• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata

    začínate, nevíte si rady, nejste odbornici na HW ani SOFT
    ... ptejte se urcite se najde nejaky dobrodinec co odpovi :)
    případně mrkni na Nastěnku ;)
    dík moc. ještě že tady je to "lama friendly" .)
    CZ - manuál pro Iphone

    rozbalit záhlaví
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    MATHEZZZ: Mas JB? Jakou verzi iOS mas nainstalovanou?
    MATHEZZZ
    MATHEZZZ --- ---
    Prestali se mi ted spoustet aplikace na 3GS. Jen nektery. Prijde mi, ze jen ty, co jsou nainstalovany pres appstore. Kliknu na app, naskoci, ale hned spadne. Kdyz ji smazu a nainstaluju znovu, tak par dni jde a pak znovu. Kazdopadne to budu resit preinstalovanim, asi? To je jasne. Ale kdyby nahodou jste nekdo nevedel, cim to?
    NELDE
    NELDE --- ---
    TUZIDLO: Mně to taky zlobilo, tak jsem si došel na prodejnu TM, kde mi to zaktivovali za pár minut (-;
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    TUZIDLO: zvláštní, ale zkus třeba iTunes a jiný kabel.. spíš to nepomůže, ale... za zkoušku to stojí

    případně jiný komp u někoho
    TUZIDLO
    TUZIDLO --- ---
    Cus. Omlouvam se jestli omilam omilane, ale mam problem s aktivaci iphonu. At pres wi-fi nebo itunes se mi zjevuji nálsedující hlášky:

    ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
    ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
    http://imageshack.us/photo/my-images/214/snmek001.png/
    ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
    http://imageshack.us/photo/my-images/821/vstiekrx.jpg/

    Cetl jsem na netu, ze by mohl byt problem v operatorovi (mam tmobile) a resilo to pomerne dost lidi, ale nikde jsem uz nenasel jestli to ma nejake reseni. Diky.
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    NELDE: SMS se ti ukladaji do iP + si je muzes stejne jako kontakty zalohovat do iTunes. Jinak zkusenosti s prechodem nemam, jen co se tyce zmeny MT nebo verze iP ;)
    NELDE
    NELDE --- ---
    JAVESEU: JB nemám.
    Spíše se mi jednalo o zkušenosti s přechodem, jestli někomu něco chybělo.
    U jiných telefonů bych si vše zálohoval, u iP mám kontakty v cloudu, spíše se asi jedná o SMS.
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    NELDE: iP standartne na SIM nic neuklada. Pro kontrolu kontaktu na sim muzes pouzit http://ipad-os.net/simanager-cydia-app-sim-contacts-manager-for-iphone-free/ ale to samozrejme jen v pripade ze mas JB.
    NELDE
    NELDE --- ---
    Dotaz - přecházíme k jinému operátorovi a to znamená novou SIMku. Nevíte jestli iPhone něco na SIM ukládá? A jak případně to přepnout, aby to bylo jen v telefonu?
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    Tady je muj pocesteny a vyzkouseny navod.

    iOS 5.1 + jailbreak jsou na svobodě | www.javes.eu
    http://javes.eu/?p=249
    WENIA
    WENIA --- ---
    WENIA: resp.heslo...7my pokus spatne...na dalsi pokus cekam 15min
    WENIA
    WENIA --- ---
    SHARK: hm...mam tam nastaveny zamek a nevim jaky...vi nekdo jak odblokovat...:((
    ORDX
    ORDX --- ---
    SHARK: jsem asi trotl, ale stav stejný. diskuzi můžu přesunout do

    [ iPhone & iPad & iPod - Apps, Warez, Jailbreak, Unlock a dalsi ilegal... ]
    SHARK
    SHARK --- ---
    ORDX: shift je klavesa na kavesnici, kterou kdyz zmacknes a soucasne kliknes na tlacitko restore (OBNOVIT) tak ti nabehne explorer a muzes ukazat cestu kde mas ulozene IPWS
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    ORDX
    ORDX --- ---
    SHARK: jsem s iPhonem nováček. Prej na 5.1. není jailbreak, který by byl na stálo, musí se obnovovat pokaždé když dojede baterka.

    Nevím, jestli tvé radě přesně rozumim "dat shift restore". Zkusím se na to podívat až budu u svého kompu.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    SHARK: jb?
    SHARK
    SHARK --- ---
    ORDX: musis dat shift restore a pak vybrat ipsw. Proc chces jit z 5.1 na 5.0.1 na Gsku ? co tam je spatne
    ORDX
    ORDX --- ---
    mám 3GS
    ORDX
    ORDX --- ---
    Ahoj, chci downgradenot iPhone z 5.1 na 5.0.1. Stáhnul jsem si dle návodu iFaith 1.4.2. a také iPhone2,1_5.0.1-9A405_Restore.ipsw. Když dám dle návodu Build *signed* IPSW w/Blobs, tak mi to nenajde staženej soubor iPhone2,1_5.0.1-9A405_Restore.ipsw. Kdyby to bylo k něčemu užitečný mám OS W7. Díky všem za jakoukoliv radu.
    SHARK
    SHARK --- ---
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam