• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    MEDVOUSEK: Pokud se nepletu tak nákup novýho telefonu, protože už nepodporujou to starý API, nebo se pletu?
    MEDVOUSEK
    MEDVOUSEK --- ---
    Zdravim vas, jsem zacatecnik a lama. Mám iphone 3G s iOs 3.1.3 a potřebuju stáhnout whats app do něj, z mobu to nejde, pac me to hlasi, ze jsou pro vyssi iOsy.. zna nekdo postup prosim?
    ANGLAN
    ANGLAN --- ---
    CABI: Ja to stahnul a na 4s se to da... S privrenymi ocima.. Ale jinak pecka
    DIE_DIE
    DIE_DIE --- ---
    CABI: jojo asi zkusím, ja teda mam 4S tak se uvidi
    CABI
    CABI --- ---
    DIE_DIE: Vcera vyslo GTA: San Andreas, pres mobilni data nebudu stahovat 1,5GB, ale az budu doma na wifi tak du na to! Prej beha vyborne i na 4S.

    https://itunes.apple.com/us/app/grand-theft-auto-san-andreas/id763692274?mt=8
    DIE_DIE
    DIE_DIE --- ---
    Doporučuju na IP4S hru GTA, ja hraju 3jku z nostalgie a je to fakt perfektni, teda až na to že u toho travim čas :))
    Ovládani je zatim super, ani u náročnějších misi jsem zatím nezaznamenal problem a je to svižný, hned pak pojedu vice city, san andreas zatím není ale doufám že bude, takže neváhejte (je to mnohem lepší než konverze na psp třeba)
    MARETHCEK
    MARETHCEK --- ---
    MATHEZZZ: super, díky moc
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    MATHEZZZ: s některýma sluchátkama, konkrétně třeba od BOSE je známej problém že ta hlasitost sleze (možná jsou rozežranější, nevím) každopádně jsem našel těch zmínek poněkud dost, že to dělá jen s některými typy sluchátek.
    MATHEZZZ
    MATHEZZZ --- ---
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    zda se ze duvod je ten ze jak je to zamceny tak to v normal rezimu nekomunikuje coz je cosi co redsn0w potrebuje. DFU ani recovery rezim to nevyresil.
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    tak jsem zas v ... dal jsem extras - even more -restore dal tam ten fw o kterym tvrdil ze tam je, cosi tam natahal pak napsal waiting for device a nastartoval opet do obrazovky se zamkem. a skoncil chybou

    Unexpected error (2831)
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    CHIBITCH:
    nerozumim; dfu je snad mod telefonu ne ? v nem to bylo abych mohl ten restore vubec zkusit.
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    RAINBOF: DFU mode nepomuze?
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    CHIBITCH: sám jsi to nečetl že :)
    reset času jsem nezkusil nechce se mi to otevírat. Synchronizovanej nikdy nebyl. Takže zbývá fullrestore;

    stáhnul jsem si redsn0w 0.9.15b3 dal jsem jailbreak a vyjelo mi hlášení

    missing keys.plist data for this build

    Device: iPhone 4
    ECID: (cislo dlouhy)
    Build: iPhone3,1_6.1.3_10B329

    to je trošku divný ne ? vždyť je to iPhone 4
    CHIBITCH
    CHIBITCH --- ---
    RAINBOF: co zkusit google nejdriv? http://blog.iphone-dev.org/
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    kde sezenu aktualni verzi redsn0w ? zkousim prehrat iphone kolegyne a nejak to nejde :)
    MARETHCEK
    MARETHCEK --- ---
    KARYSLAV: mám 4s a tu poruchu sluchu lehce taky po letech u aparátu :D
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    MARETHCEK:
    MARETHCEK: nemáš iPhone 5 a nejsou to bose? koukám že jě to nějakej common problém.. ale podle všeho bez řešení, čeká se že apple přidá do usnadnění zvýšení hlasitosti pro lidi s poruchou sluchu.. a nic..
    MARETHCEK
    MARETHCEK --- ---
    KARYSLAV: to mám vypnuto
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    MARETHCEK: jen tak pro jistotu, nemáš náhodou zapnutý normalizování hlasitosti, nebo nemáš nastavenej telefon do francouzštiny (francouzi měli zákonem danou maximální úroveň hlasitosti která nesmí být překročená)? Ale asi ne, jen se pro jistotu ptám :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam