• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    Povedlo se mi rozbit si sklo na 4ce. Sice fungje, ale sklo je popraskane a blbe se skrzeva nej kouka :) Opravdu je nejlevnejsi vymena za 3600, nebo mate provereny servis, kde ot udelaji levneji v Praze?
    SHARK
    SHARK --- ---
    REVAN: tak ty itunsy deautorizuj a pak s novou deskou je zase autorizuj
    REVAN
    REVAN --- ---
    Stalo se mi, že se mi porouchalo PC a budu muset vyměnit mainboard. Do iTunes může být registrován jen určitý počet zařízení. Podle čeho se do něj vlastně zařízení registrují? I.P.? kod zařízení? ten kod by byl zřejmě ze základové desky, tak jestli to po výměně základovky nebude moje pc považovat za další připojené zařízení? Pokud ano, jak ho odpojit, když už se na něj nemůžu připojit? Díky.
    NELDE
    NELDE --- ---
    CROMWELL: Po založení id na kartu, která má zakázané internetové platby (povolíš jen na dobu aktualizace) můžeš tu kartu odpojit. Má aktuálně české id bez karty.
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    SUSMEN: možná to jde i přes JB a redsnow z Cydie.. ale nevím, já unlock nikdy neřešil
    SUSMEN
    SUSMEN --- ---
    CHIBITCH: no tak jailbreak sem zvlad, ale proste zaboha nemuzu udelat ten unlock, na netu sem nasel, ze bych tam musel dat ipad bb, tak to na to kaslu...
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    SUSMEN: popravdě - chce to unlock + JB.. a buď googli jak na to (záleží jakou verzi iOSu má) nebo se s někým domluvit, kdo to zprovozní
    SUSMEN
    SUSMEN --- ---
    Zdravim, potrebuju radu, kamoska dostala iphone 3GS ze svycarska, nerozbehne se s ceskou sim, jak na to, chapu ze musim udelat jailbreak, ale nevim jak se tam dostat...
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    NELDE: Zkoušel jsem jiný počítač, i jiný kabel... Prostě to vůbec nereaguje....:-/ Zkusím stáhnout tu aplikaci přes wifi jak píše SHARK, tak uvidíme esli to půjde....
    NELDE
    NELDE --- ---
    JEHLAN: Já když připojím iPhone přes USB, tak vidím ty fotky jako USB disk. Možná jsi jen vypnul autostart - tedy nespustí se ti aplikace, ale ten disk můžeš vidět. BTW zkoušel jsi jiný počítač?
    SHARK
    SHARK --- ---
    JEHLAN: dalsi moznost je jak dostat obrazky ven je ze si stahnes nejakou app na odesilani obrazku prez Wifi do kompu

    App Store - Pics
    http://itunes.apple.com/us/app/seesee/id386097412?mt=8
    SHARK
    SHARK --- ---
    JEHLAN: hele me to taky obcas iphona nenajde, takze pripojit na jinej USB a zkouset

    verze ios je v nastaveni/obecne/informace - verze
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    Takže jsem se do toho nějako začetl a myslim, že mam iOS 4.0.. Jestli to teda dobře chápu.. Co tedy mam udělat..? Nechci přijít o těch 670 obrázků.. Napadlo mě, že bych si zašel někam do Applu se optay co s tim mam dělat... Ale jestli za to nebudou chtít nějaký lováky.....
    REVAN
    REVAN --- ---
    JEHLAN: http://cs.wikipedia.org/wiki/IOS_%28Apple%29
    Wiki je sice jako zdroj informací nespolehlivá, ale pro rychlý přehled když vůbec nevíš je užitečná.
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    Mam iPhone 3g.. A ten iOS jsem googlil a jak neumim moc anglicky tak tomu moc nerozumim..:-/ Ja o ty obrazky nechci prijit....
    SP1T
    SP1T --- ---
    Tak tohle tady jeste nebylo, Zabiasi zachran nas!


    JEHLAN: je prvni a "prvni". uplne prvni je 2g, ten se tu neprodaval a je aluminiovej. drujej je 3g, uz plastovej. takze? jakej je puvod?

    od toho se odviji, jestli mas jailbreak a unlock, protoze kdyz ti tady poradim at pres iTunes updatujes, tak si uz taky nemusis zavolat.

    do doby nez pprijdes na to, co je to iOS, jailbreak a unlock hlavne nic nedelej ;)

    ps: slova co ti nic nerikaj, googli!
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    CHIBITCH: iPhone 3g takovej ten úplně první.. A co je iOS..?:) "lama dotaz" vid..?:)
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    JEHLAN: co máš za iPhona a co máš na něm za iOS?
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    Mam menší dotaz, když jsi chci z App Storu stáhnout nějakou novější hru, nebo program, chce to po mě nějakej novej software 4.0. V iTunes na kompu nevim jak to udělat, nikde jsem nic nenašel.. A ještě jeden problem.. Vždycky, když si napíchnu mobil na kompa, tak pokaždý mi to načetlo foťák a galerii, kterou mám v mobilu. Teď mi to už vůbec nedělá... Co mám udělat aby to fungovalo..? Mám v iPhonu asi 700 obrázků různě staženejch z netu a nechci o ně přijít...:-/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam