• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata
    PILA_V_TOBOGANU
    PILA_V_TOBOGANU --- ---
    CHIBITCH: Stalo se to hned po pripojeni, po kliknuti na continue u instalace noveho softwaru to zaclo i restorovat. Taky si rikam, ze data pravdepodobne uz nezachranim. Bohuzel...
    Kdyz uz sem pisu, mam jeste jeden dotaz. Vytvarim si ucet, vse jsem vyplnil spravne, ale neprijalo mi to kreditni kartu. VIm ze s tim par lidi melo problem a nekteri ne. D ase to nejak resit? Mam embusovanou karu mastercard ok komercni banky...
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    PILA_V_TOBOGANU: podle mě ne... a stopro se sám zrestoroval? to se mi ještě samo od sebe nestalo
    PILA_V_TOBOGANU
    PILA_V_TOBOGANU --- ---
    Cau,
    mel jsem par mesicu iphone a nepripojil ho k itunes. Pak jsem se rozhodl pripojit telefon k itunes a telefon se mi restoroval. Zmizela mi dulezita data v poznamkach, je nejaka moznost tyto data ziskat zpet? dekuji za pripadny rady
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    CHILDINTIME: Fakt je, že jsi mě tak vyplašil, že zatím stále setrvávám na os4.
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    COWBOY: hm hodne to stoji za zvazeni, treba tedka shanim aplikaci na cteni .txt a vsechno co nachazim chce 3.2+ (sice moc nechapu proc, ael fajn) ... takze asi prejdu na os4 zpatky no.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    CHILDINTIME: No je to na zvážení.
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    COWBOY: mam ip teprve par dni (koupil jsem ho s 4.2 JB a downgradoval), takze to byly zatim spis blbosti, ale treba ta free aplikace na bankomaty, angrybirds free (holt jsem koupil plnou :) ), nejaka hudebni vec co mel kamarad, aplikace od zlateslevy cz, jeste neco urcite.. asi by to byl u me jedinej duvod proc si nechat os4.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    CHILDINTIME: Např.?
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    COWBOY: ja mam 3.1.3 a nestezuju si, akorat me stve ze obcas nejaka aplikace je jenom pro 4.0+..
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    CHILDINTIME: Mám na 3G 4.2.1 a nejpozději do konce týdne přecházím na 3.1.3. Nemám tolik času, abych mohl využívat 4.2.
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    SHARK: asi jo no, akorat jsem trochu linej a jeste jsem se nerozhod jestli chci mit na 3g 3.1.3 a nebo 4.2
    SHARK
    SHARK --- ---
    CHILDINTIME: JB a installous a VLC mas hned :)))
    SHARK
    SHARK --- ---
    QYDO: proc vylamovat kdyz staci prisavka ?
    YouTube - How to replace iPhone 3G LCD for under $50
    http://www.youtube.com/watch?v=xYJUXovjtzQ&feature=fvsr
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    jakej si mam nainstalovat video prehravac kterej prehraji obyc avi serialy? vlc uz neni na appstoru
    QYDO
    QYDO --- ---
    Nemate nekdo z prahy tools na otevirani iphonu. Sroubovacek bych asi mel, ale to plastovy vylamovatko na display mi prijde celkem sikovny, je to bez nej hodne velka prasarna? Vylamovat to sklo ven treba nozem nebo hodne tenkym sroubovakem?
    SHARK
    SHARK --- ---
    COWBOY: ja ted polovicce udelal downgrade ze 4.1 JB na 3.1.3 JB a rychlost ted je znatelne lepsi

    udelano podle tohodle navodu
    iPhone 3G a downgrade z iOS 4 na iPhone OS 3.1 - Appleblog.cz
    http://www.appleblog.cz/iphone-3g-a-downgrade-z-ios-4-na-iphone-os-31

    ale pozor na win se pro vyber stazeneho softu misto ALT+restore macka SHIFT+restore
    SHARK
    SHARK --- ---
    FIFAS: DFU a restore
    FIFAS
    FIFAS --- ---
    Cest, kamoska ma iphone 3gs a zapomnela bezpecnostni kod, nevite co stim?
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    SHARK: Dík, podívám se na to. 4.2.1 na 3G je vazne zlo.
    SHARK
    SHARK --- ---
    COWBOY: kdysi tady nekdo vychvaloval nejakej custom FW peo iPhona, tak bych zkusil to, udajne to bylo rychlejsi nez 3.1.3
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam