• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata
    SHARK
    SHARK --- ---
    VASUCEK: a jiknak kdo ma starsi OS a nepocita to znaky tak staci z cydie nainstalovat ultilitku SMShelper a tam ze znaky zobrazuji na tlacitku odeslat.
    VASUCEK
    VASUCEK --- ---
    Viva la SHARK: Tyvoe fakt to tam je, i v nastavení :)) jsem slepý. Jinak zobrazí se to až když zpráva skočí do druhého řádku. Díky moc!
    SHARK
    SHARK --- ---
    jo 70 znaku tam je jen kuli tomu ze jsem napsal omylem hacek, bez diakrityky je tam 160
    SHARK
    SHARK --- ---
    VASUCEK: me u 4,1 uz to znaky pocita, primo na tlacitkem odeslat

    VASUCEK
    VASUCEK --- ---
    PALMEXMAN: Právě jsem mrknul na ten odkaz, kde je to skoro vše popsáno, takže sorry :))
    VASUCEK
    VASUCEK --- ---
    PALMEXMAN: Já po několika týdnech přišel na pár věcí, které mi fakt chybí (nicméně jsem o nich věděl před koupí), ale jsou to fakt drobnosti, které ten stroj stejně vykompenzuje tím jak funguje.

    - nejsou doručenky sms (viz. posty níže)
    - nezobrazuje se počet napsaných znaků v sms
    - nemožnost zamknutí obrazovky v landscape módu (někdy bych to docela využil)
    - v horní liště, kde jsou hodiny se nezobrazuje ikonka "silent módu" .. tohle mě prudí asi nejvíc, protože nikdy nevím jestli mám zvonění vypnuté nebo ne a koukat na přepínač na boku není to nejlepší řešení.

    Vše nejspíš jde nejspíš pořešit JB a dalšíma apps, ale jsou to fakt maličkosti, takže jsem ani neměl snahu hledat jak co kde.

    Kdyby někdo něco z toho věděl, jako třeba SHARK tady, sem s tím ;)
    SHARK
    SHARK --- ---
    PALMEXMAN: kdepak ja, Fractal je vetsi. Ja si s iPhonem hraju teprve rok a vse jsem chytnul od Fractala, kdyz nevim, volam jemu :)))
    PALMEXMAN
    PALMEXMAN --- ---
    SHARK: vidim, ze ses celkem koumak:) tak to ja pokud to koupim se urcite prihlasim o rady :)
    SHARK
    SHARK --- ---
    PALMEXMAN: dorucenky po JB ma, staci pridat sources do cydie a uz fungujou. (http://iphonedelivery.advinux.fr/cydia)

    radio se da obejit prez aplikaci PLAY.CZ a hraje prez net docela v pohode.

    Posilani fotek prez BT slo prez cydiackou app ibluenova, s OS 4,1 ale tahla app nefungovala a urcite brzo neco bude, pokud teda v OS 4,2 uz neni nejaka default od Jobse.
    PALMEXMAN
    PALMEXMAN --- ---
    SHARK: http://forum.iphone.cz/viewtopic.php?t=7494

    treba tohle me celkem desi:)

    ten bluetooth nefunguje ani na iphone4 - 4.2 os co jsem koukal jo?:( radio to taky nema:) dorucenky? ale tak ja jsem ochotnej to zkousnout

    JB bych asi dal
    SHARK
    SHARK --- ---
    PALMEXMAN: zalezi jestli budes delat JB ci nebudes delat JB, pokud ano tak se ti otevre podstatne vice moznosti, kterejma muzes urcite neduhy odstranit.
    PALMEXMAN
    PALMEXMAN --- ---
    jeden stupid dotaz: planuju nakup Iphone 4

    je na nem neco co by mi mohlo fakt vadit

    porad nejdou posilat fotky po bluetooth atp?:(

    dik
    VASUCEK
    VASUCEK --- ---
    Díky moc!
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    a aby to nebylo formou pohádky, ale vysvětlení, tak appsync je crack instalovaný v cydii, který umožní synchronizaci cracklých aplikací pomocí iTunes :)
    SHARK
    SHARK --- ---
    VASUCEK: stahni ipu Navigonu..., spsi doporucuji tomtom ci IGO a normalne po stazeni pretahni soubor do iTunsu, nasledne pripoj iPhona na iTunsy, a v aplikacich zafajfkuj tu navigaci a dej sync..., voala a uz se to insatluje do founu..., kuli tomu je prave ten appsync
    VASUCEK
    VASUCEK --- ---
    Takže opět jeden lama dotaz.

    Mám iP 4 s JB Limera1n a jak jsem se tady dozvěděl od SHARKA, tak ke spokojenosti používám installous. Problém nastal až teď když chci instalovat Navigon, který má 1,8 GB a to se mi přes tel. tahat nechce.

    Představuju si to tak, že to stáhnu na pc a následně nějak nainstaluju do iphonu. Jen vůbec nevím jak na to. Popřípadě kde tahat nějakou osvědčenou verzi? V installous mám v download ověřený zdroj ... kdežto kdybych to tahal třeba z rs nebo nějakého torrentu tak to nemusí být cracklé dobře.

    Poslední dotoaz je, co a k čemu je appsync?

    Díky za každou radu.
    PALMEXMAN
    PALMEXMAN --- ---
    muzu se zeptat, existuje nejaka app aby mel iphone klasickou tel. klavesnici na psani smsek.... tedy ABC. DEF atp. dik
    WENIA
    WENIA --- ---
    vyslo RAGE :))
    WENIA
    WENIA --- ---
    FRAUD: ja vcera resil online se supportem problem s itunes...nemohl sem transportovat apps z iphone a kupovat z PC apps na itunes a borec mi rika jestli muzu stahnout hudbu na itunes...dobrej lol :D Nakonec mi museli resetnout ucet a nastavit znova a vse ok :))
    FRAUD
    FRAUD --- ---
    myslim ze to byl spatne formulovany dotaz ;)
    taky by me zajimalo kdy bude mozne v iTunes store kupovat hudbu - ale s ceskou kartou, tedy zadny ojebavky s voucherama apod. (taky mam ucet na UK store ;))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam