• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata
    PROENIX
    PROENIX --- ---
    COWBOY: Sice jsem to zas tak nezjišťoval ale protože je ta verze 3 (iOS 3) určená přímo na tenhle telefon tak si myslím, že rozdíl určitě poznáš. Ta čtvrtá verze stejně na 3Gčko nic moc nepřinesla, spíš jen zbytečnosti a určitě ti ten mobil ještě dlouho vydrží až ti zas pojede na naplno ;)
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    zajímalo by mě, je brácha po tom downgrade spokojený? protože momentálně mám v ruce asi nejpomalejší telefon co jsem kdy měl.
    PROENIX
    PROENIX --- ---
    TOM_HOST: Ty fotky se řaděj podle jména (třeba: DSC00142.JPG, DSC00143.JPG atd. ) takže záleží na názvu.

    COWBOY: Ten downgrade jde udělat úplně v pohodě. Iphone 3g nemá žádný extra kontroly na verzi instalovanýho iOS. Dělal jsem u bráchy downgrade z iOS 4.2.1 na iOS 3.1.1 a v klidu. Stačí před kliknutím na Restore v iTunes držet SHIFT a vybrat na disku verzi iOS, kterou chceš instalovat.
    Jedině z toho ještě plyne jedna nevýhoda downgradu a to, že neobnovíš zálohu z novější verze. Takže třeba data her, SMS a kontakty budeš mít fuč. Kontakty sice jdou znova syncnout ale ten zbytek ne. Jedině se to dá natvrdo zkopírovat přes OpenSSH z iphonu na komp a pak znova do dwngradovanýho přístroje. Kdyby ses do toho chtěl pouštět tak data aplikací najdeš tady: " /private/var/mobile/Aplications " ... sms nevim kam se ukádaj :-/
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    TOM_HOST:
    TOM_HOST: vo tom sem teda taky neslysel. mas normalka default program jo ?
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    Má tu někdo zkušenost s dowgrade iOS 4 na 3 u iPhone 3G? Docela o tom uvažuju.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    TOM_HOST: Tak v tom ti neporadím. Jsem větší lama než ty a 4 ani nemám.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    COWBOY: ja to nikam nijak neposilam ... proste se foti foti foti a ty fotky jsou sprehazene ... napr sada 10ti fotek v rozmezi dejme tomu hodiny - kdyz to prohlizim tak 5 je jich za sebou a najednou je tam mezi nima naka fotky z uplne jineho mesice a pak dalsich 5 ... nebo dalsi 4 a ta posledni je zas nekde uplne jinde ...

    nechapu
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    TOM_HOST: No já je mám seřazené podle data. Ale nevím proč. Jenom vím, že v adresáři, odkud je přes itunes posílám do phounu je mám seřazené podle data.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    TOM_HOST: to fakt nidko nevi jak seradit ty fotky dle data???
    HAUSNUMERO
    HAUSNUMERO --- ---
    FRAUD:COWBOY: jj u redsn0w je moznost zaskrtnout, ze chces multitask pri vytvareni cfw, ale radsi sem to oni nezkousel.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    FRAUD: Tak proto ta baterka jde do pryč tak rychle.:-)
    No tak se podívam na lockinfo a zkusím zjistit, jak odinstalovat lockscreen.
    FRAUD
    FRAUD --- ---
    COWBOY: multitask na 3G jde zapnout pri JB

    COWBOY: zasadni z hlediska funkcnosti asi ne, oba vypadaji vicemene podobne
    ale mel jsem lockscreen a ten vyrazne snizil standby - tim myslim treba ze trech dnu na necely 2 .. s lockinfo tenhle problem nemam, ano o neco se snizi standby cas, ale neni to nijak zasadni
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    QYDO: Update ios jo, proč ne. Ale mám za to, že na 3g prostě multitask nejede.
    QYDO
    QYDO --- ---
    COWBOY: tunsy mi u 3g furt nabizej moznost updatu na ios 4, takze asi jo ne?
    HAUSNUMERO
    HAUSNUMERO --- ---
    QYDO: jo celkove ho to zpomali. treba dam otevrit kontakty sekundu dve se nic nedeje a pak se to teprv zacne nacitat to s ios3 nedelal
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    QYDO: jako multitask na iPhone 3g? To snad nejde?
    QYDO
    QYDO --- ---
    HAUSNUMERO: znatelne pomalejsi jakoze vubec cely pouzivani toho telefonu bude napicu, nebo jen kdyz pojede vic procesu? nemusim mit toho pusteno mraky najednou stacej mi bohate dve veci
    HAUSNUMERO
    HAUSNUMERO --- ---
    QYDO:
    1. ios4 na 3g je znatelne pomalejsi nez ios3.
    2. jde downgradovat ale musis mit zalohu shsh(plati i u 3g s fw 4 a vis) a jestli nemas koupenej telefon v cechach a tim odblokovanej na vsechny operatory tak rozhodne nedoporucu updatovat original firmware pres itunes, protze tim se updatuje i fw modemu a ten uz pak nejde zadnym zpusobem downgradovat a ty si nezavolas do ty doby nez vyjde unlock
    3. myslim ze cenu hodne ovlivni co z predchozich dvou bodu uz jsi udelal...
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    FRAUD: Je nějaký zásadní rozdíl mezi Lockinfo a Lockscereen?
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    FRAUD: diky
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam