• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata
    FRAUD
    FRAUD --- ---
    ZOLTAN: je s tim trochu prace, ale jde to
    How to Make Custom iPhone Ringtones for Free | eHow.com
    http://www.ehow.com/how_2160460_custom-iphone-ringtones-free.html
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    Jednoducha dalsi lami otazka. Daj se k jednotlivym kontaktum prirazovat vyzvaneni jine, nez je v seznamu? Je jich tam cca 20 a jsou dost hnusne, rad bych si tam dal svoje. Iphone4...
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    DENISS: Tak mašinu mi to píše jednu, ale ten černej čtverec z druhého obrázku tam vůbec nemám.
    DENISS
    DENISS --- ---
    na tohle se podivej jinak uz vic asi neporadim
    popis
    popis
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    Tak downgrade nejspíš nic nevyřeší, protože iTunes blbnou i při odpojeném přístroji.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    Odinstaloval jsem Itunes 10, nainstaloval 9.2 a nejdou spustit. Tak instaluju zpět ty 10 a spíš zkusím ten downgrade.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    už jsem to zjistil..-)
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    COWBOY: asi jo
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    A musím ty novější odinstalovat?
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    CHIBITCH: A to se mi zase nepřihlásí telefon do itunes.:-))
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    COWBOY: zkus starší verzi iTunes
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    DENISS: Tak pokud dám deauthorizovat, tak mi to zase nahlásí že We could not complete your itunes Store reguest. An unknown error occurred (-42032) ,,,,
    Tak to už mě nic nenapadá.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    Zkusím to, je možné, že jsem autorizoval jedno PC víckrát a proto to blbne?
    DENISS
    DENISS --- ---
    COWBOY: We could not complete your itunes Store reguest. An unknown error occurred (-42032) ,,,,tak tuhle hlasku jsem si doma precet asi tak 100x pak jsem reinstaloval Xp ,,,a furt nic ,,pak jsem zistil ze mam autorizovano vic jak 5 PC ,, jsem to deauthorizoval tak vsechno slapalo jak ma,,najdes to v Account v iTunes
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    Také se vám stává, že se iphone sám od sebe odhlásí od itunes?
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    VIDOCQ: No ještě chvíli počkám, kdyžtak příští týden.
    VIDOCQ
    VIDOCQ --- ---
    COWBOY: hele to nevím, můžeš to zkusit
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    VIDOCQ: A downgradovat na 4.1 nebo níž, to by nepomohlo?
    FRAUD
    FRAUD --- ---
    co jsem takhle ruzne postrehl na forech tak 4.2 a 4.2.1 vubec nejsou povedeny .. ja mam jeste 4.1 protoze jsem byl liny delat upd na 4.2 a znovu JB ;)
    VIDOCQ
    VIDOCQ --- ---
    COWBOY: nebo můžeš zkusit to co psal nějaký borec na apple fóru

    "Okay. Let's try creating a new user account with full administrative rights. Log out of your usual account and log into the new account. (Don't use fast user switching to move between account.)

    Launch iTunes. (No need to add files, just let it open to an empty library.) Try the authorisation again. Does it go through without the error this time?

    (If so, just quit iTunes and log back into your usual user account to get to you normal library.)
    "
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam