• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata

    začínate, nevíte si rady, nejste odbornici na HW ani SOFT
    ... ptejte se urcite se najde nejaky dobrodinec co odpovi :)
    případně mrkni na Nastěnku ;)
    dík moc. ještě že tady je to "lama friendly" .)
    CZ - manuál pro Iphone

    rozbalit záhlaví
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    CHIBITCH: A to se mi zase nepřihlásí telefon do itunes.:-))
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    COWBOY: zkus starší verzi iTunes
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    DENISS: Tak pokud dám deauthorizovat, tak mi to zase nahlásí že We could not complete your itunes Store reguest. An unknown error occurred (-42032) ,,,,
    Tak to už mě nic nenapadá.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    Zkusím to, je možné, že jsem autorizoval jedno PC víckrát a proto to blbne?
    DENISS
    DENISS --- ---
    COWBOY: We could not complete your itunes Store reguest. An unknown error occurred (-42032) ,,,,tak tuhle hlasku jsem si doma precet asi tak 100x pak jsem reinstaloval Xp ,,,a furt nic ,,pak jsem zistil ze mam autorizovano vic jak 5 PC ,, jsem to deauthorizoval tak vsechno slapalo jak ma,,najdes to v Account v iTunes
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    Také se vám stává, že se iphone sám od sebe odhlásí od itunes?
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    VIDOCQ: No ještě chvíli počkám, kdyžtak příští týden.
    VIDOCQ
    VIDOCQ --- ---
    COWBOY: hele to nevím, můžeš to zkusit
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    VIDOCQ: A downgradovat na 4.1 nebo níž, to by nepomohlo?
    FRAUD
    FRAUD --- ---
    co jsem takhle ruzne postrehl na forech tak 4.2 a 4.2.1 vubec nejsou povedeny .. ja mam jeste 4.1 protoze jsem byl liny delat upd na 4.2 a znovu JB ;)
    VIDOCQ
    VIDOCQ --- ---
    COWBOY: nebo můžeš zkusit to co psal nějaký borec na apple fóru

    "Okay. Let's try creating a new user account with full administrative rights. Log out of your usual account and log into the new account. (Don't use fast user switching to move between account.)

    Launch iTunes. (No need to add files, just let it open to an empty library.) Try the authorisation again. Does it go through without the error this time?

    (If so, just quit iTunes and log back into your usual user account to get to you normal library.)
    "
    VIDOCQ
    VIDOCQ --- ---
    COWBOY: tenhle problém mají údájně někteří lidé s WinXP a iOS4.2.1. Pokud vím tak, zatím žádné řešení neexistuje, musíš si počkat na update iTunes. Také můžeš volit nekonveční řešení a koupit si Win7 nebo Mac :D
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    Včera a dnes jsem chtěl vyzkoušet App Store na iTunes. Ale když dám autorizovat PC, tak mi to nahlásí:
    We could not complete your itunes Store reguest. An unknown error occurred (-42032)
    There was an error in the iTunes Store. Please try again later.

    Má s tím někdo nějakou zkušenost?
    SHARK
    SHARK --- ---
    COWBOY: cydii :)))
    SHARK
    SHARK --- ---
    RYTIRBRTNIK:3.1.3 je taky docela pruzna na 3G
    RYTIRBRTNIK
    RYTIRBRTNIK --- ---
    COWBOY: Staci jedna: Instapaper

    Zaroven doporuji neupgradovat OS na 4.x ale cistat na 2.1.2 -- kvuli rychlosti.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    Určitě jste tuto otázku četli mockrát, tak ještě jednou..-)

    Jaké nejzákladnější, nejpotřebnější aplikace si nainstalovat do iphona (3G)?

    Předem děkuji
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    SP1T:Ze se nejdriv rozradi dle prijmeni, coz je moc prima, kdyz to clovek importuje z neceho tak staryho jako je nokia 6610. Takze se ot cely nahodne rozblemcne krestni jmeno/prijmeni a zoltane, drahy, predelavej. Navic se da presouvat pouze po 200, takze jse msi s tim fakt vyhral. Protoze kdyz tam clovek nasune dalsi 200, tak se ot cely promicha a najednou musi hledat, ktery cisla si uz opravil a ktery ne. No proste lahoda...
    FRAUD
    FRAUD --- ---
    MALER: je pravda ze kdyz mas JB tak rozhodne neni dobre delat update fw hned jak se objevi, spis je potreba pockat tak mesic az se odladi JB nastroje
    jinak psal jsi jb a unlock - to jsou dost rozdilny veci! jb v pohode, unlock problem .. ja mel 3G i ted 4 ofiko koupenej v Cechach takze unlock neresim

    prave ze diky JB a instalaci dalsich aplikaci ziskam hodne - ale souhlasim, je to vsechno o osobnich preferencich, ja ten telefon pouzivam taky jako pracovni a naprosto bez problemu...
    MALER
    MALER --- ---
    FRANILL: Je a bojuje proti jb :))
    FRANILL
    FRANILL --- ---
    Martin Ler je tu take? :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam