• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    SUSMEN: možná to jde i přes JB a redsnow z Cydie.. ale nevím, já unlock nikdy neřešil
    SUSMEN
    SUSMEN --- ---
    CHIBITCH: no tak jailbreak sem zvlad, ale proste zaboha nemuzu udelat ten unlock, na netu sem nasel, ze bych tam musel dat ipad bb, tak to na to kaslu...
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    SUSMEN: popravdě - chce to unlock + JB.. a buď googli jak na to (záleží jakou verzi iOSu má) nebo se s někým domluvit, kdo to zprovozní
    SUSMEN
    SUSMEN --- ---
    Zdravim, potrebuju radu, kamoska dostala iphone 3GS ze svycarska, nerozbehne se s ceskou sim, jak na to, chapu ze musim udelat jailbreak, ale nevim jak se tam dostat...
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    NELDE: Zkoušel jsem jiný počítač, i jiný kabel... Prostě to vůbec nereaguje....:-/ Zkusím stáhnout tu aplikaci přes wifi jak píše SHARK, tak uvidíme esli to půjde....
    NELDE
    NELDE --- ---
    JEHLAN: Já když připojím iPhone přes USB, tak vidím ty fotky jako USB disk. Možná jsi jen vypnul autostart - tedy nespustí se ti aplikace, ale ten disk můžeš vidět. BTW zkoušel jsi jiný počítač?
    SHARK
    SHARK --- ---
    JEHLAN: dalsi moznost je jak dostat obrazky ven je ze si stahnes nejakou app na odesilani obrazku prez Wifi do kompu

    App Store - Pics
    http://itunes.apple.com/us/app/seesee/id386097412?mt=8
    SHARK
    SHARK --- ---
    JEHLAN: hele me to taky obcas iphona nenajde, takze pripojit na jinej USB a zkouset

    verze ios je v nastaveni/obecne/informace - verze
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    Takže jsem se do toho nějako začetl a myslim, že mam iOS 4.0.. Jestli to teda dobře chápu.. Co tedy mam udělat..? Nechci přijít o těch 670 obrázků.. Napadlo mě, že bych si zašel někam do Applu se optay co s tim mam dělat... Ale jestli za to nebudou chtít nějaký lováky.....
    REVAN
    REVAN --- ---
    JEHLAN: http://cs.wikipedia.org/wiki/IOS_%28Apple%29
    Wiki je sice jako zdroj informací nespolehlivá, ale pro rychlý přehled když vůbec nevíš je užitečná.
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    Mam iPhone 3g.. A ten iOS jsem googlil a jak neumim moc anglicky tak tomu moc nerozumim..:-/ Ja o ty obrazky nechci prijit....
    SP1T
    SP1T --- ---
    Tak tohle tady jeste nebylo, Zabiasi zachran nas!


    JEHLAN: je prvni a "prvni". uplne prvni je 2g, ten se tu neprodaval a je aluminiovej. drujej je 3g, uz plastovej. takze? jakej je puvod?

    od toho se odviji, jestli mas jailbreak a unlock, protoze kdyz ti tady poradim at pres iTunes updatujes, tak si uz taky nemusis zavolat.

    do doby nez pprijdes na to, co je to iOS, jailbreak a unlock hlavne nic nedelej ;)

    ps: slova co ti nic nerikaj, googli!
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    CHIBITCH: iPhone 3g takovej ten úplně první.. A co je iOS..?:) "lama dotaz" vid..?:)
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    JEHLAN: co máš za iPhona a co máš na něm za iOS?
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    Mam menší dotaz, když jsi chci z App Storu stáhnout nějakou novější hru, nebo program, chce to po mě nějakej novej software 4.0. V iTunes na kompu nevim jak to udělat, nikde jsem nic nenašel.. A ještě jeden problem.. Vždycky, když si napíchnu mobil na kompa, tak pokaždý mi to načetlo foťák a galerii, kterou mám v mobilu. Teď mi to už vůbec nedělá... Co mám udělat aby to fungovalo..? Mám v iPhonu asi 700 obrázků různě staženejch z netu a nechci o ně přijít...:-/
    REVAN
    REVAN --- ---
    Stáhl jsem si z internetu údajně vyzvánění do iPhonu4, jenže je to soubor .mp3 a iTunes mi jako vyzvánění bere pouze soubory .m4r
    Dá se to .mp3 jako ringtone nějak použít?
    SKULDA69
    SKULDA69 --- ---
    0909
    WASQ
    WASQ --- ---
    VIDOCQ: myslel jsem pomocí toho pluginu smazat něco z telefonu, nebo přímo v něm měnit ID3 tag
    VIDOCQ
    VIDOCQ --- ---
    WASQ: jakože smazat z disku? Na to je myslím klávesová zkratka shitf+del nebo "pravej klik>file operation>delete" nebo tak něco
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam