• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata
    SHARK
    SHARK --- ---
    FRAUD: na tri telefony to ani nevim, jak to udelam, bych to dal polovicce na 3G

    tak sms mi funguji,taopnu na ni na zavrene obrazovce a odpovidam, ale je mozny ze je to dany jeste tim ze mam doinstalovany quickreply for SMS

    s hodinama jsem taky bojoval

    mam to takhle

    FRAUD
    FRAUD --- ---
    ale treba super jsou ty status bar notifikace
    FRAUD
    FRAUD --- ---
    SHARK: btw. vsiml sis ze koupena licence na LockInfo je tusim na 3 telefony? ;)
    jediny co mi chybi (mozna to mam jen spatne nastaveny) ze kdyz prijde SMS tak tapnutim na ni se neotevre SMS editor .. coz treba u IM ve spojeni s imo.im funguje
    jo a pak mi taky trvalo dost dlouho nastavit LockInfo tak, abych nemel na home troje hodiny :-)))))
    SHARK
    SHARK --- ---
    FRAUD: nemam, ja jenom odpovedel ze ta mozbost je :))

    jinak njsem eml taky intelliScreen na trial a taky baterka sla do pejru, koupil jsem Lockinfo, doinstaloval do nej pocasi a naprosta pohoda.
    FRAUD
    FRAUD --- ---
    SHARK: ja mam bohuzel takovou zkusenost s IntelliScreen ze brutalne vybiji baterku - co jsem to smazal a nainstaloval LockScreen tak zadny problem
    je pravda ze uz jsem si na nej zvykl, treba nejaky novy update IntelliScreen tohle vyresil
    ty ten myProfiles mas? a zkusenosti dobre? neco by se mi hodilo...
    SHARK
    SHARK --- ---
    COWBOY: JB a app myProfiles
    SOYER
    SOYER --- ---
    SUSMEN: to se mi stalo taky, musel jsem vymenit cely display..
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    Je možné si v iPhone nastavovat profily jako třeba u Nokie (normální, tichý, práce, auto,..)?
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    SUSMEN: zkoušel jsi to podržet deset vteřin home a power, aby se vypnul... a pak ho zapnout?
    SUSMEN
    SUSMEN --- ---
    ty jo dneska mi z niceho nic zhasnul iphone, nereaguje na nic, ale kdyz ho pripojim k itunes tak ho tam vidim, takze je zaplej, kdyz me kamos prozvanel tak to jemu zvonilo ale u me taky nic, tak nevim co s tim
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    Zkusil bych asi jedno z dalších omílaných témat. Kontakty a kalendář jsem se synchronizovat asi už docela naučil. Ale potřeboval bych poradit, jak to dělat s SMSkami. Používám střídavě iPhone a Nokii E52 a docela by se mi hodilo mít v obou přístrojích všechny smsky. Máte na to někdo nějakou metodu? Předem díky.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    díky
    SHARK
    SHARK --- ---
    COWBOY: HOME+POWER na 10 sec
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    potřeboval bych poradit. Zamrznul mi iPhone 3G . Prostě nereaguje na nic. Má to nějaký reset? Díky
    FAILUR3
    FAILUR3 --- ---
    hele zkousel nekdo z vas app tvout2 v 1.2.5 (cydia - BigBoss rep.) na neoriginalnim tv kabelu ? na iphonu 3g bylo vse v pohode ale se iphone 4 po zapojeni obraz ukaze a po chvili spadne bud do cerne nebo tv ztrati signal uplne
    podarilo se to nekomu dostat signal ven ?
    QYDO
    QYDO --- ---
    potrebuju aktivovat a odblokovat iphone co je jen na o2 na vsechny operatory - nemam cas se v tom hrabat, jsem z prahy...

    udelate mi to nekdo? nabidky do posty, diky
    KEEPITUNREAL
    KEEPITUNREAL --- ---
    P ředem se omlouvám, že si odpověd ndohledám sám, ale po těch dvou pokusech už mám strach o klávesnici..
    ACAB
    ACAB --- ---
    SHARK: dík
    KEEPITUNREAL
    KEEPITUNREAL --- ---
    zdravim, nemáte nějakej funkční návod na unlock? Mám iphone 3G a jailbreak na 4.1 s redsn0w. Podle jednoho návodu mi to házelo chyby s "reloading data" a při zapnutí se sekal na jabku, při druhým zase nechytal signál, na třetí pokus už nemám nervy. Díky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam