• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata
    ANGLAN
    ANGLAN --- ---
    KAZATELL: Ja to hral. Brzo si to asi dam zas na tesi obtiznosti. Moc povedeny, i kdyz dost padalo na 4s, mam pocit ze po updatu se to ale zlepsilo
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    Hrajete někdo XCOM?
    DAWIDOS
    DAWIDOS --- ---
    Vedel by nekdo? Pri vyhledavani textu v iphonu v nahledu vidim stary sms, ve kterych telefon hleda, ale realne po kliknuti se uz na ne nedostanu - nejaka chyba?
    SHARK
    SHARK --- ---
    GOUMES
    GOUMES --- ---
    SHARK: Závěrem nutno podotknout, že návod se týká iPhonu 2g, 3g, 3gS a s největší pravděpodobností i iPhonu 4.


    to už jsem taky študoval..ale na 4s to prej neplati...
    SHARK
    SHARK --- ---
    GOUMES: zkus tohle

    Chcete znát stáří Vašeho iPhone? - Jablečný Svět
    http://www.iosmag.cz/chcete-znat-stari-vaseho-iphone/

    GOUMES
    GOUMES --- ---
    SHARK: pekny :) mam ho odjinud
    GOUMES
    GOUMES --- ---
    inzerce?nn od kamose
    SHARK
    SHARK --- ---
    GOUMES: to je ten z te inzerce ???
    SHARK
    SHARK --- ---
    GOUMES: jestli to chces kuli zaruce, tak se mrkni sem

    https://selfsolve.apple.com/agreementWarrantyDynamic.do?newid=y

    GOUMES
    GOUMES --- ---
    zdravim nevite jak zjistim stari iphonu 4s... snad to neni lama dotaz :) dik
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    WENIA: smazat konverzaci či konverzace, pokud nelpíš zásadně na tom, co jsi s těma lidma povídal :-)
    WENIA
    WENIA --- ---
    CHIBITCH: jak se jich zbavit?
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    WENIA: hele, popravdě si myslím, že v tom jsou dost fotky třeba z iMessagí a tak.. prostě něco co natahá do sebe.. ono se to nezdá, ale co fotka tak 2-3 MB, docela se to nastřádá
    WENIA
    WENIA --- ---
    Lama dotaz....ve slozce others se mi nakupilo cca 3Gb na iphone....jak se toho zbavit? Zkousel sem restart, sync s itunes a stale nejde...
    Mno a podle navodu jsem zkousel restore..ale pri downloadu souboru mi to pise ze se nelze spojit s apple soft, kdyz dokoncim download..to stejne mi udelalo pri restore ipadu a ten sem musel rozchodit na druhem compu...imho asi ochrana co mam na compu mi nedovoluje se spojit - Eset...udell bych to stejneco s ipadem, ale nechci prijit o kontakty, ktere mam syncnute s compem...

    Nekdo nejake napady, jak zalohovat treba mimo itunes a jak prolomit/povolit ochranu compu?://
    KRYSTOFF
    KRYSTOFF --- ---
    tak uz je to vyreseny, iCloud zaplej nemela ale mela nejakou starsi zalohu jeste ze stare nokii, tak jsem to nasos do iCloudu, ten jsem zapnul, a bylo to. dik
    SUSMEN
    SUSMEN --- ---
    KRYSTOFF: jako tenhle navod ti imho na tvuj problem fungovat nebude
    SUSMEN
    SUSMEN --- ---
    KRYSTOFF: a co tam mela predtim za system? mela zaplej icloud? (kouknout na icloud.com, prihlasi se pod svym apple id a podiva se do kontaktu)... Delala zalohu do pocitace? (nekdy v blizky minulosti?)
    KRYSTOFF
    KRYSTOFF --- ---
    jediny smysluplny navod jsem nasel zde muzete mi prosim potvrdit ze je to ok? nerad bych zene vymazal vsecky kontakty definitivne. dik moc
    InitLabs • How to restore phone contacts lost after iOS5 update
    http://blog.initlabs.com/post/11390316577/how-to-restore-phone-contacts-lost-after-ios5-update
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam