• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata

    začínate, nevíte si rady, nejste odbornici na HW ani SOFT
    ... ptejte se urcite se najde nejaky dobrodinec co odpovi :)
    případně mrkni na Nastěnku ;)
    dík moc. ještě že tady je to "lama friendly" .)
    CZ - manuál pro Iphone

    rozbalit záhlaví
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    FUMO: ja taky ale ....
    FUMO
    FUMO --- ---
    kolik to tu bude stát, kdy to tady bude a vůbec... sakra to bych chtěl!

    http://www.stream.cz/video/480310-apple-iphone-4-je-tady
    SP1T
    SP1T --- ---
    WASQ: tak to nevim, jestli to bude slapat jen kdyz tam nahrajes starou library.
    je tu reseni, ktere umoznuje sync s vice pocitaci. takze kdyz si vytahnes ze zalohy ono slozku, dostanes se k prislusnym souborum a pak uz dle navodu (i s obrazkama) treba viz.: http://www.andrewgrant.org/2008/03/30/how-to-sync-an-iphone-with-two-or-more-computers.html
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    WASQ: este, kdyz to nepude, tak pred syncem dej pravym na iPhone v levem sloupci a dej "Transfer purchase"
    ONDRA_99
    ONDRA_99 --- ---
    WASQ: jo, kdyz tam das tu starou itunes slozku, tak by to melo slapat
    WASQ
    WASQ --- ---
    SP1T: mohl bych z Acronis zálohy starýho systému vytáhnout dataap folder iTunes a náhrat ho do W7. bude to šlapat? tohle je totiž na pikatchu..
    SP1T
    SP1T --- ---
    WASQ: jo smazou se ti vsechny app. slo si zazalohavat id z tvoji library na predchozi instalaci. na to uz je ale pozde...
    WASQ
    WASQ --- ---
    WASQ: takhle je to v celku

    WASQ
    WASQ --- ---
    zdar. formátoval sem - upgradoval na W7, nainstaloval nové iTunes, chtěl nahrát Poldu a baflo na mě tohle:



    to znamená, že když dám sync, tak se mi všechny app z telefounu smáznou? to snad ne ne? I hate sync! :) zlatý složky copy->paste
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    WRATA: asi jo
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    btw kluciiifakt neni nejakej program co mi udela poradek v IPHONE (kdyz pouzivam folders) abych vyhazel nepotrebne aplikace (tuny ze cydie a podobne tahane odevsad) , mohl je odinstalovavat podle toho jak mi zabiraj pamet jak je casto pouzivam atd.. jestli mi rozumis .. :)

    16GB nejak nestaci D: ..
    WRATA
    WRATA --- ---
    KOUDY: Mel jsem stejnej error tusim a jediny co mi pomohlo byl restore, update a znovu JB Iphona
    EZEE
    EZEE --- ---
    koupim i phone 3g , v pohode stavu nabidky do posty
    KOUDY
    KOUDY --- ---
    resili ste nekdo pri jailbreaku ipadu...ze vam ho nenasly itunes?...apple sem mel nekdy asi pred sedmi lety a pak se vratil k oknum...iphone sem mel tri roky zpatky ten prvni a byla to mrdka...a tedka me to u itunes celkem prekvapilo ze se s ipadem vklidu syncovaly a po jailbreaku najednou tohle..


    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    CHIBITCH: nechápu tu jejich informaci "Unlock for iPhone 3.1.3 on 05.12.01 baseband wont be out before the next iPhone hit the shelves", když mně to na 3GS 3.1.3 05.12.01 šlo vpoho..
    Včera mě to tu nasralo a když jsem šel dnes na jiný zdroje, nic o tom nepsali, tak jsem to prubnul..
    TKER
    TKER --- ---
    Tak plán koupit nový iphone z Ameriky asi padá.
    Měli by jse někdo nějaké doporučení? Eventuelně, neprodává tu někdo z prahy lacino nějakej kus?
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    Download Spirit to Jailbreak iPhone 3.1.3, iPad 3.2, iPod touch 3G | Redmond Pie
    http://www.redmondpie.com/download-spirit-for-iphone-3.1.3-ipad-3.2-ipod-touch-3g-9140718/
    CROAN
    CROAN --- ---
    Dnes jsem si prinesla domu 2g s 3.1.2 jb a vesele si stahla fw 3.1.3...
    procetla jsem klub a neco zkousela ale nic...
    muze mi nekdo znovu poradit-nejspis budu potrebovat step by step- co s tim? dikec.
    Je to blokly, emergency call only:(
    CATCH
    CATCH --- ---
    Neznáte někdo aplikaci, která by fungovala jako turntable a byla schopná syncovat písničky z app iPodu. Vetšina aplikací má totiž vlastní playlist a nahrávat si písničky do aplikace podu a pak speciálně do tý druhý je vopich a zabírá to zbytečně 2x tolik místa. thx
    SHARK
    SHARK --- ---
    WASQ
    WASQ --- ---
    TKER: a vážně se tam dá koupit za 200$ bez uvázání se u nějakého tamního operátora?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam