• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata
    PALMEXMAN
    PALMEXMAN --- ---
    FRAUD: a myslis ze ten signal muze bejt tak blbej, ze to az vypadne? kamos co ho ma rika, ze je to blbost a nic takovyho neregistuje. btw: co vydrz kdyz to moc nerasis?


    SHARK: fajn to jsem tak nejak predpokladal:) nejak o tom zacinam cim dal vic uvazovat:))
    SHARK
    SHARK --- ---
    a uz jsem na to prisel je to v plugin order a pridrzet a posunout
    SHARK
    SHARK --- ---
    FRAUD: tak jsem si koupil ofiko Lockinfo a chci se zeptat, da se nejak menit poradi zobrazovani zalozek jako SMS, MEIL, POCASI, KALENDAR a podob pri zamcene obrazovce ? nejak na to nemuzu kapnout, u intelliscreenu to slo menit v nahledu
    SHARK
    SHARK --- ---
    PALMEXMAN: tel muzes mit v cestine, ale nektere app jako zobrazovane lockinfo je pouze v anglictine
    FRAUD
    FRAUD --- ---
    PALMEXMAN: a ze stejneho duvodu ja pokud to jde razim eng ;))) proste otazka preferenci (a urcite i zvyku)

    na iOS 4.2 zatim neni JB - jen tak pro info...

    kolisani signalu registruju, hlavne tam kde je signal slaby tak lze "spravnym" drzenim dosahnout az uplneho vypadku
    spatny reproduktor .. no me spis pripada ze je vykonejsi zesilovac, takze kdyz das hlasitost na max. tak je proste prebuzenej, ale druhyho cloveka slysim i kdyz kolem me projede tramvaj
    zadnych skvrn na displeji jsem si zatim nevsiml ;) ale je pravda ze telefon vic pouzivam nez studuju... :-))
    PALMEXMAN
    PALMEXMAN --- ---
    FRAUD: nic nic to ja jen ze pokud to jde tak vsude razim cestinu

    koukal jsem na net...par zminek o 4.2OS ale to posilani po bluetooth porad nejde ale vem to cert....

    takovy kraviny jako kolisani signalu, spatny reproduktor pri volani nebo skvrny na displayi u iphone4 neregistrujete co?:)

    FRAUD
    FRAUD --- ---
    PALMEXMAN: slozity to neni - skoro bych rekl ze pres Limera1n az trivialne jednoduchy
    zmrvit nemuzes nic - telefon se da vzdy dostat do tzv. DFU modu kdy jediny co umi a dela je, ze ceka na novy firmware pres kabel .. a v tuto chvili staci pripojit k iTunes, ty reknou ze je telefon v restore rezimu a jediny co muzou je nahrat novej fw a tim padem je iPhone opet ve stavu jak kdyz jsi ho poprve vyndal z krabice - a bez JB a stop po nem

    odpoved na druhou otazku je jednoducha protiotazka: a proc bych ho mel mit v cestine (nemcine, norstine, svahilstine, mandaristine - proste cokoliv nejspis podle toho v jake zemi zrovna jsem...) ? resp. jinak: proc bych ho nemel mit v anglictine? ;)
    PALMEXMAN
    PALMEXMAN --- ---
    VASUCEK: super, tak koukam, ze vsecko jde "nejak" poresit:)
    jeste otazka k JB je to nejak slozity, resp nemuzu tim nejak zmrvit phone?:))
    otazka c2. proc mate nekdo Iphone v anglictine?
    FRAUD
    FRAUD --- ---
    SHARK: mam skutecne zakoupeno (ne "zakoupeno" pres hackulo ;)
    FRAUD
    FRAUD --- ---
    jeste prtscr se zapnutym silent
    jinak kdyz se ikony nevejdou tak se zacnou vytlacovat ;) jestli je to FIFO nebo je tam nejaky priority list jsem jeste nezjistil, kazdopadne urcite nikdy nezmizi signal, nazev site, data (tedy E, 3G nebo wifi), cas a je-li zapnute tak zobrazeni pameti a pak procenta baterky a ikona baterky .. ale kdyz se nevejde tak se klidne kolecko loading zobrazi vpravo


    SHARK
    SHARK --- ---
    FRAUD: a mas placeny ci "zkusebni" ? :))
    SHARK
    SHARK --- ---
    takze rikas lockinfo jo :))) no jdu se po nem mrknout :))
    FRAUD
    FRAUD --- ---
    ahe tak to tak skutecne je
    obalka je jasna, zelena bublina je SMS
    je to nastaveni LockInfo a prave ta posledni volba zapina/vypina ikony


    FRAUD
    FRAUD --- ---
    SHARK: hele fakt nevim ;) me samotnyho prekvapilo ze to delalo tak nejak samo ... eeeeee sorry, jeste to muze byt "dusledek" lockinfo a jeho notifikaci
    SHARK
    SHARK --- ---
    FRAUD: kuva a kde se to zapina, me to nedela kuva
    FRAUD
    FRAUD --- ---
    VASUCEK: iP 4, iOS 4.1, JB pres Limera1n a v horni liste se uz zobrazuji vsechny ikony: silent mod, novy mail, nova SMS...
    SHARK
    SHARK --- ---
    VASUCEK: a jiknak kdo ma starsi OS a nepocita to znaky tak staci z cydie nainstalovat ultilitku SMShelper a tam ze znaky zobrazuji na tlacitku odeslat.
    VASUCEK
    VASUCEK --- ---
    Viva la SHARK: Tyvoe fakt to tam je, i v nastavení :)) jsem slepý. Jinak zobrazí se to až když zpráva skočí do druhého řádku. Díky moc!
    SHARK
    SHARK --- ---
    jo 70 znaku tam je jen kuli tomu ze jsem napsal omylem hacek, bez diakrityky je tam 160
    SHARK
    SHARK --- ---
    VASUCEK: me u 4,1 uz to znaky pocita, primo na tlacitkem odeslat

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam