• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata
    MATHEZZZ
    MATHEZZZ --- ---
    ELA: prdlacky.. jde to uplne jednoduse pres itunes... jen pak staci prejmenovat koncovku z .m4a na m4r a je to.

    Tady je navod:

    How to make an iphone ringtone with no hassle. super easy to follow and do. - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=CjloDiNAWjc
    ELA
    ELA --- ---
    diky, JB nemam, zkusim...
    SHARK
    SHARK --- ---
    ELA: na to se vyprdni, najed na http://www.audiko.net a hledej co potrebujes, pokud mas JB tak pak najdi v cydii app unlimtones
    ELA
    ELA --- ---
    ahoj,
    pouzila jsem z nastenky tenhle convertor -
    iPhone Ringtone Converter, MP3 to iPhone Ringtone Converter Maker - funguje to dobre, akorat na zacatku vyzvaneciho tonu je reklama na ten convertor, da se s tim nejak dal pracovat? - potrebuju preskocit nejak tu reklamu:] diky
    JAVESEU
    JAVESEU --- ---
    Ahoj, potreboval bych poradit. Kamarad Pracuje v Dubaii a ma zamestnaneckou slevu na iPad new, takze me vyjde asi o 5k levneji nez v Alzasoftu. Jde mi o to ze bych chtel s 4G/3G/HSDPA chipem a bojim se zdali to bude fungovat i u nas? A co pripadne mam jeste od prodejce zjistit? Diky.
    TOM_HOST
    TOM_HOST --- ---
    WENIA: Samosebou je ... Aby dodrzeli retinu museli zvednout rozlisko logicky
    WENIA
    WENIA --- ---
    Lama dotaz. Mel jsem za to, ze do 5ky se dava stejna retina display. Ale nejak nechapu toto tvrzeni: A proti senzačnímu Retina displeji iPhonu 4S má o 18 procent víc pixelů a nabízí ohromující rozlišení 1136 × 640.....neni to jen dano tou velikosti a tim se zvysilo rozliseni a vice pixelu?



    KENZO
    KENZO --- ---
    Tak kdo už ma "5"?
    Dojmy?
    CESKI
    CESKI --- ---
    po updatu na ios6 mám stabilně problémy se připojit na appstore..nestalo se to někomu popřípadě co s tím???
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    MATHEZZZ: iFile
    ZOLTAN
    ZOLTAN --- ---
    Dalsi lami dotaz prosim pekne ;)

    Mam iphona 4ku. Chtel bych z nej smazat vsechny fotky. Chtel bych to udelat hromadne, idealne na par kliku. Kdyz ho pripojim, vlezu tam pres spravce normalne, zobrazi se mi vsechny galerie ve slozkach. Kdyz chci jednu galerii smazat, napise mi to ze tak nelze ucinit. Cilize pres spravce to pro mne nejde.

    Tedy poptavam jinou cestu, ja khromadne smazat fotky a videa z telefonu. Da se to nejak udelat napriklad pres iTunes? Nebo jen ejaka nahradni cesta?
    Predem diky
    MATHEZZZ
    MATHEZZZ --- ---
    Jde nejakym zpusobem se hrabat ve slozkach v iphone? Potreboval bych neco promazat, zkopirovat a tak?
    ANGLAN
    ANGLAN --- ---
    Modern Conflict 2 for iPhone 3GS, iPhone 4, iPhone 4S, iPod touch (2nd generation), iPod touch (3rd generation), iPod touch (4th generation) and iPad on the iTunes App Store
    http://itunes.apple.com/us/app/modern-conflict-2/id475526910?mt=8
    super realtime strategie i online
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    SHARK: phonecopy na kontakty poslouzil dobre (jsem paranoidni, mam i screenshot - photoshop se postaral o jpg, kdyby bylo nehur...). Kalendar mi netreba ukladat, ale sms by se hodily a ty poznamky. Kdybych chtela jo pyskovat, tak v optimalne to cely vystvat do samostatneho dokumentu office (format libovolny) - ale to bych asi chtela moc, co?
    (nikdy jsem neztratila data, fakt disciplinovane zalohuju a ty fotky me dopalily - nez jsem to stihla nekde ulozit, drahy se postaral. Inu, alespon konecne rozumim tem, co za mnou lezli s tim, ze disk nefunguje a oni tam maji fotky za 5 let a....a....a!)
    SHARK
    SHARK --- ---
    COWBOY: BERUSKA_CA: na kontakty a kalendare je dobrej gmail, a sync prez exchange.
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    COWBOY: taky myslim, ze tam musi byt GSM. Ve Phonecopy prave hledam, jak to z telefonu pretahnu :)
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    BERUSKA_CA: Na kontakty je super Phonecopy.
    Takže tam, kde jsi je to na 99.9% GSM.
    BERUSKA_CA
    BERUSKA_CA --- ---
    COWBOY: v anglosaskych zemich (bydlela jsem v jedne a pak v druhe - jako pres kopirak) je naprosto normalni, ze prodejce prodava (a moc nevi co), operator na telefonu = hodinova diskuse se zaznamnikem, operator v obchode ti rekne cokoliv jen at ti neco nanuti... podle toho to vypada. Prijit k informacim se prilis neda, protoze cilem je ti neco (cokoliv) prodat (lide jsou na to dobre cviceni), ne ti vysvetlit jak to funguje abys nahodou nevyhodnotil, co je pro tebe nejlepsi.
    Pred par dny mi drahy chtel telefon "spravit" (mela jsem puvodni system + JB, cilem bylo nacpat 5.1.1) a nejak mi to poj...., zaloha nefunguje jak ma, takze jsem za pul dne musela donutit PC aspon neco vratit (z 950 fotek jsem zachranila 772) a ted se snazim najit system jak to cele funguje, jak to zazalohovat mimo dosah jablek (sms a kontakty v excelu, poznamky to je jedno kde,...atd) abych mohla delat pokusy, co mi system dovoli a nemusela se strachovat, ze mi iTunes nebo jiny iDisaster zlikviduje data.
    Priznavam, ze uz od VS mam k jablkam takovy odtazity vztah.
    COWBOY
    COWBOY --- ---
    BERUSKA_CA: Ve které zemi jsi, případně co máš za operátora, že neví jakou síť provozuje?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam