• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata
    NELDE
    NELDE --- ---
    CESKI: Potřebuješ hlasovou nebo stačí mapy?
    CESKI
    CESKI --- ---
    doporučení navigace do iphone????? díky
    JEHLAN
    JEHLAN --- ---
    Dají se nějak stáhnout kontakty uložené v telefonu na simkartu..? Nemůžu na to přijít..:-/ Díky
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    SHEANY: restore
    SHEANY
    SHEANY --- ---
    potřebuju vymazat z iphone 3G cydia nrvíte někdo jak na to?
    SHARK
    SHARK --- ---
    MAREKI: kup si sklo se sasim, aby jsi nemusel jak trotl to vsechno prelepovat. V tohle skle je i sluchatko a homebuton, vymenu zvladnes sam.

    kup tohle a tady

    Middle Frame LCD Digitizer Glass Assembly for iPhone 3G | eBay
    http://www.ebay.com/itm/Middle-Frame-LCD-Digitizer-Glass-Assembly-for-iPhone-3G-/170820450579?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item27c5b13913
    WENIA
    WENIA --- ---
    SHARK: diky...:))
    SHARK
    SHARK --- ---
    WENIA: zamknuta rotace, tapni dvakrat na homebuton, posun prstem dole na mutitasku do prava a jses u te funkce, ovladas tam ipod a prave zaknuti rotace
    WENIA
    WENIA --- ---
    Mam dotaz: Ve stavovem radku se mi objevila nova ikonka a ja nemuzu ani za boha prijit na to co to je...ikonka ma tvar zamku v kolecku, neco jako sipka. Zamkly iphone nemam...jedine co mam je stale neodblokovany zamek na omezeni, nechce se mi resetovat cely iphone :((
    DOKUZONTA
    DOKUZONTA --- ---
    PECH: Parada :)
    PECH
    PECH --- ---
    DOKUZONTA: Pecka, syn je nadsen!)))
    DOKUZONTA
    DOKUZONTA --- ---
    Pardon za SPAM, ale treba se to nekomu bude libit...
    Nova hra pro deti na dlouhe cesty autem :)
    www.funnyroadtrip.com
    Funny Road Trip - - - - - - - iPhone / iPod Game - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=lKCiEG1qh_A
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    SHARK: Konecnej sme na to nasel dost casu a udelal to. Diky vsem za pomoc, konev uz opravdu setri vodou ;) Diky!!!
    SHARK
    SHARK --- ---
    ZOLTAN: jo
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    SHARK: 4.3.5
    Takze pochopiít, jak se aktualizuje na vyssi verzi (pokud to jde) a pak je situace vyresena, chapu spravne?
    HAUSNUMERO
    HAUSNUMERO --- ---
    PILA_V_TOBOGANU: se obavam ze bys toho od mobilu chtela trochu moc, ale mozna se pletu. Srovnavam jen jak narocny na pamet a procesor je to u stolnich masin.
    PILA_V_TOBOGANU
    PILA_V_TOBOGANU --- ---
    Ahoj, nevite jeslti existuje nejaka aplikace pro 3G, ktera umi nahravat video co se odehrava na displayi? Neco jako printscreen ale video ). Firtroval jsem, mozna spatne, ale nenasel jsem zadnou zminku. diky za pripadnou radu )
    SHARK
    SHARK --- ---
    KERB: nastaveni / obecne / informace / verze

    pokud nema ios 5, tak kolonku aktualizace softwaru tam vazne mit nebude
    KERB
    KERB --- ---
    ZOLTAN: nastaveni > obecne > aktualizace softwaru
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    KERB: Vubec netusim, jak to zjisitm? :) Mam uplne prvni verzi ajfounu 4ky...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam