• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ZABIAS: 4ku ... ted jsem zajel v safari na jalbreakme.com a nejde mi "slide to jailbreak" proste se nehybe ... fw mam 4.0.1
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    TOM_HOST: je a neco takoveho existuje ? no super tak to sem zvedavej ajk se to jmenuje :) to chci taky.

    camera plus no to ti nereknu ale zaklad je JB i kvuli ostatnim vecem :) co mas za Iphone ?
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    jak se pls jmenuje aplikace ktera k vyzvaneni precte i jmeno volajiciho dle textu ve founu (vite co myslim zejo) ... dik

    btw stahl jsem si camera plus pro 2.5 ale na NE_jb foun to nepujde coz ... srry za tak stupido dotaz ale fakt to mam par dni a vubec nevim ;)
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    SHARK: Mám iPhone 2G. :) Díky.
    SHARK
    SHARK --- ---
    SPAULDING: jde o to ze datove toky prez GPRS a EDGE jsou na stejnem kanalu jako hovor, takze pokud budes pripojenej prave prez GPRS/EDGE tak budes obsazenej, leda ze by jsi se pohyboval nekde v centru kde je 3G, pak je to uz v poradku
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    Máte někdo zkušenost s multitaskingem a skypem?
    Asi je očividný, o co mi jde. Být přístupný jak na telefonu, tak na skypu nonstop. Vím ale že pokud je zapnutý skype bez multitaskingu, není možné na iPhone zavolat přes operátora.
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    SHARK: ajo presne halva derava to vite sem upgrejdoval tak pred rokem nebo neco takovyho to si clovek nepamatuje pak nic :)
    SHARK
    SHARK --- ---
    ZABIAS: opet SBSettings, zalozka MORE/SBSettings options
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    jojo to je presne ono dekuji :) tedka jeste na horni listu dat datum, a stavy v procentech ;) :) si taky nepamatuju jak se to jmenovalo ale asi to bude nejakej theme :(
    FRAUD
    FRAUD --- ---
    myslis SBSettings?
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    jinac funguje mi vse vitecne super. jen jeste hledam takovou aplikacku co sem tam mel predtimze prejedes prstem po horejsku a mas rychlou volbu na vypnuti vseho mozneho wifi,3g,edge, kontarst ale nevim jak se jmenuje vypinat to v nastaveni je preci jen zdlouhavejsi :)
    FRAUD
    FRAUD --- ---
    ZABIAS: presne tak ;) pretahnes ikonu nad jinou se kterou chces aby byla ve stejnym folderu .. a ten se vytvori automaticky
    kdyz pak otevres ten folder tak ho muzes prejmenovat
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    FRAUD: takze googlu aprocitat jo :)
    FRAUD
    FRAUD --- ---
    ZABIAS: clovece rad poradim s vecmi slozitejsimi, ale na tohle - UTFG!
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    jak delam slosky vtom novem FW. ? :) thx
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    aha fachci tesko rict cim to bylo ale obnovil sem pronajem a je to :)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    aha zvlastni pres edge to jede ale ne pres wifi :(
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    FRAUD: jojo pouzil :(
    FRAUD
    FRAUD --- ---
    ZABIAS: urcite jsi pouzil redsn0w 0.9.5b5-5? prave v predchozich verzich byl problem ze po JB nesel net nebo internet tethering
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam