• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    PUPEK: máš JB?
    PUPEK
    PUPEK --- ---
    chtěl jsem vás poprosit .Nefunguje mi na iphonu youtube. Internet normálně šlape, ale jak kliknu na video na youtubu, tak mi to hodí hlášku "Could not be played beacause of cellular data" poraďte někdo :)
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    jak funguje na ipodu tomtom? je potreba nejaky gps modul?
    SUSMEN
    SUSMEN --- ---
    VIDOCQ: jo funguje to dik
    VIDOCQ
    VIDOCQ --- ---
    SUSMEN: no podle googlu by to mohlo toto "if you turned off the "App Store" icon on the mainscreen in OS 3.1.3 of your iphone 3gs (Settings ->General -> Restrictions) turn it back on in iOS4. The name of this icon changed to "App Installation". So if you turned it off in OS 3.1.3 you are not able in iOS4 to install any of your apps. It took me a while to find out, but now everthing is working again."
    SUSMEN
    SUSMEN --- ---
    opet asi lamackej dotaz,pri instalaci jakykoliv aplikace se mi objevi: This application was not installed because an unknown error occured (0xE8003FFE)
    JEZINKA
    JEZINKA --- ---
    CHIBITCH: díky, nějak jsem se k tomu progoogloval, zabral mi tenhle postup
    http://cydia.pushfix.info/
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    JEZINKA: myslím že se to jmenuje youtube fix, z cydie
    JEZINKA
    JEZINKA --- ---
    mam ještě jeden trabl. nefunguje mi aplikace youtube. ani mi to neběhá přes fb. i když jsem připojenej přes wifi, prostě se mi vždycky napíše jen "nelze se připojit k youtube" je na to nějakej lék?
    JEZINKA
    JEZINKA --- ---
    MUSTAFA: dík moc. ještě že tady je to "lama friendly" .)
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    JEZINKA: Nastavení / Mail,Kontakty,Kalendáře / nahoře jsou účty / vlez do toho svýho / úplně dole "Smazat účet"
    aaanebo "Přidat účet" jakože další
    JEZINKA
    JEZINKA --- ---
    měl bych jeden lamí dotaz
    mám iphone první den. nastavil jsem si tam zkusmo do aplikace mail jeden gmailovej účet, kterej ale normálně nepoužívám. no a teď prostě nemůžu zaboha najít jak se od toho odhlásit a přihlásit se na jinej. jde to doufám?
    FUMO
    FUMO --- ---
    Kvůli problémům s anténami bude Apple rozdávat plastová pouzdra zdarma – Novinky.cz
    http://www.novinky.cz/internet-a-pc/mobil/206284-kvuli-problemum-s-antenami-bude-apple-rozdavat-plastova-pouzdra-zdarma.html
    SP1T
    SP1T --- ---
    FRAUD: je to osemetny. pak to z ty zalohy tahat postupne a sledovat, nebo konfigurovat nastaveni rucne (sice casove narocny, ale da se prijit kde je chyba) kdyz jsme jendou za cas k restore prinucenej, osobne nenahravam komletni backup
    FRAUD
    FRAUD --- ---
    SP1T: no to je otazka jestli po restore zalohy vcetne vsech aplikaci a nastaveni se to nebude chovat stejne... (mam uz takovou zkusenost - i kdyz pravda nebyl to iPhone) to chce vyzkouset
    SP1T
    SP1T --- ---
    XKETAMIN: restore je jedina rada, samozrejme udelej zalohu vseho!
    ADAMVYBORNY
    ADAMVYBORNY --- ---
    XKETAMIN: U toho hovoru, se po prilozeni k uchu normalne vypina obrazovka, to je funkce iPhone pro setreni baterie, ale tak do sekundy od odtazeni iP od ucha by se mel rozsvitit pokud teda zrovna nedrzis cidlo. Pokud se nerozsviti, tak zkus udelat DFU restore, to by melo pomoct i s temi dalsimi problemi.
    XKETAMIN
    XKETAMIN --- ---
    Mam mensi problem s iPhone 3G, stava se mi ze nekomu volam, behem hovoru se to kousne, zhasne display a pritom telefon je aktivni a je zvoni atd, jenom display je proste inactive a nereaguje na zadny podnety.

    Pak se mi jeste obcas stava ze behem hovoru mi vypadne signal, iphone se sekne, nejde vypnout ani zapnout, proste total freeze, musim 15min drzet on/off button.

    proste kdyz to tak nejak sesumarizuju dava to komplet freeze behem temer cehokoliv co s iphone delam...

    iphone neni jailbreaknutej ani nic podobnyho, sou stazeny nejnovejsi updates etc...

    any hints or tips please?
    VISOPIMUS
    VISOPIMUS --- ---
    To stejne nak podivne zamrazi tu aplikacku, takze je to skoro to samy, jako by se vypla s ulozenim aktualniho nastaveni :)
    ADAMVYBORNY
    ADAMVYBORNY --- ---
    DIE_DIE: Kde jsem tvrdil, že není? Nebo, kde jsem napsal něco jiného než ty?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam