• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    COWBOY: mam ip teprve par dni (koupil jsem ho s 4.2 JB a downgradoval), takze to byly zatim spis blbosti, ale treba ta free aplikace na bankomaty, angrybirds free (holt jsem koupil plnou :) ), nejaka hudebni vec co mel kamarad, aplikace od zlateslevy cz, jeste neco urcite.. asi by to byl u me jedinej duvod proc si nechat os4.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    CHILDINTIME: Např.?
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    COWBOY: ja mam 3.1.3 a nestezuju si, akorat me stve ze obcas nejaka aplikace je jenom pro 4.0+..
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    CHILDINTIME: Mám na 3G 4.2.1 a nejpozději do konce týdne přecházím na 3.1.3. Nemám tolik času, abych mohl využívat 4.2.
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    SHARK: asi jo no, akorat jsem trochu linej a jeste jsem se nerozhod jestli chci mit na 3g 3.1.3 a nebo 4.2
    SHARK
    SHARK --- ---
    CHILDINTIME: JB a installous a VLC mas hned :)))
    SHARK
    SHARK --- ---
    QYDO: proc vylamovat kdyz staci prisavka ?
    YouTube - How to replace iPhone 3G LCD for under $50
    http://www.youtube.com/watch?v=xYJUXovjtzQ&feature=fvsr
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    jakej si mam nainstalovat video prehravac kterej prehraji obyc avi serialy? vlc uz neni na appstoru
    QYDO
    QYDO --- ---
    Nemate nekdo z prahy tools na otevirani iphonu. Sroubovacek bych asi mel, ale to plastovy vylamovatko na display mi prijde celkem sikovny, je to bez nej hodne velka prasarna? Vylamovat to sklo ven treba nozem nebo hodne tenkym sroubovakem?
    SHARK
    SHARK --- ---
    COWBOY: ja ted polovicce udelal downgrade ze 4.1 JB na 3.1.3 JB a rychlost ted je znatelne lepsi

    udelano podle tohodle navodu
    iPhone 3G a downgrade z iOS 4 na iPhone OS 3.1 - Appleblog.cz
    http://www.appleblog.cz/iphone-3g-a-downgrade-z-ios-4-na-iphone-os-31

    ale pozor na win se pro vyber stazeneho softu misto ALT+restore macka SHIFT+restore
    SHARK
    SHARK --- ---
    FIFAS: DFU a restore
    FIFAS
    FIFAS --- ---
    Cest, kamoska ma iphone 3gs a zapomnela bezpecnostni kod, nevite co stim?
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    SHARK: Dík, podívám se na to. 4.2.1 na 3G je vazne zlo.
    SHARK
    SHARK --- ---
    COWBOY: kdysi tady nekdo vychvaloval nejakej custom FW peo iPhona, tak bych zkusil to, udajne to bylo rychlejsi nez 3.1.3
    FREAZ
    FREAZ --- ---
    Ahoj, obracim se na vas s velikou prosbou. Upgradoval jsem na ios 4.3 beta, developer nejsem a bohuzel a downgrade neudelam, protoze moje 4.2.1 bloby josu ocividne spatny.. Proto se chci zeptat jestli by byl nekdo z Vas tak hodnej a pridal udid meho telefonu do sveho developer uctu.. Protoze jinak budu muset cekat az na finalni iOS 4.3.. Predem moc diky
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    PROENIX: Díky, tak teď to jdu prostudovat a sebrat na to odvahu.:-)
    PROENIX
    PROENIX --- ---
    COWBOY: Sice jsem to zas tak nezjišťoval ale protože je ta verze 3 (iOS 3) určená přímo na tenhle telefon tak si myslím, že rozdíl určitě poznáš. Ta čtvrtá verze stejně na 3Gčko nic moc nepřinesla, spíš jen zbytečnosti a určitě ti ten mobil ještě dlouho vydrží až ti zas pojede na naplno ;)
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    zajímalo by mě, je brácha po tom downgrade spokojený? protože momentálně mám v ruce asi nejpomalejší telefon co jsem kdy měl.
    PROENIX
    PROENIX --- ---
    TOM_HOST: Ty fotky se řaděj podle jména (třeba: DSC00142.JPG, DSC00143.JPG atd. ) takže záleží na názvu.

    COWBOY: Ten downgrade jde udělat úplně v pohodě. Iphone 3g nemá žádný extra kontroly na verzi instalovanýho iOS. Dělal jsem u bráchy downgrade z iOS 4.2.1 na iOS 3.1.1 a v klidu. Stačí před kliknutím na Restore v iTunes držet SHIFT a vybrat na disku verzi iOS, kterou chceš instalovat.
    Jedině z toho ještě plyne jedna nevýhoda downgradu a to, že neobnovíš zálohu z novější verze. Takže třeba data her, SMS a kontakty budeš mít fuč. Kontakty sice jdou znova syncnout ale ten zbytek ne. Jedině se to dá natvrdo zkopírovat přes OpenSSH z iphonu na komp a pak znova do dwngradovanýho přístroje. Kdyby ses do toho chtěl pouštět tak data aplikací najdeš tady: " /private/var/mobile/Aplications " ... sms nevim kam se ukádaj :-/
    ZABIAS
    ZABIAS --- ---
    TOM_HOST:
    TOM_HOST: vo tom sem teda taky neslysel. mas normalka default program jo ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam