• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    ANGELFREE: souhlas, neni neco an nastence ? pripadne udelat nejakej ucelenej prehled :)
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    ANGELFREE: vyznat se v tom :-) tak redsnOw je podle mě i unlock - dává nabídku, jestli to chceš "hacktivate", spirit je pouze JB, musíš být unlock už..
    ANGELFREE
    ANGELFREE --- ---
    teda já se v těch jailbreacích furt nějak nevyznám...ultrasn0w, redsn0w, blackra1n, cydia, spirit...co teda všechno vlastně potřebuju udělat, když mám jailbreakem netknutý iphone a chci udělat JB + unlock na všechny operátory?
    SP1T
    SP1T --- ---
    FUMO: jestli to odhadujes jako dotovanu cenu, tak mi kup prosimte 3, az se zacnou prodavat!
    ps: Nejsem sice v CR, ale prijedu si!
    FUMO
    FUMO --- ---
    ZABIAS: jo jako cena bude opět úlet to je jasný... bohužel a já bych si koupil klidně v americe, ale pak zase odblokovat a voser a tak... nechápu proč to zařízení může být v americe za 199$ a tady bude aspon za 299$... (odhaduju teda)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    SP1T: no spis vata, jako za bura to nebude a drazsi tel...mno ehm ... :)
    SP1T
    SP1T --- ---
    ...ale kdo se ma srat se vsema tema breakama a vubec ty prace s tim zeano... vsechno zas googlit, zjistovat, ptat se tady, lidi si z tebe delaj prdel, neporadej...
    FUMO
    FUMO --- ---
    ZABIAS: ale...
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    FUMO: ja taky ale ....
    FUMO
    FUMO --- ---
    kolik to tu bude stát, kdy to tady bude a vůbec... sakra to bych chtěl!

    http://www.stream.cz/video/480310-apple-iphone-4-je-tady
    SP1T
    SP1T --- ---
    WASQ: tak to nevim, jestli to bude slapat jen kdyz tam nahrajes starou library.
    je tu reseni, ktere umoznuje sync s vice pocitaci. takze kdyz si vytahnes ze zalohy ono slozku, dostanes se k prislusnym souborum a pak uz dle navodu (i s obrazkama) treba viz.: http://www.andrewgrant.org/2008/03/30/how-to-sync-an-iphone-with-two-or-more-computers.html
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    WASQ: este, kdyz to nepude, tak pred syncem dej pravym na iPhone v levem sloupci a dej "Transfer purchase"
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    WASQ: jo, kdyz tam das tu starou itunes slozku, tak by to melo slapat
    WASQ
    WASQ --- ---
    SP1T: mohl bych z Acronis zálohy starýho systému vytáhnout dataap folder iTunes a náhrat ho do W7. bude to šlapat? tohle je totiž na pikatchu..
    SP1T
    SP1T --- ---
    WASQ: jo smazou se ti vsechny app. slo si zazalohavat id z tvoji library na predchozi instalaci. na to uz je ale pozde...
    WASQ
    WASQ --- ---
    WASQ: takhle je to v celku

    WASQ
    WASQ --- ---
    zdar. formátoval sem - upgradoval na W7, nainstaloval nové iTunes, chtěl nahrát Poldu a baflo na mě tohle:



    to znamená, že když dám sync, tak se mi všechny app z telefounu smáznou? to snad ne ne? I hate sync! :) zlatý složky copy->paste
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    WRATA: asi jo
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    btw kluciiifakt neni nejakej program co mi udela poradek v IPHONE (kdyz pouzivam folders) abych vyhazel nepotrebne aplikace (tuny ze cydie a podobne tahane odevsad) , mohl je odinstalovavat podle toho jak mi zabiraj pamet jak je casto pouzivam atd.. jestli mi rozumis .. :)

    16GB nejak nestaci D: ..
    WRATA
    WRATA --- ---
    KOUDY: Mel jsem stejnej error tusim a jediny co mi pomohlo byl restore, update a znovu JB Iphona
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam