• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata
    MARETHCEK
    MARETHCEK --- ---
    zdravím, chci se zeptat jestli má přehrávač v iphonu ekvalizér protože ho nemužu najít, v itune totiž je, já potřebuji spíš gain jelikož to hraje hrozně potichu, mám ho týden a sem odhodlán ho prodat jen protože to nehraje jak by mělo, popř. doporučení nějakého dobrého přehrávače , předem díky za radu
    LUKASZ
    LUKASZ --- ---
    Potřeboval bych taky radu uz nevím co dělat .. Včera jsem si aktualizoval aplikaci a po jsem zjistil ze mi zmizela ikonka .. zkoušel jsem to stáhnout znova ale je u toho uz jen "open" ale to nereaguje .. Co ted ?? :) nikde jinde jsem nenašel abych to reinstaloval nebo neco podobnyho .. Dekuju ta radu
    WA9NO
    WA9NO --- ---
    Parite nekdo modern combat 4? :) uz v tom mam cca 8 hodin, single dohranej. Ted drtim multiplayer a jsem za tu hru vdecnej kdyz neni do ceho pichnout v praci. Klido bych zahral s nekym v parte
    BEAUFORT
    BEAUFORT --- ---
    PECH: vlastne jo, ze me tonenapadlo :-) dikes
    PECH
    PECH --- ---
    BEAUFORT: google drive.
    BEAUFORT
    BEAUFORT --- ---
    pouzivate nekdo nejakej soft typ excell ? Mac-IPhone. potreboval bych nejakej free soft kerej umi jednodchej tab system do kteryho bych neco nadatloval v MACu a pak to stejnym zpusobem mohl otevrit v Iphonu.
    Chci si psat slovicka co se ve skole ucim a mit je pak i v tel. s moznosti serazovat dle ABCedy.
    Tak jestli nekdo resil obdobny problem, dekuji za tip.
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    Prosím, jde nějak přidat na ios7 (iPh5) do oznamovacího centra (myslím, že to je oznamovací centrum, to jak se stáhne, když se přejede ze shora dolů po obrazovce) počasí? V předchozím jsem to tak měla a chybí mi to:) Dík
    GOUMES
    GOUMES --- ---
    tak co rikate na ten ios7 ? libi/nelibi?
    BEAUFORT
    BEAUFORT --- ---
    SHARK: nakonec sem to vyresil, teda moje pritelkine :-) ja nemel posledni itunes update, proto se to cely seklo.
    SHARK
    SHARK --- ---
    BEAUFORT: nahod DFU mod a komplet cista instalce
    BEAUFORT
    BEAUFORT --- ---
    nejak se mi rozesral Iphone s poslednim updatem. par min pred dokoncenim to zmrzlo. a ted to ukazuje znacku kabelu a pripojit do Itunes. Po restartu to porad ukazuje to samy. Nejde se toho zbavit a nejde rozjet telefon. Kdyz to zkousim znova recovery pres Itunes , tak comp pise ze ze tel. neni ilegible k tomuto procesu. Tel je 100% original , tak nevim co ted stim. JEstli se nekdo setkal s necim podobnym?
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    SHARK: nojo pravda :)
    SHARK
    SHARK --- ---
    KARYSLAV: dnes uz netreba, do vcerejska bylo treba
    KARYSLAV
    KARYSLAV --- ---
    SHARK: netřeba
    SHARK
    SHARK --- ---
    PATACTVRTINA: Nainstalit custom fw Whited00r je tam i nejakej 3g store
    KAZATELL
    KAZATELL --- ---
    ANGLAN: A ma to konec? Dřív jsem pařil pocket UFO a myslel jsem že je to stejné jen s lepší grafikou ale nějak mi to přijde jiné
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Zdravim Pátoučtvrtinu
    nemám iPhone ale jsem si jist že instagram na tom běhá :) avšak soudě dle fotek mých známých s iphonem si nejsem jist zda jde vypnout.
    PATACTVRTINA
    PATACTVRTINA --- ---
    zdravim vsechny nyxaky. predem upozornuji ze jsem dost velky amater co se tyce techniky. je to par dni co mam iphone 3 jsem dost zmatena:D zajimalo by me napriklad jestli je vubec nejaka aplikace kterou by tenhle kram podporoval:) najde se tu nekdo kdo by mi poradil a mel semnou trpelivost? kdyztak do zprav, moc dekuji.
    ANGLAN
    ANGLAN --- ---
    KAZATELL: Ja to hral. Brzo si to asi dam zas na tesi obtiznosti. Moc povedeny, i kdyz dost padalo na 4s, mam pocit ze po updatu se to ale zlepsilo
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam