje nějaký program, který vám počítá délku hovorů, množství odeslaných sms? Nevim, jestli jsem na applestore hledal podle správných hesel např. call counter, sms counter apod...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam