• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    Drahy provedl backup TELEFONU, nacpal novy system, restore, a vsechno zpatky. Me ten samy postup sezral 950 fotek. To jen tak na uvod (netusim proc).

    Nacpala jsem do jablek OS 5.1.1. JB jsem stahla odtud: http://absinthejailbreak.com/untethered-jailbreak-5-1-1-iphone-4s-4-3gs-absinthe-2-0/
    lec pres veskery trouble shooting je to nespustitelne. Bylo mi receno, ze musim popstupovat podle navodu "jak JB telefon, ktery uz mel JB". Nez jsem tam dala novy system, tak jsem provedla backup a restore. Rozumim tomu dobre, ze to nefunguje jako "format C:" ? To se vazne vrsi jeden system pres druhy?
    Dotaz tedy zni:

    1. lze nejak provest tvrde formatovani telefonu? Tak ze nebude tusit, co v nem kdy bylo a nebylo, nebo aspon nebude delat problemy typu "JB pres JB".

    2. potrebuju tam nacpat ten JB! (Nebo 6. ale to jedine, za splneni bodu 1).
    CESKI
    CESKI --- ---
    KARYSLAV: tak zítra uvidíme...ale již sem na místě :D
    NELDE
    NELDE --- ---
    KARYSLAV: A bude mít všechny funkce na starších modelech? Pokud vím, tak zrovna navigace byla několikrát zmíněná, že bude jen pro 4S+ nebo dokonce jen pro 5+
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    CESKI: tak vzhledem k tomu že už by třeba v úterý mohl být puštěnej, třeba jo :-)
    CESKI
    CESKI --- ---
    SUSMEN: njn. to ale neřeší aktuální potřeby :D
    SUSMEN
    SUSMEN --- ---
    CESKI: pockej na ios6
    CESKI
    CESKI --- ---
    otázkou je jaká je nejlepší placená??? :) jinak ty varianty mám stáhnuté a je to super :)
    KERB
    KERB --- ---
    CESKI: ja uspesne pouzivam WAZE
    CESKI
    CESKI --- ---
    NELDE: super moc díky
    NELDE
    NELDE --- ---
    Tak si stáhni City Maps 2Go zdarma - tam si dotáhneš, kterou mapu chceš - celý svět se ti nevejde do mobilu.
    Případně Europe Offline map with directU - ten umí i hledat cestu. Také zdarma
    CESKI
    CESKI --- ---
    NELDE: defacto stačí mapy ale jen na gps bez inetu
    NELDE
    NELDE --- ---
    CESKI: Potřebuješ hlasovou nebo stačí mapy?
    CESKI
    CESKI --- ---
    doporučení navigace do iphone????? díky
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    Dají se nějak stáhnout kontakty uložené v telefonu na simkartu..? Nemůžu na to přijít..:-/ Díky
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    SHEANY: restore
    SHEANY
    SHEANY --- ---
    potřebuju vymazat z iphone 3G cydia nrvíte někdo jak na to?
    SHARK
    SHARK --- ---
    MAREKI: kup si sklo se sasim, aby jsi nemusel jak trotl to vsechno prelepovat. V tohle skle je i sluchatko a homebuton, vymenu zvladnes sam.

    kup tohle a tady

    Middle Frame LCD Digitizer Glass Assembly for iPhone 3G | eBay
    http://www.ebay.com/itm/Middle-Frame-LCD-Digitizer-Glass-Assembly-for-iPhone-3G-/170820450579?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item27c5b13913
    WENIA
    WENIA --- ---
    SHARK: diky...:))
    SHARK
    SHARK --- ---
    WENIA: zamknuta rotace, tapni dvakrat na homebuton, posun prstem dole na mutitasku do prava a jses u te funkce, ovladas tam ipod a prave zaknuti rotace
    WENIA
    WENIA --- ---
    Mam dotaz: Ve stavovem radku se mi objevila nova ikonka a ja nemuzu ani za boha prijit na to co to je...ikonka ma tvar zamku v kolecku, neco jako sipka. Zamkly iphone nemam...jedine co mam je stale neodblokovany zamek na omezeni, nechce se mi resetovat cely iphone :((
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam