• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata
    KEEPITUNREAL
    KEEPITUNREAL --- ---
    CHIBITCH: Tenhle iphone jsem kupoval v bazaru a vlastně jsem ani nezjištoval (a po pravdě nevím jak) odkud je, stačilo mi že nejspíš z něčí kapsy. Potřebuju rozjet apps, bez unlocku jsem měl za to že mi nepojedou. A nejedou. Je nějaká jiná možnost?
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    KEEPITUNREAL: a máš zahraniční iPhone? jestli je ten unlock přes redsn0w jako nutný..
    KEEPITUNREAL
    KEEPITUNREAL --- ---
    4.2.1
    KEEPITUNREAL
    KEEPITUNREAL --- ---
    Na iphonu 3g mi po unlocku zmizí signál. Jailbreak jsem dělal s redsnow, ale unlock i na několik pokusů nešel, nestalo se vám to?
    KEEPITUNREAL
    KEEPITUNREAL --- ---
    SNORCHL: restore
    SNORCHL
    SNORCHL --- ---
    Jeden lama dotaz, poprve prodavam iPhone, chci aby ho mel kupujici cisty, provezt tvrdy restart.

    Mam v iTunes provezt jen Restore a nebo slysel jsem ze bych ho mel uvezt do DFU modu, ted nevim co je spravne.

    Dekuji
    LAURA
    LAURA --- ---
    CHIBITCH: je to 3 GS.. a ano, potřebuju unlock..
    HAUSNUMERO
    HAUSNUMERO --- ---
    a jeste k vsemu kdyz potrebujes unlock
    HAUSNUMERO
    HAUSNUMERO --- ---
    3g na 4.2.1 neupdatovat pokud si ho nechces spomalit
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    LAURA: myslím, že to šlo nějak přes iReb http://ih8sn0w.com/index.php/welcome.snow .. .že to pomůže ignorovat hlášky od iTunes

    jinak počítám že mluvíš o iPhonu 3G.. podle mě to můžeš ale klidně hodit do 4.2.1 a udělat JB přes redsn0w
    MATHEZZZ
    MATHEZZZ --- ---
    KARYSLAV: kazdopadne dik
    MATHEZZZ
    MATHEZZZ --- ---
    KARYSLAV: promin byl jsem uz na odchodu a napsalo mi to toto: Your search - microphone adapter iphone - could not be completed with the requested search options. Reset search tools Myslis, ze jsem mel cas se v tom babrat??!
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    MATHEZZZ: unavoval jsi se klikáním na tohle KARYSLAV ? Asi ne že.. UTFG!
    MATHEZZZ
    MATHEZZZ --- ---
    SHARK: to vypada taky dobre, diky za tip! ;) ale ja mel na mysli primo, ze bych pripojil kabel... ze zdroje pres kabel bych nahraval do iphone...?
    SHARK
    SHARK --- ---
    MATHEZZZ:


    Mini mikrofon pro Apple iPhone apod.!!! (1626682694) - Aukro - Aukce OnLine
    http://aukro.cz/mini-mikrofon-pro-apple-iphone-apod-i1626682694.html
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    MATHEZZZ: jako samostatnej? :-) No to nevim teda, ale na handsfree mikrofon je, tak by stačil nějakej konvertor toho portu do kterýho pak vrazíš 3,5mm jack ne?
    MATHEZZZ
    MATHEZZZ --- ---
    iphone 3gs nema mikrofoni nebo line-in vstup asi, ze?
    BARAKJUDAH
    BARAKJUDAH --- ---
    WENIA:v nejakem foru jsem cetl, pokud u us uctu neni pripojena kreditka, ale jen nakupujes pres gift cards tak to nelze
    WENIA
    WENIA --- ---
    Lama dotaz..mam Jak cz tak I us ucet.Chtel Sem Neco koupit kamosovi Jako gift - pisnicky na iTunes a po zaplaceni a naslednem zadani Jeho uctu to iTunes nechce schvalit....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam