• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata

    začínate, nevíte si rady, nejste odbornici na HW ani SOFT
    ... ptejte se urcite se najde nejaky dobrodinec co odpovi :)
    případně mrkni na Nastěnku ;)
    dík moc. ještě že tady je to "lama friendly" .)
    CZ - manuál pro Iphone

    rozbalit záhlaví
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    FRAUD: jojo pouzil :(
    FRAUD
    FRAUD --- ---
    ZABIAS: urcite jsi pouzil redsn0w 0.9.5b5-5? prave v predchozich verzich byl problem ze po JB nesel net nebo internet tethering
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    tak vse ok, ale nejak mi nefachca net :(
    FRAUD
    FRAUD --- ---
    ZABIAS: precti si tu stranku! celou!!! dole je co? kupodivu odkazy na download... ;)))
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    jo diky moooc za pomoooc :)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    FRAUD: aha ta tricky part sakra :) smejdi :) no ale 4.0 tam nemam :( takze asi nekde stahnout hmm
    FRAUD
    FRAUD --- ---
    ZABIAS: http://www.iphoneheat.com/2010/08/jailbreak-iphone-3g-ios-4-0-2-with-redsn0w-0-9-5b5-5/

    vypichnu jen to dulezite:

    Step 2
    Restore iOS 4.0.2 on your iPhone 3G. you need iTunes 9.2.1 to do that. (Links below)

    Step 3
    1. Run the downloaded redsn0w 0.9.5 beta.
    2. Hit the Browser button. Select the iOS 4.0 IPSW file. (Yes iOS 4.0 NOT 4.0.1, that’s the tricky part)

    takze nejdriv udelej update na 4.0.2 pres iTunes (tedy ofiko ne JB)
    pak do redsn0w nacti 4.0 a udelej JB
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    ZABIAS: proc ? :(

    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    FRAUD: jojo sem presne dal heldat . no nasel. kazdopadne appdata byl skrytej soubor ptoo sem to nemoch najit no kazdopadne stejne epic fail ze ja nesel do toho jednoduchyho :)
    FRAUD
    FRAUD --- ---
    nebo si dej proste najit na disku soubor *.ipsw ;)
    FRAUD
    FRAUD --- ---
    teda na xp .. w7 maji slozku Users jinak, tusim ze tam je App Data folder pod Roaming
    FRAUD
    FRAUD --- ---
    ZABIAS: novej fw stazenej pres iTunes je v \Documents and Settings\<user>\Application Data\Apple Computer\iTunes\iPhone Software Updates
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    ZABIAS: nasel ale nevim kde :)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    no du an to slozitejsi cestou kazdopadne nejak nevim kam mi itunes stahnul novou verzi :(
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    FRAUD: jojo to sem zjistil ale presne je tam nejakej problem stim pdf a i kdyz je i fix pres cydii tak si nejsem jistej no :/ maka ti to vklidu ?jinak se asi musi pouzit redsnow jak sem tak nejak nasel a stahnul takze si me tedka zmatnul mam jit na to slozitejsi cestou a mit novejsi verzia nebo easy amit starsi :)
    FRAUD
    FRAUD --- ---
    ZABIAS: nehledal jsem, sam mam 4.0.1 a fix na PDF ze Cydie, protoze cca tyden zpatky vim ze prave JB na 4.0.2 jeste nebyl
    jinak kdyz budes mit 4.0.1 tak staci ze Safari v iPhone jit na adresu http://www.jailbreakme.com a hotovo ;)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    ZABIAS: jakoze to du teda hledat ale kdybyste nekdo nasel ;)
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    FRAUD: takze jeste psoledni dotaz jak na jailbreak 4.0.2 :)
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    SHARK: jsem tam!!!! díky moc, jen sem ještě napíšu docela dobrej poznatek:
    Při vyplňování kontaktních údajů mi to dokola psalo chybu v postcodu- a celou dobu to bylo jen tím, že tam musí být po třech číslicích mezera, tzn. ve formátu např. Praha- 199 99- nikoli dohromady! Banalita ale poněkud jebavá :)
    SHARK
    SHARK --- ---
    OPRAH: jj aktualizace, hledej v pravo dole, je tam jenom vlajecka
    OPRAH
    OPRAH --- ---
    SHARK: akorát teďka koukám na ten návod a asi už to nejde- odkazuje na záložku "MY STORE", kterou já v itunes dole nemám vůbec... že by nějaká aktualizace?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam