• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    nastaveni/obecne/síť ... a tam je sdileni
    HARALD
    HARALD --- ---
    ZABIAS: hele, mám ve zvyku se podívat než se zeptám. V Nastavení ani v Mail/contacts ani v žádném jiném podmenu nastavení jsem položku Internet nenašel. Můžeš být víc specifický jak se to má udělat?
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    HARALD: v nastaveni :) tam je internet a tam sdileni :)
    HARALD
    HARALD --- ---
    ZABIAS: jak nastavíš sdílení internetu?
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    UNCLE_JIMBO: v iphonu das sdilet internet pak pripojis telephone a pocitac si to sam najde a jsi na netu.)


    pls jak a kde sezenu badoo na iphone ?
    UNCLE_JIMBO
    UNCLE_JIMBO --- ---
    můžete mi někdo poradit jak se připojit k internetu (o2) z notebooku přes iphone (propojení přes usb - bluetooth v pc není), zatím jsem zjistil že se musí nastavit tethering, ale našel jsem jen návody pomocí stránek benm.at, které mi ale nejdou spustit...
    MONOTYPEK
    MONOTYPEK --- ---
    surf+mail nebrat... do března 2010 to šlo ještě, T-Mobile neuměl rozpoznat co je v rámci tarifu a co ne a tak nic neúčtoval... od dubna začal. já si vyhádal změnu na internet+ s tím, že mám 50% slevu. :)
    SUSMEN
    SUSMEN --- ---
    VIDOCQ: no to ja bych taky zdrh, ale mam ji tam do rijna 2011...
    VIDOCQ
    VIDOCQ --- ---
    SUSMEN: jojo t-mobile má strašně na hovno ty data. Já osobně se od nich chystám odejít až mi doběhne smlouva
    SUSMEN
    SUSMEN --- ---
    VIDOCQ: jako zas davat jim 800 kdyz mam doma wifinu a vlastne ten net potrebuju jenom kdyz sem na chalupe nebo nekde pryc se mi fakt nechce....Tak doufam ze t-mobile prijde s necim novym, me by vyhovovaly i ty limity, jen kdyby to neuctovalo ty aplikace...
    VIDOCQ
    VIDOCQ --- ---
    SUSMEN: základní datovej tarif nebrat!! Čekej do konce měsíce, jestli t-mobile přijde s novou nabídkou tarifů jak slibuje nebo si kup Internet+
    SUSMEN
    SUSMEN --- ---
    Mate nekdo zkusenost s tim zakladnim datovym tarifem od tmobilu?na infolince mi totiz rekli ze to muze klidne ty data co stahnou aplikace uctovat,ze ruci jen za svuj web´n ´ walk...coz se mi teda moc dobry nezda,ale zas menit operatora se mi nechce
    SP1T
    SP1T --- ---
    spis si zavolej operatorovi nebo proste vygoogli nastaveni nebo se zeptej [ iPhone - Apple reinvented the phone .... ] kdo ma o2 ti to rekne...
    ADAMVYBORNY
    ADAMVYBORNY --- ---
    PUPEK: Stahni z cydie youtube fix :)
    PUPEK
    PUPEK --- ---
    Nejde o spusteni Youtube pres wifi, ale pres normalni signal. Potreboval bych poradit jak presne nastavit cellular data u o2.
    ADAMVYBORNY
    ADAMVYBORNY --- ---
    PUPEK: Zkus to na wifi :)
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    PUPEK: máš JB?
    PUPEK
    PUPEK --- ---
    chtěl jsem vás poprosit .Nefunguje mi na iphonu youtube. Internet normálně šlape, ale jak kliknu na video na youtubu, tak mi to hodí hlášku "Could not be played beacause of cellular data" poraďte někdo :)
    SOLDIK
    SOLDIK --- ---
    jak funguje na ipodu tomtom? je potreba nejaky gps modul?
    SUSMEN
    SUSMEN --- ---
    VIDOCQ: jo funguje to dik
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam