• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata
    MATHEZZZ
    MATHEZZZ --- ---
    KARYSLAV: kazdopadne dik
    MATHEZZZ
    MATHEZZZ --- ---
    KARYSLAV: promin byl jsem uz na odchodu a napsalo mi to toto: Your search - microphone adapter iphone - could not be completed with the requested search options. Reset search tools Myslis, ze jsem mel cas se v tom babrat??!
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    MATHEZZZ: unavoval jsi se klikáním na tohle KARYSLAV ? Asi ne že.. UTFG!
    MATHEZZZ
    MATHEZZZ --- ---
    SHARK: to vypada taky dobre, diky za tip! ;) ale ja mel na mysli primo, ze bych pripojil kabel... ze zdroje pres kabel bych nahraval do iphone...?
    SHARK
    SHARK --- ---
    MATHEZZZ:


    Mini mikrofon pro Apple iPhone apod.!!! (1626682694) - Aukro - Aukce OnLine
    http://aukro.cz/mini-mikrofon-pro-apple-iphone-apod-i1626682694.html
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    MATHEZZZ: jako samostatnej? :-) No to nevim teda, ale na handsfree mikrofon je, tak by stačil nějakej konvertor toho portu do kterýho pak vrazíš 3,5mm jack ne?
    MATHEZZZ
    MATHEZZZ --- ---
    iphone 3gs nema mikrofoni nebo line-in vstup asi, ze?
    BARAKJUDAH
    BARAKJUDAH --- ---
    WENIA:v nejakem foru jsem cetl, pokud u us uctu neni pripojena kreditka, ale jen nakupujes pres gift cards tak to nelze
    WENIA
    WENIA --- ---
    Lama dotaz..mam Jak cz tak I us ucet.Chtel Sem Neco koupit kamosovi Jako gift - pisnicky na iTunes a po zaplaceni a naslednem zadani Jeho uctu to iTunes nechce schvalit....
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    Akorát vyvstal nový problém. V itunsech není nastavena synchronizace a když jsem ji pozapínal, jak to bylo předtím, tak mi to píše:

    the informatio on the iphone is synced with another user account. Do you want to sync this iphone with the information from this account instead?
    Merge info merges the information on this iphone with the information from this user account.

    replace info replaces the information on this iphone with the information from this user accout.

    Přitom jenom asi týden se to spolu nesynchronizovalo. Tak si říkám, co udělá to Mergle a co udělá to Replace. Poradí někdo?
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    COWBOY: Kdyby se s tím někdy někdo setkal, tak stačí rozebrat tu bednu pod stolem, odpojit kabel od USB, ke kterému se připojujete a zase zapojit. Zjistil, že mi nečte čtečka karet a tak jsem toto provedl. A ejhle, všechno zase fachá.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    COWBOY: Tak k notebooku doma se iphone v pohodě přihlásí, ale v kanclu se nechytám. No co se dá dělat. Mohlo to být i horší.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    Je nějaký zásadní rozdíl mezi resetem iphone tím, že ho vypnu a znovu zapnu a tím, že podržím sleep a home tlačítko?
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    COWBOY: Tak jsem zkoušel různě zapínat a vypínat přihlašování iphone k pc, odinstaloval jsem itunes, zrestartoval jsem pc, stáhnul nově itunsy, naisnstaloval a po spuštění itunsů jsem byl hned přihlášen svým ID a stále nevidí mého iphona. I toho jsem restartoval a pořád nic. Napadá někoho, čím to může být? Co s tím dělat?
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    Nechce se mi přihlásit iphone k itunsum. Poradí někdo?
    CHILDINTIME
    CHILDINTIME --- ---
    ... oukej asi hloupej dotaz, ale jsem tu snad spravne :)
    podle tohodle udelam jb nejspis uplne v pohode (mam 3g 4.2.1): http://www.mujiphone.com/2010/12/09/iphone-jailbreak-ios-421-navod/

    a otazka - muzu pak dat v itunes restore from backup a bude telefon zpet plnej vsech nastaveni, aplikaci a proste 've stejnym stavu' (krome toho ze bude jb) jako pred jb operaci?

    ... a pak kdyz uz to udelam, mate nejakou overenou aplikaci s kterou funguje o2 tethering, nebo uz to pak jde 'samo' ?
    SHARK
    SHARK --- ---
    ENZO44: deh ho do DFU pripoj k itunsum a nahraj novej soft
    do DFU se dostanes takhle
    Mas vypnutý iPhone...pripoj na kabel a itunsy,stiskneš na 5 vteřin power button-potom na 10 vteřin k němu stiskneš i home button a potom pustis power button a 30 vteřin ještě držíš home...
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    ENZO44:
    iPhone.cz - fórum • Zobrazit téma - FAQ - Odpovědi na často kladené otázky
    http://forum.iphone.cz/viewtopic.php?t=24789
    MUSTAFA
    MUSTAFA --- ---
    ENZO44: kouslo? v jaký části? :)
    připoj kabelem k pc, pust itunes a proveď tam registraci = zadej si název iphonu, případně založíš účet..nastavíš apod.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam