• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    Má tu někdo zkušenost s dowgrade iOS 4 na 3 u iPhone 3G? Docela o tom uvažuju.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    TOM_HOST: Tak v tom ti neporadím. Jsem větší lama než ty a 4 ani nemám.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    COWBOY: ja to nikam nijak neposilam ... proste se foti foti foti a ty fotky jsou sprehazene ... napr sada 10ti fotek v rozmezi dejme tomu hodiny - kdyz to prohlizim tak 5 je jich za sebou a najednou je tam mezi nima naka fotky z uplne jineho mesice a pak dalsich 5 ... nebo dalsi 4 a ta posledni je zas nekde uplne jinde ...

    nechapu
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    TOM_HOST: No já je mám seřazené podle data. Ale nevím proč. Jenom vím, že v adresáři, odkud je přes itunes posílám do phounu je mám seřazené podle data.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    TOM_HOST: to fakt nidko nevi jak seradit ty fotky dle data???
    HAUSNUMERO
    HAUSNUMERO --- ---
    FRAUD:COWBOY: jj u redsn0w je moznost zaskrtnout, ze chces multitask pri vytvareni cfw, ale radsi sem to oni nezkousel.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    FRAUD: Tak proto ta baterka jde do pryč tak rychle.:-)
    No tak se podívam na lockinfo a zkusím zjistit, jak odinstalovat lockscreen.
    FRAUD
    FRAUD --- ---
    COWBOY: multitask na 3G jde zapnout pri JB

    COWBOY: zasadni z hlediska funkcnosti asi ne, oba vypadaji vicemene podobne
    ale mel jsem lockscreen a ten vyrazne snizil standby - tim myslim treba ze trech dnu na necely 2 .. s lockinfo tenhle problem nemam, ano o neco se snizi standby cas, ale neni to nijak zasadni
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    QYDO: Update ios jo, proč ne. Ale mám za to, že na 3g prostě multitask nejede.
    QYDO
    QYDO --- ---
    COWBOY: tunsy mi u 3g furt nabizej moznost updatu na ios 4, takze asi jo ne?
    HAUSNUMERO
    HAUSNUMERO --- ---
    QYDO: jo celkove ho to zpomali. treba dam otevrit kontakty sekundu dve se nic nedeje a pak se to teprv zacne nacitat to s ios3 nedelal
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    QYDO: jako multitask na iPhone 3g? To snad nejde?
    QYDO
    QYDO --- ---
    HAUSNUMERO: znatelne pomalejsi jakoze vubec cely pouzivani toho telefonu bude napicu, nebo jen kdyz pojede vic procesu? nemusim mit toho pusteno mraky najednou stacej mi bohate dve veci
    HAUSNUMERO
    HAUSNUMERO --- ---
    QYDO:
    1. ios4 na 3g je znatelne pomalejsi nez ios3.
    2. jde downgradovat ale musis mit zalohu shsh(plati i u 3g s fw 4 a vis) a jestli nemas koupenej telefon v cechach a tim odblokovanej na vsechny operatory tak rozhodne nedoporucu updatovat original firmware pres itunes, protze tim se updatuje i fw modemu a ten uz pak nejde zadnym zpusobem downgradovat a ty si nezavolas do ty doby nez vyjde unlock
    3. myslim ze cenu hodne ovlivni co z predchozich dvou bodu uz jsi udelal...
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    FRAUD: Je nějaký zásadní rozdíl mezi Lockinfo a Lockscereen?
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    FRAUD: diky
    FRAUD
    FRAUD --- ---
    TOM_HOST: ta app na home je LockInfo - je nutny JB a pak ze Cydie
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    LAMA dotaz ... sefik ma 4G ... a ve fotogalerii ma nejake "nahodne" poradi fotek ... jak se to PROSIM da seradit dle data? ja ac zas takova lama si myslim na techniku nejsem tak na tohle jsem neprisel ani picu ;)


    SHARK: moc pekny ... jak se jmenuje app?
    QYDO
    QYDO --- ---
    QYDO: mel jsem nokii 5800, iphone mi prijde debilni, dostal jsem ho za daco a asi se ho spis chci zbavit
    QYDO
    QYDO --- ---
    Q1: pojede ios4 na 3g hodne debilne?
    Q2: jde pak ios4 downgradovat na 3.0.
    Q3: za kolik tak strelim 3g s novym displaym a baterkou? (myslite ze ma spis cenu ho renovovat a pak prodat, nebo ho prodat takhle jetej - praskle sklicko a baterka co nic nevydrzi)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam