• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    ZABIASIPHONE - GAMEZZ - + diskuze pro začátečníky , lama dotazy a neustále omílané témata
    WENIA
    WENIA --- ---
    Mam dotaz...vcera se mi vybil muj děda Iph 4..nechce se nabít, zapnout...nic.., i pri nezapojene nabijecce mi hlásí ze se nabijí...Wtf...kdyz mi to udelal naposled nechal sem jej delší dobu nabijet a nejak naskocil...ted uz nic..otazka je nejaky způsob jak jej nahodit - budu si pořizovat iph 6 a nechci kupovat baterku nebo nabíjecí konektor, který asi odešel...nechci dfu pac bych přišel o data...podle otázek na netu asi nejsem sam, ale nikde žádné řešení :((
    SARGO
    SARGO --- ---
    CESKI: Leda by to byl Pou... :-D
    CESKI
    CESKI --- ---
    SPAULDING: Myslel jsem si to :) diky
    SPAULDING
    SPAULDING --- ---
    CESKI: Ne.
    CESKI
    CESKI --- ---
    Hra je ke stažení zdarma.
    CESKI
    CESKI --- ---
    Nevíte zdali se da uložena hra převést z jdnoho id na druhy??? Přítelkyně hraje na mem id hru a ma svůj tablet resp. Stary můj a chci ji to dat na jeji id. Diky za jakýkoliv hint jak toho dosáhnout
    4PTO
    4PTO --- ---
    NIKA: imho importem ve win..
    NIKA
    NIKA --- ---
    ahoj, chci se zeptat, jestli nekdo nahodou neresil, sortovani fotek do slozek, kdyz je chci z iphonu dostat? da se to nejak ovlivnit? aby nebyly fotky tak rozhazene?
    4PTO
    4PTO --- ---
    jak smazat hromadně všechny fotky z iphonu a ipadu? Po připojení a pokus smazat složky (na win8/7) mi to píše že nemám oprávnění, nebo že zařízení neodpovídá, přitom po jedné jak u debilů to mazat jde. vyzkoušeno x kabelů, usb portů, pc.. Na ostatnich iphonech mi to funguje ale na mátinejch zařízeních ne. Dělám to na jejím pc samozřejmě. Povypínaná cloudy,streamy ,všechno..
    MARETHCEK
    MARETHCEK --- ---
    WA9NO: super, diky , kouknu na to
    MARETHCEK
    MARETHCEK --- ---
    Zdravim, chtel by sem poradit jak zmenit zemi uzivatele na itunes, myslim ze diky tomu nemuzu zmenit ani platebni kartu
    CESKI
    CESKI --- ---
    nemáte tip na nějakou hru typu transport tycoon, která by byla hratelná na 5Sku????
    ZABICZKA
    ZABICZKA --- ---
    Čaute, nejak mi nefunguje mikrofon pri facetime, hovoru pres reproduktor a nove pri diktovani sms. Nevite co by to mohlo byt? Pri hovoru normalka. Mam 5s
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    NELDE: No jo, to je zajímavý, taky to mám. Mám tam dvě alba z itunes storu, který nemám stažený a u kterých mám cloudovej obláček. Když jsem připojená, tak se normálně přehrávaj. A když vypnu wifi i mobilní internet, tak zmizí. Ale úplně smazat nejdou.
    NELDE
    NELDE --- ---
    Ne všechny se povedly - stažené z iTunes store tam zůstávají v seznamu.
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    NELDE: Celý album mi nejde
    NELDE
    NELDE --- ---
    Díky
    Tohle jsem včera zkoušel a nešlo to.
    Dá se nějak smazat celé album?
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    BRUSINKA
    BRUSINKA --- ---
    NELDE: Najdeš si jí v seznamu skladeb a přejedeš po ní doleva
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam