• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata
    SUSMEN
    SUSMEN --- ---
    mam dotaz, kdyz chci preinstalovat celej system v pocitaci, jak mam zalohovat itunes, aby se mi to cely neresetovalo (knihovny, aplikace atd...)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    FRAUD: jak na to ?
    FRAUD
    FRAUD --- ---
    po novym majiteli bych mozna udelal master reset (tedy idealne novy FW pres DFU) abcyh mel jistotu cisteho systemu...
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    takhle nějak

    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    OPRAH: v iTunes vlevo ve sloupečku je DEVICES a pod ním tvuj iphone.. pomalým poklikáním se dá název editovat
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    Ahoj lidi, dá se přejmenovat iphone po bývalém majiteli? a pokud ano, jak?
    HARALD
    HARALD --- ---
    ZABIAS: Super, díky moc.
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---

    pls jak a kde sezenu badoo na iphone ?
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    nastaveni/obecne/síť ... a tam je sdileni
    HARALD
    HARALD --- ---
    ZABIAS: hele, mám ve zvyku se podívat než se zeptám. V Nastavení ani v Mail/contacts ani v žádném jiném podmenu nastavení jsem položku Internet nenašel. Můžeš být víc specifický jak se to má udělat?
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    HARALD: v nastaveni :) tam je internet a tam sdileni :)
    HARALD
    HARALD --- ---
    ZABIAS: jak nastavíš sdílení internetu?
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    UNCLE_JIMBO: v iphonu das sdilet internet pak pripojis telephone a pocitac si to sam najde a jsi na netu.)


    pls jak a kde sezenu badoo na iphone ?
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    můžete mi někdo poradit jak se připojit k internetu (o2) z notebooku přes iphone (propojení přes usb - bluetooth v pc není), zatím jsem zjistil že se musí nastavit tethering, ale našel jsem jen návody pomocí stránek benm.at, které mi ale nejdou spustit...
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    surf+mail nebrat... do března 2010 to šlo ještě, T-Mobile neuměl rozpoznat co je v rámci tarifu a co ne a tak nic neúčtoval... od dubna začal. já si vyhádal změnu na internet+ s tím, že mám 50% slevu. :)
    SUSMEN
    SUSMEN --- ---
    VIDOCQ: no to ja bych taky zdrh, ale mam ji tam do rijna 2011...
    VIDOCQ
    VIDOCQ --- ---
    SUSMEN: jojo t-mobile má strašně na hovno ty data. Já osobně se od nich chystám odejít až mi doběhne smlouva
    SUSMEN
    SUSMEN --- ---
    VIDOCQ: jako zas davat jim 800 kdyz mam doma wifinu a vlastne ten net potrebuju jenom kdyz sem na chalupe nebo nekde pryc se mi fakt nechce....Tak doufam ze t-mobile prijde s necim novym, me by vyhovovaly i ty limity, jen kdyby to neuctovalo ty aplikace...
    VIDOCQ
    VIDOCQ --- ---
    SUSMEN: základní datovej tarif nebrat!! Čekej do konce měsíce, jestli t-mobile přijde s novou nabídkou tarifů jak slibuje nebo si kup Internet+
    SUSMEN
    SUSMEN --- ---
    Mate nekdo zkusenost s tim zakladnim datovym tarifem od tmobilu?na infolince mi totiz rekli ze to muze klidne ty data co stahnou aplikace uctovat,ze ruci jen za svuj web´n ´ walk...coz se mi teda moc dobry nezda,ale zas menit operatora se mi nechce
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam