• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata
    REVAN
    REVAN --- ---
    Stáhl jsem si z internetu údajně vyzvánění do iPhonu4, jenže je to soubor .mp3 a iTunes mi jako vyzvánění bere pouze soubory .m4r
    Dá se to .mp3 jako ringtone nějak použít?
    SKULDA69
    SKULDA69 --- ---
    0909
    WASQ
    WASQ --- ---
    VIDOCQ: myslel jsem pomocí toho pluginu smazat něco z telefonu, nebo přímo v něm měnit ID3 tag
    VIDOCQ
    VIDOCQ --- ---
    WASQ: jakože smazat z disku? Na to je myslím klávesová zkratka shitf+del nebo "pravej klik>file operation>delete" nebo tak něco
    WASQ
    WASQ --- ---
    VIDOCQ: tak na nahrávání a edit ID3 paráda.. Až přijdu na to, jak pomocí toho i něco třeba smazat, asi se s foobarem zkamarádim. Dík
    VIDOCQ
    VIDOCQ --- ---
    WASQ: já používám plugin do foobar2000 a jsem spokojen
    WASQ
    WASQ --- ---
    Zdar. Máte nějakou alternativu k smradlavým iTunes na správu hudby v iPhounu? Něco jako ImToo a jemu podobné, ale zadax? Nějak se mi nedaří nic obstojného najít. Dík za info
    PALMEXMAN
    PALMEXMAN --- ---
    KARYSLAV: už je to čekání ale dlouhý píše se o říjnu... :(
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    PALMEXMAN: jako dycky imho, ty ceny se nemeni, meni se jen produkty a obcas dochazi k mirnymu slevneni, takze podle kurzu plus minus, okolo 15-17 bez smlouvy s operatorem hadam (mensi verze).
    PALMEXMAN
    PALMEXMAN --- ---
    KARYSLAV: tak ja nevim ted zase pisou rijen penize utratim a bude prd:) btw: kolik to muze stat az to pustej 16litru?
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    PALMEXMAN: to je každejch 10 minut jinak tyvole :-D raději nic nečíst.. všechny ty rumour servery co otiskují zaručení zprávy od bratrance sestřenice člověka, co pracuje na vrátnici hned vedle apple campusu.. :-D vyliskat.. byl by klid.
    PALMEXMAN
    PALMEXMAN --- ---
    KARYSLAV: ja zase ted cetl 7.9.2011 to je taky ptak ten Job.s
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    PALMEXMAN:
    KARYSLAV:

    Jak se teď ale ukázalo tak to bude bůh ví jak, takže je taky možný, že do vánoc v ČR žádnej ajfoun nehrozí...
    PALMEXMAN
    PALMEXMAN --- ---
    KARYSLAV: už aby to bylo měl jsem i4 ale služební a byl mi odebrán, takže mám starýho soňáka a rád bych něco novějšího, ten Android to mi nějak nevoní a 4-ku nemá teď cenu kupovat
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    PALMEXMAN: Na podzim :-) A presne se to dovime cca 7 zari.
    PALMEXMAN
    PALMEXMAN --- ---
    tak kdy bude ten i5? vi nekdo
    KULHY
    KULHY --- ---
    WRACH: používám .. úspěšně .. naprostá spokojenost :)
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    nefunguje mi Walk Navi (nefunguje = nenacte se mapa, natoz pak to, kam mam dojit) a jine navigacni aplikace. Jen ta originalni jede. Jo a na FB check-in (stejnej problem, nic se nenacte). Nejakej napad proc? iPhone 4, JB. Dekuji.
    WRACH
    WRACH --- ---
    pouziva tady nekdo tuhle nabijecku do auta na iPhone4? http://www.alza.cz/belkin-f8z445ea-d205984.htm ?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam